Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody

Blachy Pruszyński wspiera „lokalne ojczyzny” – Michałowice

Gala Serwisu Samorzadowego PAP 2023, Malgorzata Pachecka wojt gminy Michalowice

Nasza firma niedawno obchodziła 35-lecie założenia i śmiało możemy powiedzieć, że przez cały okres naszej działalności, zawsze zwracaliśmy uwagę na to jak nasz biznes wspiera i wpisuje się w interes społeczny – zarówno naszych pracowników jak również lokalnych mieszkańców. Od lat wspieramy między innymi lokalne, gminne inicjatywy czy projekty, które służą całej społeczności, tak jak miało to miejsce w wypadku Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Twardowskiego w Pruszkowie. W naszym przekonaniu takie podejście jest integralnym elementem prowadzenia odpowiedzialnego biznesu przez każdą firmę.

Choć z pewnością bycie docenionym za takie zaangażowanie jest miłe, na pewno nie jest celem samym w sobie. Tym bardziej jest nam miło, że możemy Państwa poinformować, że na niedawnej Gali Serwisu Samorządowego PAP, wręczone zostały statuetki rankingu: „Biznes dobry dla Gminy”, które to wyróżnienie przypadło także nam w udziale – dziękujemy! Idzie to w parze z doskonałą pozycją gminy Michałowice (gdzie mieści się nasza główna siedziba), która to zdobyła 7me miejsce w Polsce, a także 3cie miejsce w woj. Mazowieckim, w kategorii „Gmina dobra do życia”. Takie wiadomości i wydarzenia to doskonały pomysł, by promować tego typu synergie, między biznesem a samorządem, których to największymi beneficjentami są lokalni mieszkańcy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. Statuetkę w naszym imieniu, a także gminy Michałowice, odebrała pani Małgorzata Pachecka – wójt gminy.”

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter Skopiuj link

Więcej aktualności

Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Akademia Rzemiosła w trasie - Blachy Pruszyński szkolą dekarzy w całej Polsce

Blisko 200 dekarzy spotkało się w Sokołowie na inauguracji ogólnopolskiej trasy Akademii Rzemiosła. Trzy moduły szkoleniowe, praktyczne rozwiązania, systemowe detale i zwiedzanie zakładu produkcyjnego – to początek cyklu spotkań, które łączą wiedzę techniczną z realiami pracy na budowie. Teraz Akademia rusza w Polskę.

Czytaj dalej
Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Kształcenie przyszłych dekarzy w praktyce – wizyta w Centrum Szkoleniowym Blachy Pruszyński

Ostatni dzień cyklu szkoleń dla handlowców w Blachy Pruszyński należał do młodych adeptów dekarstwa. Uczniowie szkół branżowych odwiedzili zakład produkcyjny i laboratorium, poznali praktyczne aspekty zawodu oraz wysłuchali historii doświadczonych dekarzy. Spotkanie z Mariuszem Pudzianowskim było mocnym akcentem motywacyjnym. To realne działania CSR i inwestycja w przyszłość rynku dachowego.

Czytaj dalej
Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Największy cykl szkoleń w 2026 roku dla handlowców z sieci sprzedaży Blachy Pruszyński

Blisko tysiąc uczestników z całej Polski, kilkanaście godzin praktycznych warsztatów i wiedza, którą można natychmiast przełożyć na sprzedaż. W Sokołowie zakończył się największy w tym roku cykl szkoleń dla sieci sprzedaży Blachy Pruszyński – intensywny, techniczny i maksymalnie konkretny.

Czytaj dalej
Aktualności