Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody

Relacja z dach Forum 2024. Najważniejsze wydarzenie dekarskie w ciągu roku!

Dach Forum 2024, blaszana wieza eiffla

Można śmiało powiedzieć, że Kongres i Targi Dach Forum w Kielcach, to zdecydowanie najważniejsze wydarzenie branży dekarskiej w ciągu roku. Mimo, że realizowane dopiero od trzech lat, szturmem zdobyło zainteresowanie, tak mistrzów fachu jak i wystawców. Najlepiej o tym świadczy sama frekwencja – w trakcie dwóch dni na targach pojawiło się aż 24 tysiące osób!

Nasza firma, o czym pisaliśmy w zaproszeniu na Dach Forum, w tym wpisie: Dach Forum 2024. Z impetem zaczynamy nowy rok i zapraszamy na nasze stoisko!, od początku blisko współpracuje i wspiera tą inicjatywę. Zawsze też staramy się zapewnić maksymalnie dużo merytorycznych i interesujących atrakcji dla wszystkich odwiedzających nasze stoisko.

Jest nam szalenie miło, że najlepszą oceną naszych starań jest gigantyczna frekwencja i ilość gości, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas minionej, trzeciej edycji. Nasi pracownicy odbyli mnóstwo ciekawych i inspirujących rozmów, nasi ambasadorzy, z Akademii Rzemiosła Blachy Pruszyński, niestrudzenie odpowiedzi i porad odnośnie pracy dekarza, a z kolei Mariusz „Pudziań” Pudzianowski, wraz z pozostałymi ambasadorami sportowymi, przybili setki „piątek” i zostawili swoje podpisy u wszystkich, którzy chcieli zdobyć autograf naszych fighterów, choć trzeba przyznać, niekiedy wymagało to poczekania w solidnych kolejkach. Na deser warto wspomnieć, że równie dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa FUN, gdzie najmłodsi uczestnicy targów mogli wyładować się swoją niespożytą energię na gigantycznym dmuchańcu oraz innych atrakcjach. Poniżej prezentujemy film z Targów, który dobrze oddaje atmosferę i zainteresowanie jakim cieszyło się to wydarzenie:

dalsza część artykułu i zdjęcia pod materiałem wideo:

Duże emocje wzbudziła także blaszana wieża Eiffla, którą pracowicie tworzyli z naszych produktów mistrzowie dekarscy z Akademii Rzemiosła. Powstawała ona przez dwa dni, a efekt naprawdę robi wrażenie. Tak się wszystkim spodobała, że nie moglibyśmy się z nią rozstać i wróciła z nami do Sokołowa, naszej głównej siedziby i teraz każdy może ją obejrzeć w naszym Centrum Szkoleniowym, gdzie właśnie teraz trwa intensywny cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński,. Jako ciekawostkę możemy dodać, że do jej stworzenia wykorzystane zostało aż 9 produktów z naszej oferty. Dla dociekliwych zostawiamy zadanie sprawdzenia które, podczas szkoleń albo na naszym profilu facebookowym. Na Targach Dach Forum i naszym stoisku nie zabrakło też naszego „okrętu” flagowego, czy MCS – Mobilne Centrum Szkoleniowe, pysznej, parującej kawy a także mniejszych i większych konkursów, w których odwiedzający chętnie uczestniczyli – przy okazji gratulacje wiedzy i umiejętności dla wszystkich wygranych!

Na uwagę zasługuje też bardzo ciekawe wystąpienie Mariusza Gierosa, jednego z naszych ekspertów dekarskich, praktyka z wieloletnim doświadczeniem i właściciela firmy dekarskiej, który na dużej scenie podzielił się swoim spostrzeżeniami i poradami na temat obróbek blacharskich. Prezentacja pod tytułem „Nowe spojrzenie na standardowe obróbki blacharskie”, miała niezwykle liczne audytorium, a dla części osób zabrakło wręcz krzesełek, co nie przeszkodziło nikomu w pełnym zaangażowaniu i pytaniach, które miały miejsce jeszcze po prezentacji – dziękujemy i za rok postaramy się znaleźć równie ciekawy temat prezentacji!

Na koniec było też nam niezmiernie miło słyszeć, że strefa BEAUTY, którą zaczęliśmy organizować podczas zeszłorocznej edycji i kontynuowaliśmy także w tym roku, wpisała się już na stałe w „mapę” targów. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych komentarzy ze strony żon i towarzyszek dekarzy odwiedzających targi, które nie zawsze mają tyle zainteresowania i determinacji co panowie, z którymi przyjechały, jeśli chodzi o fach dekarski, a w naszej strefie – mogły się zrelaksować i oderwać od dekarskich klimatów.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów poniżej.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności