
Przed naszymi rajdowcami, Łukaszem Byśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim, nowy sezon, w którym podejmą walkę w nowym aucie, o czym pisaliśmy we wcześniejszym wpisie. A nadchodzący sezon zapowiada się naprawdę emocjonująco. Nowe auto, Skoda FABIA Rally2 EVO to obecnie jedno z najlepszych aut na rajdowych trasach, a nasi rajdowcy są zdeterminowani i w pełni skupieni na osiągnięciu naprawdę wysokich pozycji w każdym z etapów.
Nie ukrywamy, że ogromną satysfakcję sprawia nam wspieranie Łukasza i Daniela, którzy swoim poświęceniem, wieloma latami ciężkiej pracy doszli do tej pozycji. Taka postawa stoi również za sukcesem naszej firmy i tym bardziej cieszymy się z każdego sukcesu TVN Turbo Rally Team.
Sezon wprawdzie jeszcze się nie zaczął, ale ani Łukasz ani Daniel, nie zamierzają marnować ani chwili, by przygotować się najlepiej jak się da do sezonu. Póki co zatem zapraszamy na fotorelację z ich wypadu na Dolny Śląsk, gdzie trenowali możliwości nowego auta. Do zobaczenia na rajdzie Świdnickim!



















20 maja 2026 roku w warszawskim ATM Studio odbyła się uroczysta Gala Polskiej Ligi Siatkówki podsumowująca sezon 2025/2026. Wieczór stał się inauguracją obchodów 50-lecia złotych medali olimpijskich zdobytych przez drużynę Huberta Jerzego Wagnera w Montrealu. Nagrodzono najlepszych zawodników, trenerów i partnerów ligi.
Czytaj dalejZa nami trzecia edycja wyjątkowego turnieju golfowego „Warta, Bartek Marszałek i Przyjaciele” w Sobieniach Królewskich. Wydarzenie ponownie połączyło liderów biznesu i gwiazdy sportu we wspólnym celu – walce o zdrowie Malwiny Marszałek. W gronie partnerów akcji znalazła się firma Blachy Pruszyński, wspierająca zbiórkę na kosztowną terapię genową.
Czytaj dalejSezon PlusLigi 2025/2026 zakończył się historycznym triumfem Aluron CMC Warty Zawiercie. Drużyna po dramatycznym finale z Bogdanka LUK Lublin sięgnęła po pierwsze mistrzostwo Polski. W artylule droga do tytułu Mistrza Polski sezonu 2025/2026.
Czytaj dalej