Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Szkolenia, Wydarzenia w firmie

Szkolenia praktyczne w Sokołowie. Dekarze doskonalą fach, pod okiem mistrzów dekarstwa z PSD.

akademia rzemiosla szkolenia praktycze Blachy Pruszynski

Jeszcze w maju będzie miała miejsce kolejna edycja szkoleń praktycznych w ramach Akademii Rzemiosła – Blachy Pruszyński. Są to dedykowane i płatne szkolenia, które realizujemy wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy. Zajęcia prowadzą najlepsi dekarze zrzeszeni w PSD jak również mistrzowie dekarstwa, pośród naszych ambasadorów. Co warto podkreślić, będą one pierwszy raz realizowane w naszym nowym Centrum Szkoleniowym w Sokołowie (o jego budowie i otwarciu pisaliśmy TUTAJ), zatem do dyspozycji uczestników będą zupełnie nowe hale, duża przestrzeń oraz ogrom możliwości by podnieść swoje kwalifikacje.

Jak zwykle uczestnicy mogą liczyć na doskonałą organizację przez całe 2 dni szkolenia.

  • Obsługę praktyczną i merytoryczną profesjonalistów – materiały merytoryczne
  • Materiały praktyczne do ćwiczeń
  • Narzędzia
  • Bufet kawowy
  • Catering (dania obiadowe)
  • Zaświadczenie ukończenia kursu
  • Ubezpieczenie NW (opcja)

Tym razem szkolenia odbędą się w dniach: 24-25.05.2023, zapisy prowadzone są przez stronę PSD tutaj: ZAPISY

Ta edycja będzie poświęcona dwóm zagadnieniom:

24.05.2023: Blachodachówka Modułowa

A w programie uczestnicy mogą się spodziewać między innymi:

Omówienie produktów i akcesoriów, Omówienie podstawowych zasad poprawnego krycia dachu, Przygotowanie połaci dachowej pod montaż blachodachówki, Wstępne krycie i wentylacja połaci (praktyka), Montaż systemu rynnowego na hakach nakrokwiowych i doczołowych (praktyka), Obróbki blacharskie okapu, kalenicy, wykonanie kosza lub wykonanie naroża  (praktyka), Obróbka blacharska komina z czapą (praktyka), Podsumowanie szkolenia i demontaż

25.05.2023: Panele zatrzaskowe obróbka komina

Z kolei podczas tego szkolenia uczestnicy przerobią takie zagadnienia jak:

Omówienie produktów i akcesoriów, Transport paneli, Omówienie podstawowych zasad poprawnego krycia dachu, Przygotowanie połaci dachowej, Wstępne krycie i wentylacja połaci (praktyka), Montaż systemu rynnowego na hakach nakrokwiowych i doczołowych (praktyka), Obróbki blacharskie okapu, kalenicy, attyki, połączenie poprzeczne (praktyka), Krycie połaci panelami nanofala/mikrofala (praktyka), Obróbka blacharska komina z czapą (praktyka), Podsumowanie szkolenia i demontaż

O wszelkie szczegóły szkolenia można także dowiadywać się bezpośrednio w Polskim Stowarzyszeniu Dekarzy:

Arkadiusz Gnat

Ośrodek Kształcenia Dekarzy Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, www.szkoleniadekarzy.pl

mobile: 509 447 590

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności