Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody

Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

MTP, Targi Budma 2024, targi budowlane

Za nami 32. edycja targów BUDMA 2024 organizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To już kolejna nasza obecność i możliwość spotkania się z naszymi klientami z którymi współpracujemy już od dawna, ale także możliwość nawiązania nowych kontaktów branżowych.

BUDMA to największe targi budowlane w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku zorganizowane pod hasłem przewodnim „Zielona Przyszłość Budownictwa„. Przez cztery dni Poznań stał się centrum innowacyjności, nowych produktów oraz zawodów organizowanych przez różne branże.

Jury konkursu Targów Budma 2024 doceniło nasz najnowszy produkt: wiatrownicę panelową. Została ona uhonorowana Złotym Medalem za innowacyjność i jakość wykonania. Warto wspomnieć, że to nowoczesny produkt, produkowany ze stali ocynkowanej i powlekanej w najlepszej dostępnej powłoce zabezpieczającej PURMAT®, produkowany na linii produkcyjnej. Ze względu na swój profil, jest ona uniwersalna, pasująca do każdej blachodachówki z oferty firmy. Żeby idealnie była dopasowana do kształtu dachu i była prosta w montażu oferowana jest w wersji 2- lub 5-cio modułowej, oraz w wersji wiatrownicy lewej i wiatrownicy prawej.

Na naszym stoisku nie mogło zabraknąć Akademii Rzemiosła. Przy każdych targach, eventach, staramy się nie tylko prezentować nasze produkty, ale także pokazywać rzemiosło. Dlatego eksperci akademii aktywnie i praktycznie pokazywali różne sposoby wykonania obróbek blacharskich, prezentowali sposoby montażu produktów na przygotowanych ekspozytorach, czy też uczestniczyli w dyskusjach i udzielali porad dotyczących różnych aspektów prawidłowego wykonania połaci dachowej. Dużą frekwencją cieszyły się również, zorganizowane na stoisku konkursy dla dekarzy, a rywalizacja w klepaniu rąbka podwójnego na czas była bardzo widowiskowa i wymagająca nieprzeciętnej wprawy w posługiwaniu się narzędziami dekarskimi. W konkursie wzięła także udział znana aktorka Joanna Jabłczyńska, która bardzo dobrze poradziła sobie z zadaniem, uzyskując świetny czas w rywalizacji.

Podczas targów Budma 2024 odbyły się również XI Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy. To wydarzenie stanowiło eliminację do Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy w Austrii. Młodzi adepci dekarstwa zaprezentowali swoje umiejętności, a poziom konkursu był bardzo wysoki, do tego stopnia, że po raz pierwszy w historii zmagań, w kategorii Fasada, potrzebna będzie dogrywka, gdyż nie został wyłoniony zwycięzca – zawody zakończyły się remisem drużyn. Nasza firma była jednym z patronów tego wydarzenia.

Dziękujemy wszystkim za przybycie na nasze stoisko i zapraszamy do relacji zdjęciowej z tego wydarzenia. Do zobaczenia!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności