Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

TVN Turbo Rally Team, przygotowania do sezonu. Byśki i Siatkowski trenują w nowym aucie.

Przed naszymi rajdowcami, Łukaszem Byśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim, nowy sezon, w którym podejmą walkę w nowym aucie, o czym pisaliśmy we wcześniejszym wpisie. A nadchodzący sezon zapowiada się naprawdę emocjonująco. Nowe auto, Skoda FABIA Rally2 EVO to obecnie jedno z najlepszych aut na rajdowych trasach, a nasi rajdowcy są zdeterminowani i w pełni skupieni na osiągnięciu naprawdę wysokich pozycji w każdym z etapów.

Nie ukrywamy, że ogromną satysfakcję sprawia nam wspieranie Łukasza i Daniela, którzy swoim poświęceniem, wieloma latami ciężkiej pracy doszli do tej pozycji. Taka postawa stoi również za sukcesem naszej firmy i tym bardziej cieszymy się z każdego sukcesu TVN Turbo Rally Team.

Sezon wprawdzie jeszcze się nie zaczął, ale ani Łukasz ani Daniel, nie zamierzają marnować ani chwili, by przygotować się najlepiej jak się da do sezonu. Póki co zatem zapraszamy na fotorelację z ich wypadu na Dolny Śląsk, gdzie trenowali możliwości nowego auta. Do zobaczenia na rajdzie Świdnickim!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności