Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Mamy to! TVN Turbo Rally Team w końcu na upragnionym „pudle”!

Rajd Malopolski, TVN Turbo Rally Team

Jak informowaliśmy w poprzednich wpisach, załoga TVN Turbo Rally team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim, której sponsorem jesteśmy, od początku sezonu zaciekle walczyła o każdą sekundę w każdym z rajdów. Niejednokrotnie też nasi rajdowcy wskazywali, że często brakowało im odrobiny szczęścia w odpowiednim momencie i kończyli rajdy na czwartek pozycji, często nazywanej najgorszą, przez wielu sportowców. My jednak niezmiennie trzymaliśmy za nich kciuki i się doczekaliśmy!

Nie mieliśmy wątpliwości co do tego, że prędzej czy później wywalczą swój sukcesu. Swój potencjał ekipa pokazała zresztą już w zeszłym roku na Rajdzie Barbórki, gdzie Łukasz „wykręcił” pierwsze miejsce, dołączając tym samym do legend polskiej motoryzacji. I właśnie ten potencjał, ducha walki, ale zarazem wielkie umiejętności i zdolność doskonałego planowania posunięć, pokazali podczas Valvoline Rajd Małopolski, gdzie zajęli trzecie miejsce, a jednocześnie awansowali w klasyfikacji generalnej na drugie miejsce w punktacji generalnej sezonu, co jest skokiem aż o dwa oczka. Jest się z czego cieszyć i czego gratulować.

Jako firmie, która od lat jest związana z teamem TVN Turbo Rally Team, jest nam podwójnie miło o tym pisać, bo wiemy jak ważne jest to miejsce dla Łukasza i Daniela, jak ciężko pracowali i walczyli o ten sukces. To jest właśnie takie podejście, które jest naszym wspólnym mianownikiem i przekłada się na tak dobrą współpracę. Oczywiście jest nią także niewątpliwa pasja do sportów motorowych.

Warto tutaj także podkreślić, że Łukasz i Daniel zdobyli to trzecie miejsce podczas bardzo trudnego rajdu, a także wygrali niezwykle wymagający PowerStage. „Byśki” i Siatkowski zgodnie podkreślali, że odcinki Rajdu Małopolski, były najtrudniejszymi jakie przyszło im jechać w tym sezonie. Mimo, że rajd był dobrze przygotowany od strony organizacyjnej, ciekawe, ale też trudne trasy, wymagały pełnego zaangażowania i skupienia. Asfalt, który zmieniał swoją przyczepność w zależności od zakrętów i etapu rajdu, a także olbrzymia konkurencja ze strony innych załóg. Nasza ekipa postawiła jednak na przemyślaną strategię. Pierwszą część rajdu przejechali względnie bezpiecznie, ale bardzo dobrym tempem, czekając na rozwój wydarzeń i wyczuwając jeszcze nawierzchnie. W drugiej zaś części wyczekali swój moment i pojechali jeszcze ostrzej, wskakując na finiszu na 3cie miejsce.

Czekamy na kolejne „asfaltowe” Rajdy, czyli Rzeszowski, Śląska i Wisły, wiemy, że na pewno możemy się spodziewać walki do ostatniej sekundy i emocji pod korek ze strony TVN Turbo Rally Team.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności