Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU

Kariera

Firma Pruszyński Sp. z o.o. to jeden z czołowych na świecie producentów stalowych pokryć dachowych i elewacyjnych, a także lider tej kategorii w Polsce. Aktualnie zatrudniamy ponad 1000 pracowników w naszych oddziałach w Polsce i za granicą.

ciecie blachy nozycami

Oferty pracy

Pruszyński Sp. z o.o. to firma o charakterze rodzinnym. Stawiamy na stały rozwój wsłuchując się w potrzeby rynku, dostosowując tak swoją ofertę, żeby najbardziej odzwierciedlała aktualne jego potrzeby. Nie zapominamy przy tym o ludziach, naszych pracownikach, dla których stwarzamy takie warunki pracy, aby czuli się potrzebni i identyfikowali się z misją firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że każdy przyczynia się do tego sukcesu. Oferujemy naszym pracownikom dodatkowe benefity, żeby jeszcze bardziej identyfikowali się z miejscem w którym pracują.
Jeśli chcesz do nas dołączyć zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy!

Benefity

  • Kursy i szkolenia

Organizujemy dla naszych pracowników różne szkolenia i kursy, zarówno te dotyczące produktów, które produkujemy ale też zawodowe, czy językowe.

  • Ubezpieczenia na życie

Oferujemy naszym pracownikom możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego na życie.

  • System premiowania

W naszej organizacji stosujemy system premiowania pracowników, doceniamy osoby zaangażowane i kreatywne.

  • Rozwój

Deklarujemy jasną ścieżkę kariery oraz duże możliwości rozwoju.

Aktywny styl życia

Wspieramy sportowe czy inne ogólnie pojęte, dotyczące rekreacji, inicjatywy naszego zespołu, gdyż priorytetem jest zdrowie naszych pracowników.

Dlaczego warto u nas pracować?