Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody

Blachy Pruszyński wspiera „lokalne ojczyzny” – Michałowice

Gala Serwisu Samorzadowego PAP 2023, Malgorzata Pachecka wojt gminy Michalowice

Nasza firma niedawno obchodziła 35-lecie założenia i śmiało możemy powiedzieć, że przez cały okres naszej działalności, zawsze zwracaliśmy uwagę na to jak nasz biznes wspiera i wpisuje się w interes społeczny – zarówno naszych pracowników jak również lokalnych mieszkańców. Od lat wspieramy między innymi lokalne, gminne inicjatywy czy projekty, które służą całej społeczności, tak jak miało to miejsce w wypadku Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Twardowskiego w Pruszkowie. W naszym przekonaniu takie podejście jest integralnym elementem prowadzenia odpowiedzialnego biznesu przez każdą firmę.

Choć z pewnością bycie docenionym za takie zaangażowanie jest miłe, na pewno nie jest celem samym w sobie. Tym bardziej jest nam miło, że możemy Państwa poinformować, że na niedawnej Gali Serwisu Samorządowego PAP, wręczone zostały statuetki rankingu: „Biznes dobry dla Gminy”, które to wyróżnienie przypadło także nam w udziale – dziękujemy! Idzie to w parze z doskonałą pozycją gminy Michałowice (gdzie mieści się nasza główna siedziba), która to zdobyła 7me miejsce w Polsce, a także 3cie miejsce w woj. Mazowieckim, w kategorii „Gmina dobra do życia”. Takie wiadomości i wydarzenia to doskonały pomysł, by promować tego typu synergie, między biznesem a samorządem, których to największymi beneficjentami są lokalni mieszkańcy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. Statuetkę w naszym imieniu, a także gminy Michałowice, odebrała pani Małgorzata Pachecka – wójt gminy.”

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności