Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

TVN Turbo Rally Team – na rajdzie Barbórki

TVN Turbo Rally Team - na rajdzie Barbórki

Rajd Barbórki to ostatni wyścig w rajdowym kalendarium a za razem jeden z najbardziej wyczekiwanych i emocjonujących dla kibiców. W tym roku była to już 59-ta edycja tej imprezy i pojawiła się na niej śmietanka polskich zawodników, a wśród niej oczywiście nasza ekipa. W tym wypadku, wyjątkowo, Zbyszka Cieślara zastępował Adam Jędraszek, ze względu na rehabilitację Zbyszka po operacji kręgosłupa. Nasi rajdowcy zajęli bardzo dobrą 7ma pozycję po bardzo płynnym i efektownym przejeździe Hyundaiem i20 R5. Konkurencja była przeogromna, bo dobra pozycja na tej karowej ma także znaczenie prestiżowe. W tym roku triumfował Kajetan Kajetanowicz w Skodzie Fabii Rally2 evo. 

Ekipa TVN Turbo Rally Team miał jednak mocno utrudnioną sytuację. Łukasz Byśkiniewicz, by odciążyć masę pojazdu, zdecydował się na rezygnację z koła zapasowego. Niestety pech dogonił ich w drodze dojazdowej między Grójcem a Warszawą, gdzie złapali kapcia. By móc dojechać do Warszawy, zdecydowali się sięgnąć po dodatkowe koła, spoza zgłoszonej puli. Mimo, że rajdowcy byli świadomi, że to oznacza wykluczenie z wyników – dojechali wszystkie próby do końca, łącznie z finałowym Kryterium Asów na Karowej. To się nazywa duch walki! Między innymi za to jeszcze mocniej trzymamy kciuki za naszą ekipę, która nie tylko fenomenalnie jeździ, ale też nigdy nie odpuszcza i nie traci zapału! 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności