Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU

Wyróżnienia i nagrody

Pruszyński Sp. z o.o. może pochwalić się dużą ilością wyróżnień i nagród.

nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia w 2024 r.

GWIAZDA Rankingu Buildera dla Blachy Pruszyński, największe przychody w województwie mazowieckim

Gwiazda Rankingu Buildera 2024

W drugiej edycji rankingu Buildera wyróżnienie dla całej Grupy Kapitałowej Pruszyński za największe przychody w województwie mazowieckim. Ranking „Build the Future” od 2019 roku analizuje kondycję i perspektywy polskiego budownictwa, promując firmy odnoszące sukcesy.

Sukces Roku 2024, statuetka dla Blachy Pruszyński, Gala Osobowości i Sukcesy Roku 2024

Sukces Roku 2024

Otrzymaliśmy statuetkę Sukces Roku 2024 na Gali Osobowości i Sukcesy Roku! Gala ta to prestiżowe wydarzenie, które łączy różne środowiska społeczne, biznesowe i kulturalne. Wydarzenie ma na celu wyróżnienie i docenienie osób i organizacji z różnych dziedzin życia społecznego za ich wybitne osiągnięcia.

Najlepszy dostawca w plebiscycie PHD 2023

Najlepszy dostawca w Plebiscycie PHD 2023

Zostaliśmy uhonorowani w Plebiscycie Polskich Hurtowni Dachowych PHD jako najlepszy dostawca 2023! Nasza firma została doceniona za atrakcyjność oferty, wyjątkową obsługę, rzetelność oraz 
efektywny marketing marki. 
To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód na to, że nasze wysiłki są doceniane przez naszych klientów.

Certyfikat członkowstwa w stowarzyszeniu DAFA

Certyfikat członkostwa w DAFA ’24!

Jesteśmy dumni z podtrzymania w kolejnym już roku z rzędu, Certyfikatu członkostwa w Stowarzyszeniu DAFA. To prestiżowe wyróżnienie świadczy o naszej wiarygodności i rzetelności biznesowej. Potwierdza również wysoką jakość naszych usług i produktów, które spełniają najwyższe standardy branżowe.

Złoty MEDAL MTP, BUDMA 2024, Targi

Złoty Medal Targów BUDMA 2024!

Wiatrownica panelowa nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2024 potwierdzającym wysoką jakość produktu i jego innowacyjność. Wiatrownica panelowa to produkt uniwersalny pasujący do wszystkich blachodachówek z oferty firmy.

Nagrody i wyróżnienia w 2023 r.

Pruszyński Sp. z o.o. zdobywa trzy tytuły Kreator Budownictwa Roku 2023!

Trzy tytuły Kreator Budownictwa Roku 2023!

W tym roku, nasza firma otrzymała aż trzy tytuły:

  • Kreator Budownictwa Roku 2023 dla firmy 
  • Kreator Budownictwa Roku 2023 dla prezesa i właściciela Krzysztofa Pruszyńskiego
  • Kreator Budownictwa Roku 2023 dla innowacyjnego produktu płyt warstwowych WOOLTECH 
Certyfikat Godła Promocyjnego TERAZ POLSKA dla blachodachówki SZAFIR

Certyfikat Godła Promocyjnego Fundacji TERAZ POLSKA

Certyfikat potwierdzający prawo do posługiwania się Godłem „Teraz Polska” przez Pruszyński Sp. z o.o. dla blachodachówki SZAFIR.
Godło „Teraz Polska” jest symbolem najwyższej jakości i innowacyjności polskich produktów i usług.

Certyfikat DAFA dla Pruszyński Sp. z o.o.

Certyfikat członkowstwa w DAFA

Certyfikat członkostwa w Stowarzyszeniu DAFA! Wyróżnienie, które potwierdza naszą wiarygodność biznesową i wysoką jakość produktów.

BCC, Ambasador Polskiej Gospodarki - certyfikat

Blachy Pruszyński z tytułem Ambasador Polskiej Gospodarki

W prestiżowym konkursie Business Center Club nasza firma zdobyła wyróżnienie w kategorii Marka Europejska

Top Builder 2023 certyfikat dla Blachy Pruszynski

TopBuilder 2023 dla Płyty Warstowej z rdzeniem wełnianym

Płyta warstwowa z rdzeniem wełnianym (dachowa i ściennna) uzyskuje prestiżowe wyróżnienie – Top Builder 2023, w konkursie miesięcznika Builder.

Budowlana Firma Roku, Osobowość Roku, Nagroda, 2022

Dwie nagrody miesięcznika Builder

Pragniemy poinformować, że na Gali Builder Awards, odebraliśmy dwie nagrody w konkursie organizowanym przez miesięcznik Builder Polska:

  • Budowlana Firma Roku 2022 dla Pruszyński Sp. z o.o.
  • Osobowość Branży 2022 dla Prezesa Krzysztofa Pruszyńskiego
Zloty Medal Budma 2023

Złoty Medal Budma 2023

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza zeszłoroczna nowość – Trapez TP26 SUPER, uzyskała najwyższe wyróżnienie w swojej kategorii na targach BUDMA 2023. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez jury złożone z profesjonalistów i ekspertów branży budowlanej, potwierdza najwyższą jakość naszych wyrobów.

Nagrody i wyróżnienia w 2022r.

Budowlana marka roku - 4 wyróżnienia dla Blachy Pruszyński!

Budowlana marka roku – 4 wyróżnienia dla Blachy Pruszyński!

Cztery wyróżnienia dla Pruszyński sp. z o.o. w prestiżowym rankingu ASM – Budowlana Marka roku. W tym tytuł: Złoty Champion roku 2022, a także Złota Budowlana Marka roku 2022.

Konsumencki Lider Jakości 2022

Konsumencki Lider Jakości 2022

Dwa wyróżnienia dla produktów Blachy Pruszyński. Otrzymaliśmy tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości dla produktów: System Rynnowy Niagara oraz „blachodachówki”.

TopBuilder2022 dla kasetonów elewacyjnych!

TopBuilder2022 dla kasetonów elewacyjnych!

Kolejny sukces naszego produktu. Jeden z najbardziej uznanych i znanych naszych produktów – kasetony elewacyjne zostały wyróżnione prestiżową statuetką TopBuilder (XIV edycja). Kategoria to Uznany i rekomendowany produkt obecny na rynku, sprawdzony podczas eksploatacji, co doskonale koresponduje z kasetonami elewacyjnymi, jednym z najpopularniejszych produktów inwestycyjnych w naszej ofercie.

Ósmy diament do tytułu Lidera Biznesu w 2022 (edycja za rok 2020)

Ósmy diament do tytułu Lidera Biznesu w 2022 (edycja za rok 2020)

To już kolejny tytuł Lidera Biznesu, który udało nam się zdobyć. Konsekwentnie od pierwsze edycji dokładamy starań, by sprostać wymaganiom tej nagrody. Dzięki temu również za edycję 2020 (przesunięta ze względu na COVID) zostaliśmy wyróżnieni tym prestiżowym tytułem. Gala wręczenia miała miejsce w 2022

Tytuł Firma Dobrze Widziana dla Blachy Pruszyński za rok 2022

Tytuł Firma Dobrze Widziana dla Blachy Pruszyński za rok 2022

Nagrody i wyróżnienia w 2021r.

Budowlana Firma i osobowość roku 2021

Budowlana Firma i osobowość roku 2021

Mimo, że przed nami końcówka I-go kwartału 2022, mamy ogromną przyjemność przedstawić jeszcze nagrody za 2021. Cała nasza firma, a także nasz prezes Krzysztof Pruszyński, otrzymali nagrody: Osobowość roku i Budowlana Firma Roku. Wyróżnienia tym cenniejsze, że to już kolejne nagrody tego cyklu. Dziękujemy.

Budowlana Marka roku 2021 - cztery statuetki

Budowlana Marka roku 2021 – cztery statuetki

To już kolejne wyróżnienia w tym roku dla produktów i firmy Pruszyński Sp. z o.o. W tym roku Centrum Badań i Analiz Rynku ASM wyróżniło nas aż w czterech kategoriach. Najbardziej dla nas cenne to Złoty Champion Roku w kategorii: „Pokrycia dachowe blaszane”, które tym samym potwierdziło naszą pozycję lidera. Niemniej ogromną dumą napawają nas także kolejne: – Srebrna Budowlana Marka roku w kategorii „Systemy rynnowe” – Srebrna Budowlana Marka roku w kategorii „Blacha Modułowa” – Marketer XXI w. dla Dyrektor Marketingu, p. Małgorzaty Lubczyńskiej

Medal Europejski 2021 - Blachodachówka FIORD

Medal Europejski 2021 – Blachodachówka FIORD

Nowość w ofercie Blachy Pruszyński na 2020, Blachodachówka panelowa FIORD nagrodzona Medalem Europejskim BCC za rok 2021

Certyfikat wiarygodności biznesowej

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Firma Dun&Bradstreet, jeden z wiodących podmiotów audytujących i weryfikujących stabilność oraz wiarygodność finansową, nagrodziła naszą firmę najwyższym certyfikatem za rok 2021

Top builder 2021 - Blachodachówka FIORD

Top builder 2021 – Blachodachówka FIORD

Wyrazisty kształt, zdecydowane przetłoczenia w stylu skandynawskim. W połączeniu z najwyższej jakości materiałami, a także parametrami ułatwiającymi sprawny i ergonomiczny montaż, zyskały uznanie jury Top Builder 2021. Tym samym FIORD uzyskał laur budowlanej nowości 2021.

Nagrody i wyróżnienia w 2020r.

Kreator Budownictwa Roku 2020

Kreator Budownictwa Roku 2020

Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa po raz kolejny przyznało tytuły Kreatorów Budownictwa. Z dumą przyjęliśmy informację o wyróżnieniu dla naszej firmy oraz nagrodzie dla p. Krzysztofa Pruszyńskiego. Wyróżnienie to świadczy przede wszystkim o podejściu do współczesnego budownictwa i biznesu. Wyznaczanie nowych ścieżek rozwoju oraz tworzenie rynku to najważniejsze elementy, które składają się na sukces przedsiębiorstwa. Branża budowlana to ogromna część polskiej gospodarki, która tworzy nowe horyzonty, miejsca pracy oraz kreuje nowoczesne rozwiązania. Tytuł Kreatora Budownictwa świadczy o pozycji lidera, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych klientów.

Ambasador Polskiej Gospodarki 2020

Ambasador Polskiej Gospodarki 2020

Tegoroczny konkurs „Ambasador Polskiej Gospodarki” prowadzony przez Business Centre Club został rozstrzygnięty. Firma Blachy Pruszyński zdobyła ten tytuł w kategorii FIRMA GLOBALNA. Przedsiębiorstwo jest nastawione na rozwój, dlatego też rozbudowuje eksport stalowych wyrobów budowlanych na coraz dalsze, światowe rynki. Jego spółki znajdują się w takich miejscach jak Ukraina, Węgry, Rumunia i Czechy. Również działa na rynkach Zachodnich – Francja, Niemcy oraz kraje skandynawskie. Blachy Pruszyński jest na rynku już od 35-ciu lat. Taka wytrwałość na rynku budowlanym świadczy o odpowiednim podejściu do prowadzenia biznesu i strategicznym myśleniu. Konkurs przeprowadzony przez Business Centre Club miał na celu wyłonić przedsiębiorców zaangażowanych w gospodarkę międzynarodową i promujących polskie produkty poza granicami kraju.

Budowlana Marka Roku 2020

Budowlana Marka Roku 2020

Gala Budowlana Marka Roku to wydarzenie od 16 lat gromadzące grono producentów materiałów budowlanych cieszących się najlepszą renomą wśród wykonawców. Otrzymanie nagród i wyróżnień, integracja z przedstawicielami stowarzyszeń i mediów branżowych oraz wspólne świętowanie to czas, na który zawsze czekamy z radością i ekscytacją. Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy aż dwa wyróżnienia: Złotą Budowlaną Markę Roku 2020 w kategorii blaszane pokrycia dachowe oraz Srebrną Budowlaną Markę Roku 2020 w kategorii blacha modułowa. Projekt jest wyznacznikiem jakości, który opiera się na opiniach fachowców pracujących na materiałach producenta. Jeśli wykonawcom dobrze pracuje się z danym produktem, znacznie łatwiej jest uzyskać dobrą opinię na rynku, dlatego ich zdanie jest bardzo ważne. Wyróżnienie to trafiło w nasze ręce już po raz kolejny, jednak oczywiście nie bierzemy nagrody za pewnik. Mamy nadzieję na utrzymanie dobrego wizerunku w kolejnych latach. Dziękujemy!

Firma Dobrze Widziana 2020

Firma Dobrze Widziana 2020

Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa po raz kolejny przyznało tytuły Kreatorów Budownictwa. Z dumą przyjęliśmy informację o wyróżnieniu dla naszej firmy oraz nagrodzie dla p. Krzysztofa Pruszyńskiego. Wyróżnienie to świadczy przede wszystkim o podejściu do współczesnego budownictwa i biznesu. Wyznaczanie nowych ścieżek rozwoju oraz tworzenie rynku to najważniejsze elementy, które składają się na sukces przedsiębiorstwa. Branża budowlana to ogromna część polskiej gospodarki, która tworzy nowe horyzonty, miejsca pracy oraz kreuje nowoczesne rozwiązania. Tytuł Kreatora Budownictwa świadczy o pozycji lidera, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych klientów.

Top Builder 2020

Top Builder 2020

Tegoroczny konkurs „Ambasador Polskiej Gospodarki” prowadzony przez Business Centre Club został rozstrzygnięty. Firma Blachy Pruszyński zdobyła ten tytuł w kategorii FIRMA GLOBALNA. Przedsiębiorstwo jest nastawione na rozwój, dlatego też rozbudowuje eksport stalowych wyrobów budowlanych na coraz dalsze, światowe rynki. Jego spółki znajdują się w takich miejscach jak Ukraina, Węgry, Rumunia i Czechy. Również działa na rynkach Zachodnich – Francja, Niemcy oraz kraje skandynawskie. Blachy Pruszyński jest na rynku już od 35-ciu lat. Taka wytrwałość na rynku budowlanym świadczy o odpowiednim podejściu do prowadzenia biznesu i strategicznym myśleniu. Konkurs przeprowadzony przez Business Centre Club miał na celu wyłonić przedsiębiorców zaangażowanych w gospodarkę międzynarodową i promujących polskie produkty poza granicami kraju.

Certyfikat Członkostwa w Stowarzyszeniu DAFA

Certyfikat Członkostwa w Stowarzyszeniu DAFA

Gala Budowlana Marka Roku to wydarzenie od 16 lat gromadzące grono producentów materiałów budowlanych cieszących się najlepszą renomą wśród wykonawców. Otrzymanie nagród i wyróżnień, integracja z przedstawicielami stowarzyszeń i mediów branżowych oraz wspólne świętowanie to czas, na który zawsze czekamy z radością i ekscytacją. Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy aż dwa wyróżnienia: Złotą Budowlaną Markę Roku 2020 w kategorii blaszane pokrycia dachowe oraz Srebrną Budowlaną Markę Roku 2020 w kategorii blacha modułowa. Projekt jest wyznacznikiem jakości, który opiera się na opiniach fachowców pracujących na materiałach producenta. Jeśli wykonawcom dobrze pracuje się z danym produktem, znacznie łatwiej jest uzyskać dobrą opinię na rynku, dlatego ich zdanie jest bardzo ważne. Wyróżnienie to trafiło w nasze ręce już po raz kolejny, jednak oczywiście nie bierzemy nagrody za pewnik. Mamy nadzieję na utrzymanie dobrego wizerunku w kolejnych latach. Dziękujemy!

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

Powłoka hybrydowa PURMAX®, zdobyła uznanie Ekspertów Sądu Konkursowego i znalazła się wśród Medalistów Targów BUDMA 2020! Dziękujemy za docenienie produktu.

Nagrody i wyróżnienia z wcześniejszych lat

Budowlana Firma Roku 2019

Budowlana Firma Roku 2019

Prestiżowa nagroda Budowlana Firma Roku 2019 – należy do Nas!!! Mamy ogromną przyjemność poinformować, że po raz kolejny nasza firma została nagrodzona przez miesięcznik Builder Polska. Nagradzane są firmy działające w szeroko rozumianej branży budowlanej o ugruntowanej pozycji na polskim rynku budowlanym za rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności, szczególne osiągnięcia w danym roku wyróżniające firmę na tle branży i konkurencji oraz za oferowanie na konkurencyjnym rynku wysokiej jakości wyrobów budowlanych i usług.

POLSKI HERKULES 2019

POLSKI HERKULES 2019

Polskim Herkulesem uhonorowano twórcę firmy Blachy Pruszyński – Krzysztofa Pruszyńskiego. Statuetka Polski Herkules jest prestiżowym wyróżnieniem w branży budowlanej, przyznawanym prezesom, menedżerom i właścicielom firm budowlanych za wieloletnie efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową, a także wybitnym polskim architektom, osobistościom świata nauki i edukacji budowlanej oraz tym osobom, które wywarły istotny wpływ na rozwój polskiego budownictwa.

Konsumencki Lider Jakości 2019

Konsumencki Lider Jakości 2019

Firma Blachy Pruszyński po raz kolejny zyskała uznanie konsumentów i została wyróżniona Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2019. Celem badania jest wyłonienie usług i produktów, które zostały najlepiej odebrane przez polskich konsumentów. Oprócz identyfikacji klientów zbierana jest wiedza na temat jakości wybranych produktów i usług. W ten sposób można się dowiedzieć jak na polskim rynku są kojarzone poszczególne marki.

Budowlana Firma Roku 2019

Budowlana Firma Roku 2019

Potrójne złoto trafiło właśnie do naszej firmy!! W rankingu Budowlana Marka Roku zostaliśmy laureatem z branży budowlanej w trzech kategoriach: BLACHA MODUŁOWA, POKRYCIA DACHOWE LEKKIE CHAMPION, POKRYCIA DACHOWE LEKKIE. Bardzo nas cieszy to wyróżnienie i wyrażona w ten sposób tak dobra opinia oraz zaufanie naszych partnerów do marki Blachy Pruszyński.

Medal Europejski dla blachodachowki plaskiej IRYD

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

12 czerwca br. w Warszawie z rąk organizatorów: Prezesa Business Centre Club Marka Goliszewskigo oraz Kapituły Konkursowej nasza firma odebrała MEDAL EUROPEJSKI za blachodachówkę płaską IRYD. To już kolejny Medal Europejski – przyznany dla naszej firmy. Dziękujemy

Diamenty Forbesa 2019

Diamenty Forbesa 2019

Podczas uroczystej gali Diamenty Forbesa wyróżniono najlepsze firmy z województwa mazowieckiego.Niezmiernie miło jest nam poinformować, że wśród nagrodzonych znalazła się nasza firma.To wspaniałe uczucie, kiedy wysiłek całego zespołu zostaje dostrzeżony i wyróżniony. Jesteśmy dumni ze znalezienia się w tak szacownym gronie

Szósty Diament BCC

Szósty Diament BCC

Już po raz Szósty firma Pruszyński otrzymała Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Business Centre Club nagrodziło firmę za najlepsze osiągnięcia i wyniki ekonomiczne, za rozwój gospodarczy kraju, przestrzegającą zasad etyki prowadzenia biznesu oraz prowadzącą działalność społeczną i charytatywną.

Tytuł Orzeł Tygodnika Wprost

Tytuł Orzeł Tygodnika Wprost

Firma Blachy Pruszyński podczas tegorocznego rankingu 200 Największych Polskich Firm tygodnika „Wprost” otrzymała tytuł „Orzeł”. To ogromne wyróżnienie na tle producentów pokryć dachowych i elewacyjnych. Dziękujemy za uznanie.

Firma Dobrze Widziana 2019

Firma Dobrze Widziana 2019

Podczas ostatniej Gali w siedzibie Business Centre Club otrzymaliśmy tytuł FIRMY DOBRZE WIDZIANEJ. Celem tego konkursu jest szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i skutecznych metod komunikowania. Bardzo serdecznie dziękujemy za uznanie.

Builder Polska 2019

Builder Polska 2019

Blachodachówka panelowa płaska IRYD nagrodzona statuetką TOP BUILDER 2019 !! To już kolejna taka nagroda na naszym koncie. Miesięcznik Builder Polska docenił nasz najnowszy wyrób w kategorii: nowość i innowacja roku. Dziękujemy za uznanie.

Złoty Medal Targów Budma 2019

Złoty Medal Targów Budma 2019

Podczas Targów Budma 2019 otrzymaliśmy Złoty Medalem za blachodachówkę płaską IRYD. Kapituła Targów doceniła również nasze stoisko i przyznała nam nagrodę Acanthus Aureus. Obie nagrody są dla nas bardzo ważne, ponieważ dzięki nim wyróżniamy się na rynku budowlanym.

Osobowość Branży 2018

Osobowość Branży 2018

Tytułem Osobowość Branży uhonorowano przedstawicieli przedsiębiorstw, którzy byli najbardziej aktywni i skuteczni, a ich nieszablonowe inicjatywy oraz trafne decyzje miały kluczowy wpływ na osiągnięcia spółek w ostatnim czasie. Podczas tegorocznej gali miesięcznika Builder tytuł Osobowość Branży po raz kolejny otrzymał Pan Krzysztof Pruszyński.

Budowlana Firma Roku 2018

Budowlana Firma Roku 2018

24 stycznia 2019 r. w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie podczas Gali BUILDER AWARDS 2018 firma Blachy Pruszyński została wyróżniona tytułem Budowlanej Firmy Roku. Tytuł Budowlanej Firmy Roku 2018 przyznawany jest przedsiębiorstwom, które wyróżniły się wynikami, a także najwyższą jakością produktów i usług, rzetelnością i stabilnością w prowadzonej działalności oraz osiągnięciami na tle konkurencji.

Odpowiedzialny Pracodawca "Lider HR 2011"

Odpowiedzialny Pracodawca „Lider HR 2011”

To ogólnopolski program magazynu „Strefa Biznesu”, który ma na celu upowszechnianie oraz propagowanie właściwych wzorców działań w zakresie polityki personalnej. Zasadniczą część Programu tanowi wyłonienie najlepszych pracodawców w poszczególnych regionach Polski, cechujących się szczególna dbałością o warunki pracy i rozwój pracowników a więc : • przestrzeganie prawa pracy, • możliwość podnoszenia kwalifikacji pracowników, • dynamika rozwoju kadry, • reputacja podmiotu gospodarczego, • dynamika zatrudnienia, • system motywacyjny, • działania na rzecz lokalnej społeczności.

Lew Biznesu 2011

Lew Biznesu 2011

Nagroda przyznawana za najwyższą jakość produktów i usług, osiągnięcia pro-środowiskowe i zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. „Najwyższa Jakość Gwarancją Sukcesu” to pierwsza edycja Gali organizowanej przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji. ECJiP działa od 1998 roku i jednostką, która zajmuje się wdrażaniem prestiżowych Certyfikatów Jakości.

Acantus Aureus 2011

Acantus Aureus 2011

Statuetką tą nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy. Kapituła w swej ocenie bierze pod uwagę zgodnie z regulaminem takie kryteria jak: cele uczestnictwa w targach z punktu widzenia strategii marketingowej firmy, scenariusz stoiska, koncepcję przestrzenną i koncepcję układu graficznego eksponatów i etalażu. Ważnym kryterium jest jakość realizacji projektu.

Budowlana Marka Roku 2009

Budowlana Marka Roku 2009

Ranking przygotowało już po raz szósty ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadzając ogólnopolskie badanie rynku budowlanego. Nagrody odzwierciedlają stopień konkurencyjności firm w danym roku określony na podstawie badań ankietowych przeprowadzonych wśród firm wykonawczych. Badanie zostało przeprowadzone w kwietniu 2010 roku na próbie odrębnie dobranej dla każdej z 20 grup asortymentowych materiałów budowlanych. Łącznie próba badawcza BUDOWLANEJ MARKI ROKU 2009 wyniosła 1993 firmy wykonawcze.

Medal Europejski dla Paneli z rąbkiem stojącym.

Medal Europejski dla Paneli z rąbkiem stojącym.

Przedsięwzięcie, organizowane przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Business Centre Club oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, ma na celu wyróżnianie i promowanie wyrobów i usług prezentujących jakość na poziomie europejskim.

Diamenty Forbesa

Diamenty Forbesa

Wyróżnienie przyznano tym przedsiębiorstwom, które w latach 2006-2008 najszybciej zwiększyły swą wartość. Spis laureatów już po raz czwarty opublikowany został na łamach prestiżowego miesięcznika ekonomicznego Forbes. Listę natomiast opracowano tradycyjnie na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Uwzględnia ona zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych firm. Umożliwia także zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków. Firmy podzielono na trzy kategorie wg przychodów ze sprzedaży w roku 2008. firmy małe 5-50 mln zł firmy średnie 50-250 mln zł firmy duże powyżej 250 mln zł Firma Blachy Pruszyński została sklasyfikowana wśród tej ostatniej grupy.

Stalowy Wilk PUDS

Stalowy Wilk PUDS

Wyróżnienie przyznawane przez Polską Unię Dystrybutorów Stali. Statuetka wręczana jest co roku w czterech kategoriach: „Wyniki Finansowe”, „Aktywność Członkowska Przedsiębiorstwa”, „Wydarzenie Roku” oraz „Społeczna Odpowiedzialność Biznesu”. Firma Pruszyński została wyróżniona właśnie w tej ostatniej kategorii. W uzasadnieniu swej decyzji Kapituła podkreśliła szeroką działalność sponsoringową i charytatywną firmy oraz wieloletnie intensywne oddziaływanie na otoczenie biznesowe.

Ambasador Polskiej Gospodarki

Ambasador Polskiej Gospodarki

Konkurs, organizowany przez Business Centre Club – pod honorowym patronatem Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego – ma na celu wyróżnienie i promocję przedsiębiorstw osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych. Ponadto służyć ma promocji standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych.

Wybitny Exporter Roku 2009

Wybitny Exporter Roku 2009

Konkurs którego organizatorem jest Stowarzyszenie Eksporterów Polskich swoim honorowym patronatem objęli Wicepremier, Minister Gospodarki oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także Marszałkowie Województw. Przy wyłanianiu laureatów kapituła konkursu brała pod uwagę: – wartość eksportu w latach 2007/2008 i dynamika zmiany, – udział eksportu w przychodach w latach 2007/2008 i dynamika zmiany, – rentowność eksportu w latach 2007/2008, – eksport oparty o technologie rodzime oraz surowce, i materiały pochodzenia krajowego.

Medal Europejski dla Płyty Warstwowej z rdzeniem styropianowym

Medal Europejski dla Płyty Warstwowej z rdzeniem styropianowym

Medal Europejski dla Płyty Warstwowej z rdzeniem styropianowym. Przedsięwzięcie, organizowane przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Business Centre Club oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, ma na celu wyróżnianie i promowanie wyrobów i usług prezentujących jakość na poziomie europejskim.

Nagroda Polskiego Klubu Biznesu

Nagroda Polskiego Klubu Biznesu

Firma Pruszyński zaingerowała 2006 rok otrzymaniem tytułu Firmy Roku przyznawanego przez Kapitułę Polskiego Klubu Biznesu. Kapituła podczas oceny naszej firmy wzięła pod uwagę nasze duże osiągnięcia na polu ekspansji międzynarodowej jak również szybkie dostosowanie firmy do reguł obowiązujących w gospodarce Unii Europejskiej.

Przedsiębiorstwo Fair Play

Przedsiębiorstwo Fair Play

Firma Pruszyński Sp. z o.o. została uhonorowana tytułem Przedsiębiorstwa Fair Play. Konkurs jest przeprowadzany pod patronatem Krajowej Izby Gospodarczej od 1998 roku. Nagroda ta przyznawana jest szczególnie wiarygodnym podmiotom gospodarczym działającym na polskim rynku.

Złoty Medal Budma 2005

Złoty Medal Budma 2005

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma 2005 z blachodachówkę KRON. To bardzo istotne wyróżnienie dla naszej firmy gdyż jest ono potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych wyrobów oraz profesjonalnym podejściem do Klienta.

Godło Promocyjne - Teraz Polska

Godło Promocyjne – Teraz Polska

Z prawdziwą przyjemnością informujemy Państwa, że firma Pruszyński Sp. z o.o. otrzymała Polskie Godło Promocyjne Teraz Polska za blachodachówki SZAFIR. Nagroda została przyznana została w XIII edycji konkursu z najlepsze polskie produkty i usługi.

Dom Dostępny 2001

Dom Dostępny 2001

Fundacja DOM DOSTĘPNY i Wydawnictwo Murator składa firmie PRUSZYŃSKI podziękowania za wspieranie Konkursu DOM DOSTEPNY 2001, który odbywa się siedmiu lat i dzięki pomocy i zaangażowaniu Sponsorów, którzy nie tylko dbają o jakość swoich usług, lecz także promują postęp i nowoczesność w projektowaniu domów jednorodzinnych.

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu

Redakcja Pulsu Biznesu ogłosiła listę laureatów konkursu Gazele Biznesu, na której znalazła się nasza firma. Ocena firm obejmowała wyniki finansowe, płynność finansową, dynamikę wzrostu produkcji i sprzedaży. Tak dobra pozycja na rynku firm polskich jest wynikiem konsekwentnych działań prowadzonych przez Zarząd firmy.

Teraz Polska - Bez Granic

Teraz Polska – Bez Granic

Podczas V Proeksportowych Targów Uczestników i Laureatów Konkursu TERAZ POLSKA – BEZ GRANIC firma Pruszyński Sp. z o.o. zajęła pierwsze miejsce w konkursie na najciekawszą ekspozycję targową.

Stoisko Roku (targi Budma 2008)

Stoisko Roku (targi Budma 2008)

Werdyktem jury z 22 kwietnia 2009 nasza firma została uhonorowana srebrnym medalem w konkursie „Stoisko Roku 2008”. Konkurs, którego celem jest promowanie innowacyjnych rozwiązań architektonicznych w wystawiennictwie, przygotowuje Polska Izba Przemysłu Targowego. Laureaci wybierani są spośród firm prezentujących się na targach organizowanych w ciągu całego roku. Autorką projektu naszego stoiska była inż. arch. Magdalena Gyurkovich, wykonawcą zaś firma Intermedia sp z o. o. z Warszawy.

Brązowy Kask dla blachodachówek SZAFIR

Brązowy Kask dla blachodachówek SZAFIR

Podczas odbywających się w dniach 10-13.05.2001 r. targach MURATORA, Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa uhonorowała firmę Pruszyński, nagrodą – Brązowym Kaskiem za blachodachówkę SZAFIR.

Ładny Dom 2000

Ładny Dom 2000

3 listopada 2000 r. firma Pruszyński Sp. z o.o. została uhonorowana przez miesięcznik Ładny Dom dyplomem uznania. Wydawnictwo poznało nam nagrodę za „… znakomicie funkcjonująca sieć dystrybucji, wysoką jakość usług oraz profesjonalną obsługą Klienta.”

Złota Syrenka za okładziny ścienne

Złota Syrenka za okładziny ścienne

Podczas IV Warszawskich Targów Budowlanych, które odbyły się 7.10.2000 r. w Warszawie, okładziny ścienne (kaseta i panel sienny) firmy PRUSZYŃSKI zostały nagrodzone Złotą Syrenką za wyrób o wysokich walorach techniczno-użytkowych.

Wyróżnienie od Wydawnictwa Murator

Wyróżnienie od Wydawnictwa Murator

Wyróżnienie od WYDAWNICTWA MURATOR za wprowadzenie na rynek nowych produktów do budowy hal wielkokubaturowych, kaset i paneli ściennych.

Wyróżnienie Międzynarodowego Przemyskiego Centrum Targowego

Wyróżnienie Międzynarodowego Przemyskiego Centrum Targowego

W 1997 r. podczas Przemyskich Targów Budowlanych produkty firmy Pruszyński – blachodachówki i blachy trapezowe zostały wyróżnione za trwałe, nowoczesne pokrycia dachowe i elewacyjne.


Aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie – standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody
Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

32. edycja Targów BUDMA, największych i najważniejszych targów budowlanych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej za nami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało “Zielona Przyszłość Budownictwa”. Wśród innowacyjnych produktów docenionych przez jury konkursu znalazła się wiatrownica panelowa naszej firmy nagrodzona Złotym Medalem Targów.

Czytaj dalej
Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody
Relacja z dach Forum 2024. Najważniejsze wydarzenie dekarskie w ciągu roku!

W połowie stycznia 2024 miało miejsce najważniejsze wydarzenie branży dekarskiej – targi Dach Forum! Zapraszamy na relację i garść ciekawostek z tej cieszącej się dużym zainteresowaniem imprezy.

Czytaj dalej