Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego, Targi, Wydarzenia w firmie

Podsumowanie targów BUDMA 2025 – nowości, spotkania i trendy w branży budowlanej

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury - BUDMA 2025

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2025 oraz WINDOOR-TECH 2025 dobiegły końca, pozostawiając po sobie mnóstwo inspiracji, nowości technologicznych oraz cennych spotkań branżowych. W dniach 11–14 lutego 2025 w Poznaniu setki wystawców oraz tysiące odwiedzających miały okazję uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń sektora budowlanego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nasza obecność na targach BUDMA 2025 to kolejny krok w kierunku promowania nowoczesnych technologii oraz wspierania profesjonalistów w branży dachowej. Odwiedzający nasze stoisko mieli okazję nie tylko zobaczyć nasze produkty, ale także dowiedzieć się więcej o ich poprawnym montażu, zastosowaniu gotowych obróbek blacharskich oraz zasadach prawidłowej wentylacji dachu.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe, gdzie uczestnicy mogli zdobyć praktyczną wiedzę i skonsultować się z ekspertami. Nasi specjaliści byli do dyspozycji gości przez cały czas trwania targów, chętnie odpowiadając na pytania i dzieląc się swoją wiedzą.

Podczas czterech intensywnych dni nasze stoisko odwiedziło wielu przedstawicieli branży – dekarzy, architektów, inwestorów oraz dystrybutorów, którzy szukali najlepszych rozwiązań dla swoich projektów. Każda rozmowa była dla nas cenną okazją do wymiany doświadczeń i poznania aktualnych oczekiwań rynku.

Nie zabrakło również chwili na relaks przy filiżance dobrej kawy. Przyjazna atmosfera i otwarte podejście sprawiły, że nasze stoisko stało się miejscem nie tylko biznesowych dyskusji, ale także integracji z partnerami i klientami.

BUDMA 2025 to dla nas ogromny sukces i kolejny dowód na to, jak dynamicznie rozwija się branża budowlana. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, uczestniczyli w pokazach i rozmowach. Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować nasze innowacyjne rozwiązania i podzielić się wiedzą, która pomaga w codziennej pracy specjalistów.

O poprzedniej edycji tego wydarzenia pisaliśmy w naszym wpisie w 2024 roku: Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

Do zobaczenia na kolejnych targach!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter Skopiuj link

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
PlusLiga 2025/2026: półfinały pełne emocji – Aluron CMC Warta Zawiercie i BOGDANKA LUK Lublin bliżej finału

Półfinały PlusLigi 2025/2026 dostarczają ogromnych emocji i mogą zmienić układ sił w polskiej siatkówce. Aluron CMC Warta Zawiercie oraz BOGDANKA LUK Lublin zrobiły pierwszy krok w stronę finału po wygranych pierwszych meczach, ale Asseco Resovia Rzeszów i PGE Projekt Warszawa wciąż liczą na odwrócenie losów rywalizacji w rewanżach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Mobilna Akademia Rzemiosła – podsumowanie trasy szkoleniowej dla dekarzy

Mobilna Akademia Rzemiosła zakończyła trasę po Polsce. Osiem miast, blisko 1000 dekarzy i jedno jasne przesłanie: branża potrzebuje praktyki, nie teorii. Od Sokołowa po Rzeszów – spotkania, które zmieniają podejście do rzemiosła dekarskiego.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
PlusLiga 2026: start fazy play-off po zakończeniu rundy zasadniczej

Runda zasadnicza PlusLigi dobiegła końca i zaczyna się gra o najwyższą stawkę. Ostatnie mecze, w tym wygrana Bogdanki LUK Lublin 3:1 z Treflem Gdańsk, pokazały aktualną formę zespołów. Teraz wszystko się zmienia – każdy mecz play-off może zdecydować o być albo nie być w dalszej części sezonu.

Czytaj dalej
Aktualności