Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes, Wydarzenia w firmie

Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Hala magazynowa w Pruszynski w trakcie budowy, Bydgoszcz

Nasza firma zawsze mocno stawiała na rozwój i inwestycje. Nie jest żadnym odkryciem, że stojąc w miejscu, w praktyce się cofamy. Dlatego decyzje wpływające na jakość naszych produktów czy obsługi klientów z którymi współpracujemy, mają zawsze najwyższy priorytet. Nie inaczej było w wypadku decyzji o rozpoczęciu budowy nowej hali magazynowej w oddziale w Bydgoszczy.

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy informowaliśmy Państwa o kolejnych inwestycjach uruchamianych w naszej firmie, czy to z obszaru OZZ, takich jak farmy wiatrowe na terenie gminy Żelechlinek, czy zaangażowaniu finansowym w firmę CONTEC, specjalizującej się w recyclingu opon i działającej w obszarze tzw. zielonej gospodarki, a skończywszy na inwestycjach stricte związanych z podstawowym profilem działania naszej Grupy. Mowa tutaj oczywiście o niedawno ukończonych halach, jednej szkoleniowej w Sokołowie, a drugiej – magazynowo-biurowej w oddziale Wrocławskim.

Wspomina powyżej budowa hali w Bydgoszczy jest kontynuacja naszych starań, by zapewnić naszym klientom najwyższy poziom obsługi i dostępności naszego asortymentu. Prężny rozwój naszej pozycji, pociąga za sobą większą liczbę klientów, większe zapotrzebowanie, ale także oczekiwanie, by asortyment był łatwo dostępny a czas realizacji zamówień, jak najkrótszy. Właśnie te kwestie legły u podstaw rozpoczęciu 600 metrowej hali magazynowej w Bydgoszczy. Dzięki temu do dyspozycji klientów oddziału Bydgoszcz zostanie oddana znacząca, dodatkowa pozycja magazynowa co wpłynie na szybkość realizacji dostaw, a także dostępność asortymentu Blachy Pruszyński. Hala będzie standardowej wysokości, konstrukcja nośna oparta jest o profile gorącowalcowane a do wykonania elewacji i dachu zostaną wykorzystane nasze produkty z rodziny WOOLTECH, czyli płyty warstwowe z rdzeniem wełnianym.

Przy okazji warto nadmienić, że hala ta została zaprojektowana specjalnie pod nasze wymagania, przez lokalne biuro projektowe – MW Pracownia Projektowa Monika Wilbrandt a nadzorem oraz samą realizacją inwestycji zajęła się firma SKORBUD, z która mieliśmy już okazję kilka razy współpracować. O kolejnych postępach inwestycji a także o innych, które są obecnie realizowane w naszej firmie, będzie Państwa informowali na bieżąco.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie
Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Rozpoczynamy kolejną inwestycję w Grupie Pruszyński. Tym razem ruszyła budowa hali magazynowej w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
Aktualności