Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes, Wydarzenia w firmie

Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Hala magazynowa w Pruszynski w trakcie budowy, Bydgoszcz

Nasza firma zawsze mocno stawiała na rozwój i inwestycje. Nie jest żadnym odkryciem, że stojąc w miejscu, w praktyce się cofamy. Dlatego decyzje wpływające na jakość naszych produktów czy obsługi klientów z którymi współpracujemy, mają zawsze najwyższy priorytet. Nie inaczej było w wypadku decyzji o rozpoczęciu budowy nowej hali magazynowej w oddziale w Bydgoszczy.

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy informowaliśmy Państwa o kolejnych inwestycjach uruchamianych w naszej firmie, czy to z obszaru OZZ, takich jak farmy wiatrowe na terenie gminy Żelechlinek, czy zaangażowaniu finansowym w firmę CONTEC, specjalizującej się w recyclingu opon i działającej w obszarze tzw. zielonej gospodarki, a skończywszy na inwestycjach stricte związanych z podstawowym profilem działania naszej Grupy. Mowa tutaj oczywiście o niedawno ukończonych halach, jednej szkoleniowej w Sokołowie, a drugiej – magazynowo-biurowej w oddziale Wrocławskim.

Wspomina powyżej budowa hali w Bydgoszczy jest kontynuacja naszych starań, by zapewnić naszym klientom najwyższy poziom obsługi i dostępności naszego asortymentu. Prężny rozwój naszej pozycji, pociąga za sobą większą liczbę klientów, większe zapotrzebowanie, ale także oczekiwanie, by asortyment był łatwo dostępny a czas realizacji zamówień, jak najkrótszy. Właśnie te kwestie legły u podstaw rozpoczęciu 600 metrowej hali magazynowej w Bydgoszczy. Dzięki temu do dyspozycji klientów oddziału Bydgoszcz zostanie oddana znacząca, dodatkowa pozycja magazynowa co wpłynie na szybkość realizacji dostaw, a także dostępność asortymentu Blachy Pruszyński. Hala będzie standardowej wysokości, konstrukcja nośna oparta jest o profile gorącowalcowane a do wykonania elewacji i dachu zostaną wykorzystane nasze produkty z rodziny WOOLTECH, czyli płyty warstwowe z rdzeniem wełnianym.

Przy okazji warto nadmienić, że hala ta została zaprojektowana specjalnie pod nasze wymagania, przez lokalne biuro projektowe – MW Pracownia Projektowa Monika Wilbrandt a nadzorem oraz samą realizacją inwestycji zajęła się firma SKORBUD, z która mieliśmy już okazję kilka razy współpracować. O kolejnych postępach inwestycji a także o innych, które są obecnie realizowane w naszej firmie, będzie Państwa informowali na bieżąco.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności