Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Siatkarskie święto w weekend. Polacy i Polki triumfują w Lidze Narodów!

Liga Narodow siatkowka 2023, sponsor Blachy Pruszynski

Ostatnie dni to prawdziwe siatkarskie święto i chyba żaden kibic siatkarski nie może narzekać na to co zafundowały nam nasze reprezentacje w Piłce Siatkowej. Wpierw tydzień temu (15-16.07.2023) reprezentacja kobiet w Piłce Siatkowej osiągnęła historyczny sukces. Na wyjazdowym meczu o trzecie miejsce w Lidze Narodów, nasze siatkarki pokonały drużynę USA 3:2, która miała atut własnego boiska. Mecz ten odbywał się bowiem w hali w Arlington. Niemniej nasze dziewczyny wytrzymały „wojnę nerwów” i ostateczne wskoczyły na trzecie miejsce, zdobywając w ten sposób brązowy medal. Warto podkreślić, że jest jest to wielki i wspaniały powrót na światowe rankingi. Ostatnim medalem jaki zdobyły nasze siatkarki był brąz na Mistrzostwach Europy sprzed 14 lat! Ogromne gratulacje i z pewnością zasłużona nagroda dla całej drużyny, która ciężko zapracowała na ten medal!

Ale jak się okazało w miniony weekend to nie był koniec siatkarskich prezentów. W sobotnim finale Ligi Narodów , 22giego lipca 2023 Polscy siatkarze zmierzyli się z drużyną USA w gdańskiej Ergo Arenie. Trener naszych siatkarzy zdecydowanie mógł być dumny z wyniku, bo podopieczni Nikoli Grbića pokonali drużynę z ameryki północnej 3:1, choć trzeba przyznać, że reprezentacja USA dała pokaz siatkówki na najwyższym poziomie i nie oddała pierwszego miejsca za darmo. Tym samym zdobyliśmy pierwszy złoty medal w historii w Lidze Narodów.

Z naszego punktu widzenia, wyniki zarówno reprezentacji kobiet jak i mężczyzn, są szczególnie bliskie naszemu sercu. Od lat jako firma wspieramy polską siatkówkę na wielu polach, od piłki siatkowej plażowej, po różnego rodzaju turnieje juniorskie i młodzieżowe, skończywszy na długofalowej współpracy z PZPS, który wspieramy już od 16 lat i zamierzamy utrzymać nasze zaangażowanie, co potwierdziliśmy podpisując w zeszłym roku ramową umowę o współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, o czym informowaliśmy Państwa w tym wpisie: Od 16 lat wspieramy polską siatkówkę. To naprawdę wspaniały moment dla całej polskiej siatkówki, która pokazuje najwyższą klasę na arenie światowej, a także dla nas zarówno jako sponsora jak i znakomitej części naszych pracowników, klientów i partnerów handlowych, którzy wspierają i kibicują naszym siatkarzom.

W imieniu wszystkich chcielibyśmy złożyć wielkie podziękowania dla obu naszych drużyn za ten fenomenalny wynik i moc pozytywnych emocji, które dostarczyły ich występy.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody
Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

32. edycja Targów BUDMA, największych i najważniejszych targów budowlanych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej za nami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało “Zielona Przyszłość Budownictwa”. Wśród innowacyjnych produktów docenionych przez jury konkursu znalazła się wiatrownica panelowa naszej firmy nagrodzona Złotym Medalem Targów.

Czytaj dalej
Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Zakończyliśmy cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński 2024.

Za nami intensywny początek roku jeśli chodzi o szkolenia. Kolejna edycja cieszącego się olbrzymim zainteresowaniem cyklu: ZIMOWE SZKOLENIA Blachy Pruszyński, za nami. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem.

Czytaj dalej
Aktualności