Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Pruszyński od 16 lat wspieramy Polską Siatkówkę

Pruszyński od 16 lat wspieramy Polską Siatkówkę

We wtorek miała miejsce szczególna dla nas chwila z perspektywy wieloletniego zaangażowania naszej firmy we wspieranie polskiego sportu. Po raz kolejny potwierdziliśmy, że determinacja i konsekwencja, to wartości, którym hołdujemy w biznesie i podejściu do obranych kierunków. Dwa dni temu (05.04.2022) ponownie potwierdziliśmy nasze głębokie zaangażowanie w rozwój Polskiej Piłki Siatkowej, zostając partnerem PZPS na kolejne lata. Wierzymy głęboko w to, że własnie takie długofalowe, trwałe partnerstwo (siatkówkę wspieramy już 16 lat!) pozwoli na dalszą profesjonalizację tej dyscypliny, podobnie jak miało to miejsce do tej pory. Najlepszym tego dowodem, są oczywiście liczne tytuły naszej drużyny, w tym te najcenniejsze – dwukrotne mistrzów świata, a oczywiście życzymy zawodnikom i trenerom kolejnych!

Umowę w imieniu naszej firmy podpisał prezes zarządu, Krzysztof Pruszyński, który tak opisał tą kooperację: 

Nasza współpraca z Polską Siatkówką trwa już 16 lat. Zarówno sport, jak i biznes wymagają cierpliwości i kreatywności. Myślę, że udaje nam się spełniać oba te wymagania. Dziękuję prezesom i zawodnikom za te sukcesy, które mieliśmy okazję wspólnie świętować i mam nadzieję, że kolejne lata dostarczą nam jeszcze wielu powodów do radości 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
TVN Turbo Rally Team rozpoczyna sezon rajdowy 2024!

Emocjonujący początek nowego sezonu Rajdowego - RSMP2024. Byśkiniewicz i SIatkowski zakończyli piekielnie szybki 53. Rajd Świdnicki. Zapraszamy do relacji z galerią zdjęć i wideo.

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Początek roku obfitował w nagrody - dziękujemy za wyróżnienia!

Nasza firma została wyróżniona w kilku konkursach. Doceniono nas nie tylko za profesjonalizm i efekty biznesowe, ale także społeczne podejście do prowadzenia biznesu. Jest się czym pochwalić!

Czytaj dalej
Aktualności