Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Wydarzenia w firmie

Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

XIII Bal Charytatywny ZSS Pruszkow, Krzysztof Pruszynski

Trzeciego lutego bieżącego roku miał miejsce 23 Bal Charytatywny, którego organizatorem jest Towarzystwo Pomocy Dzieciom z ZSS w Pruszkowie. Działa ono już od 1996 roku, a przyczyniło się ono między innymi walnie do otworzenia nowego Zespole Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego w Pruszkowie. Warto dodać, że Towarzystwo ma w swoim dorobku znacznie więcej tak szczytnych inicjatyw i osiągnięć wspierających najbardziej potrzebujące grupy społeczne w Pruszkowie i okolicach.

Nasza firma bardzo aktywnie angażuje się we wsparcie tego typu inicjatyw, w tym szczególnie tych mających miejsce w naszej lokalnej ojczyźnie – gminie Pruszków. Jednym przykładów było właśnie wsparcie budowy wspomnianego ZSS w Pruszkowie o czym pisaliśmy w tym wpisie. Bynajmniej nie jest to jednorazowa aktywność z naszej strony. Prezes naszej firmy – Krzysztof Pruszyński uczestniczy w balach Towarzystwa Pomocy Dzieciom w Pruszkowie, regularnie już od 22 lat, a od 18 lat bale odbywają się w siedzibie naszej firmy, którą to przestrzeń z przyjemnością udostępniamy, mając na względnie szczytne cele, które realizuje Towarzystwo.

Naturalnie nie mogło nas zabraknąć także w tegorocznej, XXIII edycji Balu Charytatywnego. Oprócz udostępniania przestrzeni na organizację balu, aktywnie wspieramy też aukcję charytatywną oraz loterię, która tradycyjnie towarzyszy Balowi. Spośród wielu unikatowych przedmiotów, które nasza firma i prezes przekazali na potrzeby aukcji, w tym roku znalazła się koszulka siatkarza Pawła Zatorskiego, z jego indywidualnym podpisem po zdobyciu wraz z drużyną Mistrzostwa Europy Siatkarzy 2023. Jednocześnie możemy z wielką przyjemnością poinformować, że w trakcie aukcji koszulka powędrowała w ręce nowego właściciela za kwotę 3’500 pln – gratulujemy! Naturalnie to tylko ułamek kwoty, którą udało się zebrać w trakcie balu, a ostatecznie sięgnęła ona 120 740 pln. Całość tej kwoty posłuży na wsparcie i potrzeby ZZS im. ks. Jana Twardowskiego w Pruszkowie.

Mamy nadzieję, że w podobne inicjatywy będą dalej prowadzone a także inne firmy dołączą się do ich wspierania, dzięki czemu uda się zrealizować kolejne inwestycje wspierające lokalne społeczności i tych, którzy tego najbardziej potrzebują. A my z pewnością widzimy się za rok na kolejnym Balu Charytatywnym Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody
Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

32. edycja Targów BUDMA, największych i najważniejszych targów budowlanych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej za nami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało “Zielona Przyszłość Budownictwa”. Wśród innowacyjnych produktów docenionych przez jury konkursu znalazła się wiatrownica panelowa naszej firmy nagrodzona Złotym Medalem Targów.

Czytaj dalej
Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Zakończyliśmy cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński 2024.

Właśnie trwają SZKOLENIA ZIMIOWE Blachy Pruszyński w naszej siedzibie głównej w Sokołowie. Za nami, zakończone w zeszłym tygodniu szkolenia dekarskie, a trwają obecnie szkolenia handlowe.

Czytaj dalej
Aktualności