Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

TVN Turbo Rally Team utrzymuje doskonałą formę!

Rajd Rzeszowski 2023, TVN Turbo Rally Team, auto na trasie

Za nami Marma 32.Rajd Rzeszowski rozgrywany w ramach RSMP 2023, w którym nasza załoga – TVN Turbo Rally Team po raz kolejny zaliczyła fantastyczny występ. Łukasz Byśkiniewicz wraz z pilotującym go Danielem Siatkowskim, za kółkiem Skody Fabii Rally2 EVO, znowu stanęli na pudle zajmując trzecią pozycje w klasyfikacji generalnej.

Już samo miejsce na podium dostarczyło mnóstwa pozytywnych emocji, ale są one tym większe, że to już drugi z rzędu sukces naszych rajdowców. W poprzedzającym Rajdzie Małopolskim Daniel i Łukasz również zajęli trzecie miejsce, dzięki czemu awansowali na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, o czym informowaliśmy Państwa w tym wpisie: „Mamy to! TVN Turbo Rally…„. Pokazuje to, że nasz rajdowy duet trzyma formę i zdecydowanie walczy o każdą sekundę w rajdzie. A było co obejrzeć!

Przez cały rajd i do ostatniego, 11go odcinka specjalnego, Łukasz i Daniel toczyli zaciętą walkę o każdy metr i sekundę, szczególnie z doskonale jadącymi Sylwestrem Płachytką i Rafałem Fiołkiem, którzy również jechali Skodą Fabią Rally2 EVO. Można się pokusić o stwierdzenie, że rywalizacja tych dwóch załóg była ozdobą całego rajdu.

Choć rajd Rzeszowski miał już 32. edycję, pojawiło się sporo nowych odcinków specjalnych przygotowanych przez organizatorów, które jak okazały się bardzo wymagające. Z jednej strony zacięta rywalizacja zmuszała do dynamicznej i szybkiej jazdy, z drugiej strony trudne trasy zmuszały do ostrożności – jakikolwiek poważniejszy błąd przekreśliłby szanse załogi na dobry wynik w końcowej klasyfikacji. I tak właśnie pojechali Łukasz i Daniel. Dali z siebie wszystko zajmując miejsca w czołowej trójce w aż ośmiu z jedenastu odcinków specjalnych. Wszystko to miało miejsce w naprawdę wymagających warunkach i przy szalenie emocjonującej rywalizacji, którą wszyscy tak kochamy. Dobrze podkreślił to Daniel Siatkowski w swoim komentarzu do rajdu:

Daniel Siatkowski:

„Po Rajdzie Małopolskim myślałem, że w tym roku nie będzie już takiego rajdu, na którym będę musiał się, aż tyle tak szybko naczytać. Rajd Rzeszowski przebił jednak wszystko pod względem dyktowania i pracy w samochodzie. Łukasz też miał co robić za kierownicą, ale nasza ciężka praca się opłaciła (…)”

Poniżej zapraszamy też Państwa do obejrzenia krótkiego materiały video z rajdu wraz z wypowiedziami załogi TVN Turbo Rally Team.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności