Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie

Hala biurowo-magazynowa we Wrocławiu w kolejnym etapie budowy

Prace budowlane przy wznoszeniu nowej hali w naszej filii Wrocław idą pełną parą, a dzięki sprzyjającej pogodzie nawet szybciej niż planowano.

Nowa hala to nie tylko magazyn, ale również punkt odbioru towarów przez klientów. Dzięki temu, że towar będzie mógł być odbierany bezpośrednio z magazynu, komfort obsługi klientów poprawi się oraz skróci czas oczekiwania na jego dostawę.

Klienci Blachy Pruszyński będą mieli również korzyści związane z lepiej zorganizowaną logistyką magazynową. Nowa hala będzie wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia i systemy, co pozwoli na jeszcze lepsze zarządzanie magazynem i szybsze przygotowanie zamówień do wysyłki.

Budowana hala magazynowa powstaje z zastosowaniem produktów oferowanych przez Blachy Pruszyński i jest doskonałym przykładem komplementarności produktów inwestycyjnych. Na dachu wykorzystane zostały jedne z najlepszych profili blach trapezowych konstrukcyjnych T155 i T135. Natomiast ściany przykryją płyty warstwowe z pianką PIR PWS-PIR ST 120 i płyty warstwowe z wełną PWS2-MW-ST 120. Warto nadmienić, że nowo wprowadzony model płyt z wełną PWS2-MW, jest kompatybilny z płytami PIRTECH – można je łączyć ze sobą i naprzemiennie stosować w zależności od wymagań ognioodporności czy parametrów izolacji cieplnej.

Zachęcamy do śledzenia naszych aktualności. Wkrótce kolejne interesujące materiały.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności