Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Pruszyński od 16 lat wspieramy Polską Siatkówkę

Pruszyński od 16 lat wspieramy Polską Siatkówkę

We wtorek miała miejsce szczególna dla nas chwila z perspektywy wieloletniego zaangażowania naszej firmy we wspieranie polskiego sportu. Po raz kolejny potwierdziliśmy, że determinacja i konsekwencja, to wartości, którym hołdujemy w biznesie i podejściu do obranych kierunków. Dwa dni temu (05.04.2022) ponownie potwierdziliśmy nasze głębokie zaangażowanie w rozwój Polskiej Piłki Siatkowej, zostając partnerem PZPS na kolejne lata. Wierzymy głęboko w to, że własnie takie długofalowe, trwałe partnerstwo (siatkówkę wspieramy już 16 lat!) pozwoli na dalszą profesjonalizację tej dyscypliny, podobnie jak miało to miejsce do tej pory. Najlepszym tego dowodem, są oczywiście liczne tytuły naszej drużyny, w tym te najcenniejsze – dwukrotne mistrzów świata, a oczywiście życzymy zawodnikom i trenerom kolejnych!

Umowę w imieniu naszej firmy podpisał prezes zarządu, Krzysztof Pruszyński, który tak opisał tą kooperację: 

Nasza współpraca z Polską Siatkówką trwa już 16 lat. Zarówno sport, jak i biznes wymagają cierpliwości i kreatywności. Myślę, że udaje nam się spełniać oba te wymagania. Dziękuję prezesom i zawodnikom za te sukcesy, które mieliśmy okazję wspólnie świętować i mam nadzieję, że kolejne lata dostarczą nam jeszcze wielu powodów do radości 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności