Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody

Relacja z dach Forum 2024. Najważniejsze wydarzenie dekarskie w ciągu roku!

Dach Forum 2024, blaszana wieza eiffla

Można śmiało powiedzieć, że Kongres i Targi Dach Forum w Kielcach, to zdecydowanie najważniejsze wydarzenie branży dekarskiej w ciągu roku. Mimo, że realizowane dopiero od trzech lat, szturmem zdobyło zainteresowanie, tak mistrzów fachu jak i wystawców. Najlepiej o tym świadczy sama frekwencja – w trakcie dwóch dni na targach pojawiło się aż 24 tysiące osób!

Nasza firma, o czym pisaliśmy w zaproszeniu na Dach Forum, w tym wpisie: Dach Forum 2024. Z impetem zaczynamy nowy rok i zapraszamy na nasze stoisko!, od początku blisko współpracuje i wspiera tą inicjatywę. Zawsze też staramy się zapewnić maksymalnie dużo merytorycznych i interesujących atrakcji dla wszystkich odwiedzających nasze stoisko.

Jest nam szalenie miło, że najlepszą oceną naszych starań jest gigantyczna frekwencja i ilość gości, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas minionej, trzeciej edycji. Nasi pracownicy odbyli mnóstwo ciekawych i inspirujących rozmów, nasi ambasadorzy, z Akademii Rzemiosła Blachy Pruszyński, niestrudzenie odpowiedzi i porad odnośnie pracy dekarza, a z kolei Mariusz „Pudziań” Pudzianowski, wraz z pozostałymi ambasadorami sportowymi, przybili setki „piątek” i zostawili swoje podpisy u wszystkich, którzy chcieli zdobyć autograf naszych fighterów, choć trzeba przyznać, niekiedy wymagało to poczekania w solidnych kolejkach. Na deser warto wspomnieć, że równie dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa FUN, gdzie najmłodsi uczestnicy targów mogli wyładować się swoją niespożytą energię na gigantycznym dmuchańcu oraz innych atrakcjach. Poniżej prezentujemy film z Targów, który dobrze oddaje atmosferę i zainteresowanie jakim cieszyło się to wydarzenie:

dalsza część artykułu i zdjęcia pod materiałem wideo:

Duże emocje wzbudziła także blaszana wieża Eiffla, którą pracowicie tworzyli z naszych produktów mistrzowie dekarscy z Akademii Rzemiosła. Powstawała ona przez dwa dni, a efekt naprawdę robi wrażenie. Tak się wszystkim spodobała, że nie moglibyśmy się z nią rozstać i wróciła z nami do Sokołowa, naszej głównej siedziby i teraz każdy może ją obejrzeć w naszym Centrum Szkoleniowym, gdzie właśnie teraz trwa intensywny cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński,. Jako ciekawostkę możemy dodać, że do jej stworzenia wykorzystane zostało aż 9 produktów z naszej oferty. Dla dociekliwych zostawiamy zadanie sprawdzenia które, podczas szkoleń albo na naszym profilu facebookowym. Na Targach Dach Forum i naszym stoisku nie zabrakło też naszego „okrętu” flagowego, czy MCS – Mobilne Centrum Szkoleniowe, pysznej, parującej kawy a także mniejszych i większych konkursów, w których odwiedzający chętnie uczestniczyli – przy okazji gratulacje wiedzy i umiejętności dla wszystkich wygranych!

Na uwagę zasługuje też bardzo ciekawe wystąpienie Mariusza Gierosa, jednego z naszych ekspertów dekarskich, praktyka z wieloletnim doświadczeniem i właściciela firmy dekarskiej, który na dużej scenie podzielił się swoim spostrzeżeniami i poradami na temat obróbek blacharskich. Prezentacja pod tytułem „Nowe spojrzenie na standardowe obróbki blacharskie”, miała niezwykle liczne audytorium, a dla części osób zabrakło wręcz krzesełek, co nie przeszkodziło nikomu w pełnym zaangażowaniu i pytaniach, które miały miejsce jeszcze po prezentacji – dziękujemy i za rok postaramy się znaleźć równie ciekawy temat prezentacji!

Na koniec było też nam niezmiernie miło słyszeć, że strefa BEAUTY, którą zaczęliśmy organizować podczas zeszłorocznej edycji i kontynuowaliśmy także w tym roku, wpisała się już na stałe w „mapę” targów. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych komentarzy ze strony żon i towarzyszek dekarzy odwiedzających targi, które nie zawsze mają tyle zainteresowania i determinacji co panowie, z którymi przyjechały, jeśli chodzi o fach dekarski, a w naszej strefie – mogły się zrelaksować i oderwać od dekarskich klimatów.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów poniżej.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody
Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

32. edycja Targów BUDMA, największych i najważniejszych targów budowlanych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej za nami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało “Zielona Przyszłość Budownictwa”. Wśród innowacyjnych produktów docenionych przez jury konkursu znalazła się wiatrownica panelowa naszej firmy nagrodzona Złotym Medalem Targów.

Czytaj dalej
Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Zakończyliśmy cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński 2024.

Właśnie trwają SZKOLENIA ZIMIOWE Blachy Pruszyński w naszej siedzibie głównej w Sokołowie. Za nami, zakończone w zeszłym tygodniu szkolenia dekarskie, a trwają obecnie szkolenia handlowe.

Czytaj dalej
Aktualności