Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

TVN Turbo Rally Team: sezon 2023 w Skodzie Fabii Rally2 EVO!

TVN Turbo Rally Team 2023

Podczas właśnie kończących się targów, Poznań Motor Show, największej tego typu imprezie w Europie Środkowo-Wschodniej, nasza załoga – TVN Turbo Rally Team zaprezentowała swoje nowe auto na sezon 2023. Już teraz „Byśki” i Siatkowski ogłosili, że planują występ we wszystkich 7 rundach krajowego czempionatu, co oznacza, że będziemy mogli przez cały sezon podziwiać ich technikę i prędkość w Skodzie Fabii Rally2 EVO.

Właśnie na to auto zdecydowała się załoga, której od lat sponsorem jest Blachy Pruszyński. Z jednej strony jest to nowe auto, a z drugiej nasi rajdowcy, mieli już do czynienia z „bestią” spod znaku skrzydlatej strzały. Jak informowaliśmy w zeszłorocznym wpisie – „Duze zmiany w naszym zespole rajdowym – po dość poważnie wyglądającym wypadku w rajdzie Śląska, załoga TVN TurboRally Team musiała zmienić auto z powodu przedłużającej się naprawy Hyundai i20 R5 i wtedy właśnie wybór padł na Skodę. Co więcej również w Skodzie, Łukasz Byśkiniewicz wywalczył pierwsze miejsce na kryterium Asów na Rajdzie Barbórki.

Można zatem powiedzieć, że załoga już się obeznała trochę ze Skodą Fabią Rally2 EVO, ale tak naprawdę dopiero ten sezon będzie pełnowymiarowym testem jak auto „poleci” w rękach Łukasza Biśkiniewicza, ze wskazówkami Daniela Siatkowskiego. Jedno jest pewne – czeka nas mnóstwo rajdowych emocji, bo ani ducha walki, ani umiejętności, ani tym bardziej aspiracji do najwyższych miejsc na podium, naszej załodze nie brakuje. Już teraz załoga zapowiedziała 3 dni intensywnych testów auta w warunkach polowych, w ramach przygotowania do otwierającego sezon, Rajdu Świdnickiego (21-23 kwietnia).

Podobnie jak „Byśki”, który w wywiadzie podczas Poznańskich targów, stwierdził:

Łukasz Byśkiniewicz:

„Przebieram nogami i nie mogę się doczekać startu sezonu. Przerwa od niezapomnianego i bardzo przyjemnego dla mnie Rajdu Barbórka była zdecydowanie zbyt długa. Prezentacja nowego auta na Poznań Motor Show, na stoisku macierzystej TVN TURBO to namiastka rajdowych emocji. Spotykamy się z kibicami i z dumą prezentujemy nowe auto. Natomiast i tak niecierpliwie czekam na pierwsze testy, na pierwsze kilometry w nowej rajdówce, bo tych przeżyć przez zimę bardzo mi brakowało.(…)”

my również nie możemy się doczekać pierwszych rajdów, pierwszych czasówek, pierwszych OESów.

Gorąco zachęcamy do wspólnego kibicowania naszej załodze, której pozostajemy wiernym sponsorem od wielu lat. Podobnie jak we wcześniejszych sezonach, wraz z Blachy Pruszyński, głównymi partnerami załogi TVN Turbo Rally Team pozostają MAX Gear oraz Auto Partner – który świętuje swoją 30letnią działalność. Z tej również okazji, przekazujemy najlepsze życzenia i mamy nadzieję do zobaczenia na rajdowych trasach!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności