Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody

Blachy Pruszyński wspiera „lokalne ojczyzny” – Michałowice

Gala Serwisu Samorzadowego PAP 2023, Malgorzata Pachecka wojt gminy Michalowice

Nasza firma niedawno obchodziła 35-lecie założenia i śmiało możemy powiedzieć, że przez cały okres naszej działalności, zawsze zwracaliśmy uwagę na to jak nasz biznes wspiera i wpisuje się w interes społeczny – zarówno naszych pracowników jak również lokalnych mieszkańców. Od lat wspieramy między innymi lokalne, gminne inicjatywy czy projekty, które służą całej społeczności, tak jak miało to miejsce w wypadku Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Twardowskiego w Pruszkowie. W naszym przekonaniu takie podejście jest integralnym elementem prowadzenia odpowiedzialnego biznesu przez każdą firmę.

Choć z pewnością bycie docenionym za takie zaangażowanie jest miłe, na pewno nie jest celem samym w sobie. Tym bardziej jest nam miło, że możemy Państwa poinformować, że na niedawnej Gali Serwisu Samorządowego PAP, wręczone zostały statuetki rankingu: „Biznes dobry dla Gminy”, które to wyróżnienie przypadło także nam w udziale – dziękujemy! Idzie to w parze z doskonałą pozycją gminy Michałowice (gdzie mieści się nasza główna siedziba), która to zdobyła 7me miejsce w Polsce, a także 3cie miejsce w woj. Mazowieckim, w kategorii „Gmina dobra do życia”. Takie wiadomości i wydarzenia to doskonały pomysł, by promować tego typu synergie, między biznesem a samorządem, których to największymi beneficjentami są lokalni mieszkańcy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. Statuetkę w naszym imieniu, a także gminy Michałowice, odebrała pani Małgorzata Pachecka – wójt gminy.”

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody
Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

32. edycja Targów BUDMA, największych i najważniejszych targów budowlanych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej za nami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało “Zielona Przyszłość Budownictwa”. Wśród innowacyjnych produktów docenionych przez jury konkursu znalazła się wiatrownica panelowa naszej firmy nagrodzona Złotym Medalem Targów.

Czytaj dalej
Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Zakończyliśmy cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński 2024.

Właśnie trwają SZKOLENIA ZIMIOWE Blachy Pruszyński w naszej siedzibie głównej w Sokołowie. Za nami, zakończone w zeszłym tygodniu szkolenia dekarskie, a trwają obecnie szkolenia handlowe.

Czytaj dalej
Aktualności