Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

TVN Turbo Rally Team – na rajdzie Barbórki

TVN Turbo Rally Team - na rajdzie Barbórki

Rajd Barbórki to ostatni wyścig w rajdowym kalendarium a za razem jeden z najbardziej wyczekiwanych i emocjonujących dla kibiców. W tym roku była to już 59-ta edycja tej imprezy i pojawiła się na niej śmietanka polskich zawodników, a wśród niej oczywiście nasza ekipa. W tym wypadku, wyjątkowo, Zbyszka Cieślara zastępował Adam Jędraszek, ze względu na rehabilitację Zbyszka po operacji kręgosłupa. Nasi rajdowcy zajęli bardzo dobrą 7ma pozycję po bardzo płynnym i efektownym przejeździe Hyundaiem i20 R5. Konkurencja była przeogromna, bo dobra pozycja na tej karowej ma także znaczenie prestiżowe. W tym roku triumfował Kajetan Kajetanowicz w Skodzie Fabii Rally2 evo. 

Ekipa TVN Turbo Rally Team miał jednak mocno utrudnioną sytuację. Łukasz Byśkiniewicz, by odciążyć masę pojazdu, zdecydował się na rezygnację z koła zapasowego. Niestety pech dogonił ich w drodze dojazdowej między Grójcem a Warszawą, gdzie złapali kapcia. By móc dojechać do Warszawy, zdecydowali się sięgnąć po dodatkowe koła, spoza zgłoszonej puli. Mimo, że rajdowcy byli świadomi, że to oznacza wykluczenie z wyników – dojechali wszystkie próby do końca, łącznie z finałowym Kryterium Asów na Karowej. To się nazywa duch walki! Między innymi za to jeszcze mocniej trzymamy kciuki za naszą ekipę, która nie tylko fenomenalnie jeździ, ale też nigdy nie odpuszcza i nie traci zapału! 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności