Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie

Hala biurowo-magazynowa we Wrocławiu w kolejnym etapie budowy

Prace budowlane przy wznoszeniu nowej hali w naszej filii Wrocław idą pełną parą, a dzięki sprzyjającej pogodzie nawet szybciej niż planowano.

Nowa hala to nie tylko magazyn, ale również punkt odbioru towarów przez klientów. Dzięki temu, że towar będzie mógł być odbierany bezpośrednio z magazynu, komfort obsługi klientów poprawi się oraz skróci czas oczekiwania na jego dostawę.

Klienci Blachy Pruszyński będą mieli również korzyści związane z lepiej zorganizowaną logistyką magazynową. Nowa hala będzie wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia i systemy, co pozwoli na jeszcze lepsze zarządzanie magazynem i szybsze przygotowanie zamówień do wysyłki.

Budowana hala magazynowa powstaje z zastosowaniem produktów oferowanych przez Blachy Pruszyński i jest doskonałym przykładem komplementarności produktów inwestycyjnych. Na dachu wykorzystane zostały jedne z najlepszych profili blach trapezowych konstrukcyjnych T155 i T135. Natomiast ściany przykryją płyty warstwowe z pianką PIR PWS-PIR ST 120 i płyty warstwowe z wełną PWS2-MW-ST 120. Warto nadmienić, że nowo wprowadzony model płyt z wełną PWS2-MW, jest kompatybilny z płytami PIRTECH – można je łączyć ze sobą i naprzemiennie stosować w zależności od wymagań ognioodporności czy parametrów izolacji cieplnej.

Zachęcamy do śledzenia naszych aktualności. Wkrótce kolejne interesujące materiały.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności