Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Wydarzenia w firmie

Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

XIII Bal Charytatywny ZSS Pruszkow, Krzysztof Pruszynski

Trzeciego lutego bieżącego roku miał miejsce 23 Bal Charytatywny, którego organizatorem jest Towarzystwo Pomocy Dzieciom z ZSS w Pruszkowie. Działa ono już od 1996 roku, a przyczyniło się ono między innymi walnie do otworzenia nowego Zespole Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego w Pruszkowie. Warto dodać, że Towarzystwo ma w swoim dorobku znacznie więcej tak szczytnych inicjatyw i osiągnięć wspierających najbardziej potrzebujące grupy społeczne w Pruszkowie i okolicach.

Nasza firma bardzo aktywnie angażuje się we wsparcie tego typu inicjatyw, w tym szczególnie tych mających miejsce w naszej lokalnej ojczyźnie – gminie Pruszków. Jednym przykładów było właśnie wsparcie budowy wspomnianego ZSS w Pruszkowie o czym pisaliśmy w tym wpisie. Bynajmniej nie jest to jednorazowa aktywność z naszej strony. Prezes naszej firmy – Krzysztof Pruszyński uczestniczy w balach Towarzystwa Pomocy Dzieciom w Pruszkowie, regularnie już od 22 lat, a od 18 lat bale odbywają się w siedzibie naszej firmy, którą to przestrzeń z przyjemnością udostępniamy, mając na względnie szczytne cele, które realizuje Towarzystwo.

Naturalnie nie mogło nas zabraknąć także w tegorocznej, XXIII edycji Balu Charytatywnego. Oprócz udostępniania przestrzeni na organizację balu, aktywnie wspieramy też aukcję charytatywną oraz loterię, która tradycyjnie towarzyszy Balowi. Spośród wielu unikatowych przedmiotów, które nasza firma i prezes przekazali na potrzeby aukcji, w tym roku znalazła się koszulka siatkarza Pawła Zatorskiego, z jego indywidualnym podpisem po zdobyciu wraz z drużyną Mistrzostwa Europy Siatkarzy 2023. Jednocześnie możemy z wielką przyjemnością poinformować, że w trakcie aukcji koszulka powędrowała w ręce nowego właściciela za kwotę 3’500 pln – gratulujemy! Naturalnie to tylko ułamek kwoty, którą udało się zebrać w trakcie balu, a ostatecznie sięgnęła ona 120 740 pln. Całość tej kwoty posłuży na wsparcie i potrzeby ZZS im. ks. Jana Twardowskiego w Pruszkowie.

Mamy nadzieję, że w podobne inicjatywy będą dalej prowadzone a także inne firmy dołączą się do ich wspierania, dzięki czemu uda się zrealizować kolejne inwestycje wspierające lokalne społeczności i tych, którzy tego najbardziej potrzebują. A my z pewnością widzimy się za rok na kolejnym Balu Charytatywnym Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności