Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Duże zmiany w naszym zespole rajdowym – TVN Turbo Rally Team

Duże zmiany w naszym zespole rajdowym - TVN Turbo Rally Team

Jak wszyscy wierni kibice sportów motorowych z zapartym tchem śledzimy kolejne rajdy naszej ekipy z TVN Turbo Rally Team. Informowaliśmy Państwa w poprzednim wpisie, że Byśkiniewicz i Siatkowski zaliczyli bardzo groźnie wyglądający wypadek podczas Rajdu Śląska. Na szczęście zarówno Łukasz jak i Daniel wyszli z niego bez szwanku. Niestety nie dało się tego powiedzieć o ich aucie – Hyundai i20 R5. Nie było absolutnie szans, żeby w krótkim czasie doprowadzić auto do stanu używalności, w związku z czym zespół przesiadł się na Skodę Fabię Rally2 Evo! Łukasz Byśkiniewicz w wywiadach ujawnił, że od dłuższego czasu chciał spróbować jak się na trasach sprawuje Skoda, natomiast nigdy nie miał okazji. W sytuacji gdy nadarzyła się okazja a Hyundai wciąż jest niesprawny, decyzja była oczywista, tym bardziej, że Skoda Fabia Rally2 Evo jest uznawana przez wielu kierowców za obecnie najlepsze auto rajdowe! Nasza załoga przetestowała pierwszy raz Skodę w Kotlinie Kłodzkiej w bardzo deszczowych warunkach, na fragmentach odcinka specjalnego Rajdu Śląska. Jak sami przyznali nie były to idealne warunki do testów i sprawdzenie pełnych możliwości nowego auta. Niemniej – paradoksalnie okazało się, że była to bardzo sprzyjająca okoliczność. Kolejnym krokiem był oczywiście udział w reaktywowanym Rajdzie Wisły, który wrócił do kalendarza RSMP po 7miu latach przerwy! 

Zespół TVN Turbo Rally Team oczywiście w nim wystartował, właśnie w nowo przetestowanej Skodzie, a sam rajd przebiegał w bardzo deszczowych warunkach. Choć w nowym, jeszcze nie do końca dobrze poznanym aucie, nasza załoga zaliczyła doskonały występ zajmując silne, 5te miejsce. Tym samym ich debiut można uznać za bardzo udany, bo wyrównali tym samym swój najlepszy wynik z obecnego sezonu, czyli 5te miejsce w rajdzie Rzeszowskim. Co więcej mimo pechowego przebiegu rajdu Śląską, który mocno odbił się na punktach załogi, właśnie zwycięstwo w Rajdzie Wisły pozwoliło naszym rajdowcom awansować z 7 na 6-tą pozycję w klasyfikacji generalnej. Gratulujemy! Naturalnie nie bylibyśmy prawdziwymi kibicami, gdybyśmy nie liczyli na więcej – z pewnością można się tego spodziewać. Tak dobry wynik, w nowo poznanym, jeszcze nie dobrze nie „przepalonym” aucie, doskonale rokuje na przyszłą pozycję w klasyfikacji generalnej. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności