Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Szkolenia, Wydarzenia w firmie

Zakończyliśmy cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński 2024.

Tak jak pisaliśmy w poprzednim wpisie – zakończyliśmy szkolenia dekarskie, w ramach naszego cyklu Zimowe Szkolenia Blachy Pruszyński, a tej relacji podsumujemy drugą część szkoleń – o tematyce handlowo-produktowej, a także postaramy się podsumować cały cykl i jego przebieg.

Nie ukrywamy, że był to bardzo gorący i intensywny okres w naszej firmie. Od momentu ponownego uruchomienia Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński, po okresie pandemii, każda edycja przybiera na rozmiarach i skali, z czego bardzo się cieszymy, bo jest to efektem oczekiwań rynku – doświadczenie, merytoryka i wiedza, zawsze w cenie!

W drugim etapie naszych szkoleń, skupiliśmy się bardziej na kwestiach komunikacyjnych, produktowych i teorii związanej ze specyfiką dachów blaszanych. Z założenia szkolenia te były skierowane do sił handlowych naszych partnerów biznesowych czy uczniów szkół budowlanych. Właśnie Ci ostatni dość tłumnie pojawiali się w Sokołowie, zastępując, zazwyczaj goszczące na naszych parkingach TIRy, autokarami szkolnymi. Chcielibyśmy tutaj podziękować wszystkim ośrodkom edukacyjnym, które podjęły z nami współpracę i pomogły nam zorganizować odwiedziny swoich absolwentów na naszych Szkoleniach Zimowych.

Wśród wielu tematów, które były omawiane przez naszych szkoleniowców z Działu Szkoleń, przewijały się takie jak: specyfika poszczególnych kategorii produktowych, nowości w naszej ofercie, teoretyczne podstawy konstrukcji dachu i montażu przekryć. Dodatkowo duży nacisk położony został na kwestie prawidłowej wentylacji czy zapewnienie. Ważnymi punktami na szkoleniach handlowo-komunikacyjnych, były również trendy rynkowe, nowe rozwiązania i technologie, które się pojawiają na rynku a także zmiany w procesie realizacji inwestycji klientów indywidualnych.

Na pewno były to intensywne, ale też i bardzo owocne 2 tygodnie – które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. Przez ten okres w naszej firmie pojawiło się ponad 2 tysiące uczestników wszystkich szkoleń, co jest wręcz oszałamiającą liczbą. Wielu z nich już teraz zapowiedziało chęć udziału w przyszłym roku, a nie na pewno będziemy kontynuowali ten cykl w kolejnych latach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i chęć poszerzania wiedzy. Jesteśmy przekonani, że zdobyte umiejętności przyczynią się do jeszcze lepszego wykonywania Waszych codziennych obowiązków. Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności