Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

TVN Turbo Rally Team, przygotowania do sezonu. Byśki i Siatkowski trenują w nowym aucie.

Przed naszymi rajdowcami, Łukaszem Byśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim, nowy sezon, w którym podejmą walkę w nowym aucie, o czym pisaliśmy we wcześniejszym wpisie. A nadchodzący sezon zapowiada się naprawdę emocjonująco. Nowe auto, Skoda FABIA Rally2 EVO to obecnie jedno z najlepszych aut na rajdowych trasach, a nasi rajdowcy są zdeterminowani i w pełni skupieni na osiągnięciu naprawdę wysokich pozycji w każdym z etapów.

Nie ukrywamy, że ogromną satysfakcję sprawia nam wspieranie Łukasza i Daniela, którzy swoim poświęceniem, wieloma latami ciężkiej pracy doszli do tej pozycji. Taka postawa stoi również za sukcesem naszej firmy i tym bardziej cieszymy się z każdego sukcesu TVN Turbo Rally Team.

Sezon wprawdzie jeszcze się nie zaczął, ale ani Łukasz ani Daniel, nie zamierzają marnować ani chwili, by przygotować się najlepiej jak się da do sezonu. Póki co zatem zapraszamy na fotorelację z ich wypadu na Dolny Śląsk, gdzie trenowali możliwości nowego auta. Do zobaczenia na rajdzie Świdnickim!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności