Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes, Wydarzenia w firmie

Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Hala magazynowa w Pruszynski w trakcie budowy, Bydgoszcz

Nasza firma zawsze mocno stawiała na rozwój i inwestycje. Nie jest żadnym odkryciem, że stojąc w miejscu, w praktyce się cofamy. Dlatego decyzje wpływające na jakość naszych produktów czy obsługi klientów z którymi współpracujemy, mają zawsze najwyższy priorytet. Nie inaczej było w wypadku decyzji o rozpoczęciu budowy nowej hali magazynowej w oddziale w Bydgoszczy.

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy informowaliśmy Państwa o kolejnych inwestycjach uruchamianych w naszej firmie, czy to z obszaru OZZ, takich jak farmy wiatrowe na terenie gminy Żelechlinek, czy zaangażowaniu finansowym w firmę CONTEC, specjalizującej się w recyclingu opon i działającej w obszarze tzw. zielonej gospodarki, a skończywszy na inwestycjach stricte związanych z podstawowym profilem działania naszej Grupy. Mowa tutaj oczywiście o niedawno ukończonych halach, jednej szkoleniowej w Sokołowie, a drugiej – magazynowo-biurowej w oddziale Wrocławskim.

Wspomina powyżej budowa hali w Bydgoszczy jest kontynuacja naszych starań, by zapewnić naszym klientom najwyższy poziom obsługi i dostępności naszego asortymentu. Prężny rozwój naszej pozycji, pociąga za sobą większą liczbę klientów, większe zapotrzebowanie, ale także oczekiwanie, by asortyment był łatwo dostępny a czas realizacji zamówień, jak najkrótszy. Właśnie te kwestie legły u podstaw rozpoczęciu 600 metrowej hali magazynowej w Bydgoszczy. Dzięki temu do dyspozycji klientów oddziału Bydgoszcz zostanie oddana znacząca, dodatkowa pozycja magazynowa co wpłynie na szybkość realizacji dostaw, a także dostępność asortymentu Blachy Pruszyński. Hala będzie standardowej wysokości, konstrukcja nośna oparta jest o profile gorącowalcowane a do wykonania elewacji i dachu zostaną wykorzystane nasze produkty z rodziny WOOLTECH, czyli płyty warstwowe z rdzeniem wełnianym.

Przy okazji warto nadmienić, że hala ta została zaprojektowana specjalnie pod nasze wymagania, przez lokalne biuro projektowe – MW Pracownia Projektowa Monika Wilbrandt a nadzorem oraz samą realizacją inwestycji zajęła się firma SKORBUD, z która mieliśmy już okazję kilka razy współpracować. O kolejnych postępach inwestycji a także o innych, które są obecnie realizowane w naszej firmie, będzie Państwa informowali na bieżąco.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności