Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Mamy to! TVN Turbo Rally Team w końcu na upragnionym „pudle”!

Rajd Malopolski, TVN Turbo Rally Team

Jak informowaliśmy w poprzednich wpisach, załoga TVN Turbo Rally team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim, której sponsorem jesteśmy, od początku sezonu zaciekle walczyła o każdą sekundę w każdym z rajdów. Niejednokrotnie też nasi rajdowcy wskazywali, że często brakowało im odrobiny szczęścia w odpowiednim momencie i kończyli rajdy na czwartek pozycji, często nazywanej najgorszą, przez wielu sportowców. My jednak niezmiennie trzymaliśmy za nich kciuki i się doczekaliśmy!

Nie mieliśmy wątpliwości co do tego, że prędzej czy później wywalczą swój sukcesu. Swój potencjał ekipa pokazała zresztą już w zeszłym roku na Rajdzie Barbórki, gdzie Łukasz „wykręcił” pierwsze miejsce, dołączając tym samym do legend polskiej motoryzacji. I właśnie ten potencjał, ducha walki, ale zarazem wielkie umiejętności i zdolność doskonałego planowania posunięć, pokazali podczas Valvoline Rajd Małopolski, gdzie zajęli trzecie miejsce, a jednocześnie awansowali w klasyfikacji generalnej na drugie miejsce w punktacji generalnej sezonu, co jest skokiem aż o dwa oczka. Jest się z czego cieszyć i czego gratulować.

Jako firmie, która od lat jest związana z teamem TVN Turbo Rally Team, jest nam podwójnie miło o tym pisać, bo wiemy jak ważne jest to miejsce dla Łukasza i Daniela, jak ciężko pracowali i walczyli o ten sukces. To jest właśnie takie podejście, które jest naszym wspólnym mianownikiem i przekłada się na tak dobrą współpracę. Oczywiście jest nią także niewątpliwa pasja do sportów motorowych.

Warto tutaj także podkreślić, że Łukasz i Daniel zdobyli to trzecie miejsce podczas bardzo trudnego rajdu, a także wygrali niezwykle wymagający PowerStage. „Byśki” i Siatkowski zgodnie podkreślali, że odcinki Rajdu Małopolski, były najtrudniejszymi jakie przyszło im jechać w tym sezonie. Mimo, że rajd był dobrze przygotowany od strony organizacyjnej, ciekawe, ale też trudne trasy, wymagały pełnego zaangażowania i skupienia. Asfalt, który zmieniał swoją przyczepność w zależności od zakrętów i etapu rajdu, a także olbrzymia konkurencja ze strony innych załóg. Nasza ekipa postawiła jednak na przemyślaną strategię. Pierwszą część rajdu przejechali względnie bezpiecznie, ale bardzo dobrym tempem, czekając na rozwój wydarzeń i wyczuwając jeszcze nawierzchnie. W drugiej zaś części wyczekali swój moment i pojechali jeszcze ostrzej, wskakując na finiszu na 3cie miejsce.

Czekamy na kolejne „asfaltowe” Rajdy, czyli Rzeszowski, Śląska i Wisły, wiemy, że na pewno możemy się spodziewać walki do ostatniej sekundy i emocji pod korek ze strony TVN Turbo Rally Team.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
TVN Turbo Rally Team rozpoczyna sezon rajdowy 2024!

Emocjonujący początek nowego sezonu Rajdowego - RSMP2024. Byśkiniewicz i SIatkowski zakończyli piekielnie szybki 53. Rajd Świdnicki. Zapraszamy do relacji z galerią zdjęć i wideo.

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Początek roku obfitował w nagrody - dziękujemy za wyróżnienia!

Nasza firma została wyróżniona w kilku konkursach. Doceniono nas nie tylko za profesjonalizm i efekty biznesowe, ale także społeczne podejście do prowadzenia biznesu. Jest się czym pochwalić!

Czytaj dalej
Aktualności