Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Siatkarskie święto w weekend. Polacy i Polki triumfują w Lidze Narodów!

Liga Narodow siatkowka 2023, sponsor Blachy Pruszynski

Ostatnie dni to prawdziwe siatkarskie święto i chyba żaden kibic siatkarski nie może narzekać na to co zafundowały nam nasze reprezentacje w Piłce Siatkowej. Wpierw tydzień temu (15-16.07.2023) reprezentacja kobiet w Piłce Siatkowej osiągnęła historyczny sukces. Na wyjazdowym meczu o trzecie miejsce w Lidze Narodów, nasze siatkarki pokonały drużynę USA 3:2, która miała atut własnego boiska. Mecz ten odbywał się bowiem w hali w Arlington. Niemniej nasze dziewczyny wytrzymały „wojnę nerwów” i ostateczne wskoczyły na trzecie miejsce, zdobywając w ten sposób brązowy medal. Warto podkreślić, że jest jest to wielki i wspaniały powrót na światowe rankingi. Ostatnim medalem jaki zdobyły nasze siatkarki był brąz na Mistrzostwach Europy sprzed 14 lat! Ogromne gratulacje i z pewnością zasłużona nagroda dla całej drużyny, która ciężko zapracowała na ten medal!

Ale jak się okazało w miniony weekend to nie był koniec siatkarskich prezentów. W sobotnim finale Ligi Narodów , 22giego lipca 2023 Polscy siatkarze zmierzyli się z drużyną USA w gdańskiej Ergo Arenie. Trener naszych siatkarzy zdecydowanie mógł być dumny z wyniku, bo podopieczni Nikoli Grbića pokonali drużynę z ameryki północnej 3:1, choć trzeba przyznać, że reprezentacja USA dała pokaz siatkówki na najwyższym poziomie i nie oddała pierwszego miejsca za darmo. Tym samym zdobyliśmy pierwszy złoty medal w historii w Lidze Narodów.

Z naszego punktu widzenia, wyniki zarówno reprezentacji kobiet jak i mężczyzn, są szczególnie bliskie naszemu sercu. Od lat jako firma wspieramy polską siatkówkę na wielu polach, od piłki siatkowej plażowej, po różnego rodzaju turnieje juniorskie i młodzieżowe, skończywszy na długofalowej współpracy z PZPS, który wspieramy już od 16 lat i zamierzamy utrzymać nasze zaangażowanie, co potwierdziliśmy podpisując w zeszłym roku ramową umowę o współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, o czym informowaliśmy Państwa w tym wpisie: Od 16 lat wspieramy polską siatkówkę. To naprawdę wspaniały moment dla całej polskiej siatkówki, która pokazuje najwyższą klasę na arenie światowej, a także dla nas zarówno jako sponsora jak i znakomitej części naszych pracowników, klientów i partnerów handlowych, którzy wspierają i kibicują naszym siatkarzom.

W imieniu wszystkich chcielibyśmy złożyć wielkie podziękowania dla obu naszych drużyn za ten fenomenalny wynik i moc pozytywnych emocji, które dostarczyły ich występy.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Dobry występ załogi TVN Turbo Rally Team na rajdzie Koszyc i awans na 5te miejsce w klasyfikacji generalnej.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują 4te miejsce w 50. Rajdzie Koszyc. Trudne trasy, ogromne upały i jeszcze większe emocje. Zapraszamy do relacji z rajdu!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności