Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Szkolenia, Wydarzenia w firmie

Intensywny i merytoryczny początek roku 2024 – Zimowe Szkolenia w naszej siedzibie w Sokołowie.

Szkolenia zimowe blachy pruszynski 2024

Chwilę temu zdążyliśmy wrócić z Kongresu i Targów DachForum 2024, a już kolejne wydarzenie dekarskie. Tym razem jednak w naszej siedzibie. Początek roku, wbrew pozorom nie jest wcale mniej aktywnym okresem dla naszej firmy. Podobnie jak w zeszłym roku, realizujemy w Sokołowie niezwykle ciekawy i cieszący się dużym zainteresowaniem cykl SZKOLEŃ ZIMOWYCH W Blachy Pruszyński. Jest on skierowany do szeroko rozumianej branży dekarskiej, zarówno firm sprzedających produkty i materiały do pokryć dachowych, jak również oczywiście do samych dekarzy i cieśli. Ze względu na tematykę i potrzeby są one właśnie podzielona na te dwa segmenty.

W tym wpisie, zrelacjonujemy w skrócie część dekarską, która skończyła się w ostatni piątek (19.01.2024).

Początek roku to tradycyjnie dla branży dekarskiej nieco spokojniejszy okres. Warunki pogodowe, zwłaszcza takie jak na początku bieżącego roku, mocno kolidują z wszelkimi pracami na dachu. Takie okoliczności to doskonały moment, by nieco pogłębić i poszerzyć swoją wiedzę, sprawdzić nowości produktowe, albo podpatrzeć nowe triki. Właśnie z myślą o takich potrzebach dekarzy z całej polski realizujemy Zimowe Szkolenia Dekarskie w Sokołowie. Przez prawie cały zeszły tydzień przez naszą firmę przewinęła się naprawdę duża liczba fachowców, którzy brali udział w prelekcjach, szkoleniach, pokazach praktycznych. Mieli okazję bezpośrednio poradzić się naszych ekspertów z Akademii Rzemiosła, sprawdzić jak sprawują się nasze produkty, szczególnie nowości. To także doskonała okazja, by wyjaśnić wszelkie wątpliwości czy pytania odnośnie montażu, techniki czy choćby przydatnych narzędzi. My ze swojej strony zapewniliśmy nie tylko świetne warunki szkoleniowe w naszym nowym Centrum Szkoleniowy, ale także jedzenie w trakcie dnia, miejsce na chwilę oddechu i jedną z największych przyjaciółek każdego dekarza – oczywiście gorącą kawę!

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że pandemia została już za nami i możemy regularnie kontynuować ten cykl, który cieszy się olbrzymim zainteresowaniem dekarzy z całego kraju. Obecna edycja to już drugi cykl po jego wznowieniu w zeszłym roku i nic nie zapowiada, żeby coś stanęło na drodze jego kontynuacji w przyszłym roku. Tym bardziej, że dostajemy szalenie dużo pozytywnych opinii i podziękowań od uczestników szkoleń, za co bardzo dziękujemy – to dla nas naprawdę ważne, bo każda taka opinia to dla nas okazja, żeby coś poprawić, zrobić lepiej i jeszcze bardziej dostosować program szkoleń do oczekiwań i potrzeb dekarzy!

Przed nami zaś, właśnie zaczynające się Zimowe Szkolenia Handlowe – skierowane z kolei bardziej do naszych partnerów handlowych i ich pracowników. Mają one bardziej charakter biznesowy. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszej strony, gdyż niedługo pojawi się także krótka relacja także z tej części SZKOLEŃ ZIMOWYCH.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Zimowych Szkoleń Dekarskich.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody
Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

32. edycja Targów BUDMA, największych i najważniejszych targów budowlanych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej za nami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało “Zielona Przyszłość Budownictwa”. Wśród innowacyjnych produktów docenionych przez jury konkursu znalazła się wiatrownica panelowa naszej firmy nagrodzona Złotym Medalem Targów.

Czytaj dalej
Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Zakończyliśmy cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński 2024.

Właśnie trwają SZKOLENIA ZIMIOWE Blachy Pruszyński w naszej siedzibie głównej w Sokołowie. Za nami, zakończone w zeszłym tygodniu szkolenia dekarskie, a trwają obecnie szkolenia handlowe.

Czytaj dalej
Aktualności