Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU

Pliki do pobrania

Wyczyść wyniki wyszukiwania

Pliki:

Brak wyników

Nie znaleziono żadnych wyników spełniających kryteria wyszukiwania. Prosimy spróbować ponownie.

Ogólne warunki sprzedaży

Zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi warunkami sprzedaży. W poniższych plikach znajdą Państwo informacje odnośnie procesu zakupu, realizacji zleceń, terminów realizacji a także własności intelektualnej związanej z naszymi produktami.

Katalogi produktowo-techniczne

Oferujemy bardzo szeroki asortyment przekryć dachowych, ściennych, konstrukcyjnych z blachy, a także wszystkich akcesoriów powiązanych. Poniżej znajdziecie Państwo listę wszystkich dokumentów przedstawiających dostępne w naszej ofercie produkty, a także ich specyfikacje techniczne. Zachęcamy do zapoznania się z profilem produkcji, który przedstawia najpełniejszą ofertę naszych możliwości w zakresie produkcji blachodachówek, blachodachówek panelowych, blach trapzowych, rynien czy produktów inwestycyjnych, takich jak płyty warstwowe, panele elewacyjne, czy profile konstrukcyjne. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami i do kontaktu z naszymi oddziałami

Druki i formularze

Poniżej zamieszczamy druki i formularze związane z procesami obsługi zleceń, zakupu i gwarancji w firmie Blachy Pruszyński. Dodatkowo przypominamy, że gwarancja jest powiązana nie tylko z samym produktem, ale także z wybraną powłoką, dlatego zachęcamy do zapoznania się z dostępną listą powłok ochronnych.