Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Duże zmiany w naszym zespole rajdowym – TVN Turbo Rally Team

Duże zmiany w naszym zespole rajdowym - TVN Turbo Rally Team

Jak wszyscy wierni kibice sportów motorowych z zapartym tchem śledzimy kolejne rajdy naszej ekipy z TVN Turbo Rally Team. Informowaliśmy Państwa w poprzednim wpisie, że Byśkiniewicz i Siatkowski zaliczyli bardzo groźnie wyglądający wypadek podczas Rajdu Śląska. Na szczęście zarówno Łukasz jak i Daniel wyszli z niego bez szwanku. Niestety nie dało się tego powiedzieć o ich aucie – Hyundai i20 R5. Nie było absolutnie szans, żeby w krótkim czasie doprowadzić auto do stanu używalności, w związku z czym zespół przesiadł się na Skodę Fabię Rally2 Evo! Łukasz Byśkiniewicz w wywiadach ujawnił, że od dłuższego czasu chciał spróbować jak się na trasach sprawuje Skoda, natomiast nigdy nie miał okazji. W sytuacji gdy nadarzyła się okazja a Hyundai wciąż jest niesprawny, decyzja była oczywista, tym bardziej, że Skoda Fabia Rally2 Evo jest uznawana przez wielu kierowców za obecnie najlepsze auto rajdowe! Nasza załoga przetestowała pierwszy raz Skodę w Kotlinie Kłodzkiej w bardzo deszczowych warunkach, na fragmentach odcinka specjalnego Rajdu Śląska. Jak sami przyznali nie były to idealne warunki do testów i sprawdzenie pełnych możliwości nowego auta. Niemniej – paradoksalnie okazało się, że była to bardzo sprzyjająca okoliczność. Kolejnym krokiem był oczywiście udział w reaktywowanym Rajdzie Wisły, który wrócił do kalendarza RSMP po 7miu latach przerwy! 

Zespół TVN Turbo Rally Team oczywiście w nim wystartował, właśnie w nowo przetestowanej Skodzie, a sam rajd przebiegał w bardzo deszczowych warunkach. Choć w nowym, jeszcze nie do końca dobrze poznanym aucie, nasza załoga zaliczyła doskonały występ zajmując silne, 5te miejsce. Tym samym ich debiut można uznać za bardzo udany, bo wyrównali tym samym swój najlepszy wynik z obecnego sezonu, czyli 5te miejsce w rajdzie Rzeszowskim. Co więcej mimo pechowego przebiegu rajdu Śląską, który mocno odbił się na punktach załogi, właśnie zwycięstwo w Rajdzie Wisły pozwoliło naszym rajdowcom awansować z 7 na 6-tą pozycję w klasyfikacji generalnej. Gratulujemy! Naturalnie nie bylibyśmy prawdziwymi kibicami, gdybyśmy nie liczyli na więcej – z pewnością można się tego spodziewać. Tak dobry wynik, w nowo poznanym, jeszcze nie dobrze nie „przepalonym” aucie, doskonale rokuje na przyszłą pozycję w klasyfikacji generalnej. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności