Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Szkolenia, Wydarzenia w firmie

Zakończyliśmy cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński 2024.

Tak jak pisaliśmy w poprzednim wpisie – zakończyliśmy szkolenia dekarskie, w ramach naszego cyklu Zimowe Szkolenia Blachy Pruszyński, a tej relacji podsumujemy drugą część szkoleń – o tematyce handlowo-produktowej, a także postaramy się podsumować cały cykl i jego przebieg.

Nie ukrywamy, że był to bardzo gorący i intensywny okres w naszej firmie. Od momentu ponownego uruchomienia Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński, po okresie pandemii, każda edycja przybiera na rozmiarach i skali, z czego bardzo się cieszymy, bo jest to efektem oczekiwań rynku – doświadczenie, merytoryka i wiedza, zawsze w cenie!

W drugim etapie naszych szkoleń, skupiliśmy się bardziej na kwestiach komunikacyjnych, produktowych i teorii związanej ze specyfiką dachów blaszanych. Z założenia szkolenia te były skierowane do sił handlowych naszych partnerów biznesowych czy uczniów szkół budowlanych. Właśnie Ci ostatni dość tłumnie pojawiali się w Sokołowie, zastępując, zazwyczaj goszczące na naszych parkingach TIRy, autokarami szkolnymi. Chcielibyśmy tutaj podziękować wszystkim ośrodkom edukacyjnym, które podjęły z nami współpracę i pomogły nam zorganizować odwiedziny swoich absolwentów na naszych Szkoleniach Zimowych.

Wśród wielu tematów, które były omawiane przez naszych szkoleniowców z Działu Szkoleń, przewijały się takie jak: specyfika poszczególnych kategorii produktowych, nowości w naszej ofercie, teoretyczne podstawy konstrukcji dachu i montażu przekryć. Dodatkowo duży nacisk położony został na kwestie prawidłowej wentylacji czy zapewnienie. Ważnymi punktami na szkoleniach handlowo-komunikacyjnych, były również trendy rynkowe, nowe rozwiązania i technologie, które się pojawiają na rynku a także zmiany w procesie realizacji inwestycji klientów indywidualnych.

Na pewno były to intensywne, ale też i bardzo owocne 2 tygodnie – które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. Przez ten okres w naszej firmie pojawiło się ponad 2 tysiące uczestników wszystkich szkoleń, co jest wręcz oszałamiającą liczbą. Wielu z nich już teraz zapowiedziało chęć udziału w przyszłym roku, a nie na pewno będziemy kontynuowali ten cykl w kolejnych latach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i chęć poszerzania wiedzy. Jesteśmy przekonani, że zdobyte umiejętności przyczynią się do jeszcze lepszego wykonywania Waszych codziennych obowiązków. Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody
Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

32. edycja Targów BUDMA, największych i najważniejszych targów budowlanych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej za nami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało “Zielona Przyszłość Budownictwa”. Wśród innowacyjnych produktów docenionych przez jury konkursu znalazła się wiatrownica panelowa naszej firmy nagrodzona Złotym Medalem Targów.

Czytaj dalej
Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Zakończyliśmy cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński 2024.

Właśnie trwają SZKOLENIA ZIMIOWE Blachy Pruszyński w naszej siedzibie głównej w Sokołowie. Za nami, zakończone w zeszłym tygodniu szkolenia dekarskie, a trwają obecnie szkolenia handlowe.

Czytaj dalej
Aktualności