Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody

Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

MTP, Targi Budma 2024, targi budowlane

Za nami 32. edycja targów BUDMA 2024 organizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To już kolejna nasza obecność i możliwość spotkania się z naszymi klientami z którymi współpracujemy już od dawna, ale także możliwość nawiązania nowych kontaktów branżowych.

BUDMA to największe targi budowlane w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku zorganizowane pod hasłem przewodnim „Zielona Przyszłość Budownictwa„. Przez cztery dni Poznań stał się centrum innowacyjności, nowych produktów oraz zawodów organizowanych przez różne branże.

Jury konkursu Targów Budma 2024 doceniło nasz najnowszy produkt: wiatrownicę panelową. Została ona uhonorowana Złotym Medalem za innowacyjność i jakość wykonania. Warto wspomnieć, że to nowoczesny produkt, produkowany ze stali ocynkowanej i powlekanej w najlepszej dostępnej powłoce zabezpieczającej PURMAT®, produkowany na linii produkcyjnej. Ze względu na swój profil, jest ona uniwersalna, pasująca do każdej blachodachówki z oferty firmy. Żeby idealnie była dopasowana do kształtu dachu i była prosta w montażu oferowana jest w wersji 2- lub 5-cio modułowej, oraz w wersji wiatrownicy lewej i wiatrownicy prawej.

Na naszym stoisku nie mogło zabraknąć Akademii Rzemiosła. Przy każdych targach, eventach, staramy się nie tylko prezentować nasze produkty, ale także pokazywać rzemiosło. Dlatego eksperci akademii aktywnie i praktycznie pokazywali różne sposoby wykonania obróbek blacharskich, prezentowali sposoby montażu produktów na przygotowanych ekspozytorach, czy też uczestniczyli w dyskusjach i udzielali porad dotyczących różnych aspektów prawidłowego wykonania połaci dachowej. Dużą frekwencją cieszyły się również, zorganizowane na stoisku konkursy dla dekarzy, a rywalizacja w klepaniu rąbka podwójnego na czas była bardzo widowiskowa i wymagająca nieprzeciętnej wprawy w posługiwaniu się narzędziami dekarskimi. W konkursie wzięła także udział znana aktorka Joanna Jabłczyńska, która bardzo dobrze poradziła sobie z zadaniem, uzyskując świetny czas w rywalizacji.

Podczas targów Budma 2024 odbyły się również XI Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy. To wydarzenie stanowiło eliminację do Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy w Austrii. Młodzi adepci dekarstwa zaprezentowali swoje umiejętności, a poziom konkursu był bardzo wysoki, do tego stopnia, że po raz pierwszy w historii zmagań, w kategorii Fasada, potrzebna będzie dogrywka, gdyż nie został wyłoniony zwycięzca – zawody zakończyły się remisem drużyn. Nasza firma była jednym z patronów tego wydarzenia.

Dziękujemy wszystkim za przybycie na nasze stoisko i zapraszamy do relacji zdjęciowej z tego wydarzenia. Do zobaczenia!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody
Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

32. edycja Targów BUDMA, największych i najważniejszych targów budowlanych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej za nami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało “Zielona Przyszłość Budownictwa”. Wśród innowacyjnych produktów docenionych przez jury konkursu znalazła się wiatrownica panelowa naszej firmy nagrodzona Złotym Medalem Targów.

Czytaj dalej
Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Zakończyliśmy cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński 2024.

Właśnie trwają SZKOLENIA ZIMIOWE Blachy Pruszyński w naszej siedzibie głównej w Sokołowie. Za nami, zakończone w zeszłym tygodniu szkolenia dekarskie, a trwają obecnie szkolenia handlowe.

Czytaj dalej
Aktualności