Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

TVN Turbo Rally Team utrzymuje doskonałą formę!

Rajd Rzeszowski 2023, TVN Turbo Rally Team, auto na trasie

Za nami Marma 32.Rajd Rzeszowski rozgrywany w ramach RSMP 2023, w którym nasza załoga – TVN Turbo Rally Team po raz kolejny zaliczyła fantastyczny występ. Łukasz Byśkiniewicz wraz z pilotującym go Danielem Siatkowskim, za kółkiem Skody Fabii Rally2 EVO, znowu stanęli na pudle zajmując trzecią pozycje w klasyfikacji generalnej.

Już samo miejsce na podium dostarczyło mnóstwa pozytywnych emocji, ale są one tym większe, że to już drugi z rzędu sukces naszych rajdowców. W poprzedzającym Rajdzie Małopolskim Daniel i Łukasz również zajęli trzecie miejsce, dzięki czemu awansowali na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, o czym informowaliśmy Państwa w tym wpisie: „Mamy to! TVN Turbo Rally…„. Pokazuje to, że nasz rajdowy duet trzyma formę i zdecydowanie walczy o każdą sekundę w rajdzie. A było co obejrzeć!

Przez cały rajd i do ostatniego, 11go odcinka specjalnego, Łukasz i Daniel toczyli zaciętą walkę o każdy metr i sekundę, szczególnie z doskonale jadącymi Sylwestrem Płachytką i Rafałem Fiołkiem, którzy również jechali Skodą Fabią Rally2 EVO. Można się pokusić o stwierdzenie, że rywalizacja tych dwóch załóg była ozdobą całego rajdu.

Choć rajd Rzeszowski miał już 32. edycję, pojawiło się sporo nowych odcinków specjalnych przygotowanych przez organizatorów, które jak okazały się bardzo wymagające. Z jednej strony zacięta rywalizacja zmuszała do dynamicznej i szybkiej jazdy, z drugiej strony trudne trasy zmuszały do ostrożności – jakikolwiek poważniejszy błąd przekreśliłby szanse załogi na dobry wynik w końcowej klasyfikacji. I tak właśnie pojechali Łukasz i Daniel. Dali z siebie wszystko zajmując miejsca w czołowej trójce w aż ośmiu z jedenastu odcinków specjalnych. Wszystko to miało miejsce w naprawdę wymagających warunkach i przy szalenie emocjonującej rywalizacji, którą wszyscy tak kochamy. Dobrze podkreślił to Daniel Siatkowski w swoim komentarzu do rajdu:

Daniel Siatkowski:

„Po Rajdzie Małopolskim myślałem, że w tym roku nie będzie już takiego rajdu, na którym będę musiał się, aż tyle tak szybko naczytać. Rajd Rzeszowski przebił jednak wszystko pod względem dyktowania i pracy w samochodzie. Łukasz też miał co robić za kierownicą, ale nasza ciężka praca się opłaciła (…)”

Poniżej zapraszamy też Państwa do obejrzenia krótkiego materiały video z rajdu wraz z wypowiedziami załogi TVN Turbo Rally Team.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności