Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego, Targi, Wydarzenia w firmie

Dach Forum 2024. Z impetem zaczynamy nowy rok i zapraszamy na nasze stoisko!

h Forum 2024, wejscie glowne, wide

To już trzeci raz, jak mamy przyjemność zaprosić wszystkie osoby zainteresowane sztuką dekarską, ciesielską na zbliżający się Kongres i Targi: Dach Forum w Kielcach. Nasza firma od początku tej imprezy wspiera to wydarzenie, które cieszy się dużą i rosnącą popularnością wśród dekarzy z całej Polski.

Najnowsza, trzecia już edycja Targów, ponownie będzie miała miejsce na terenie Targów Kielce, w centralnym miejscu Polski, na przecięciu DK74 i S7, oferując niezwykle dogodny dojazd dla uczestników z całej Polski. Nie ulega wątpliwości, że DachForum cieszy się zasłużoną opinią najważniejszego wydarzenia branży pokryć dachowych, które oferuje odwiedzającym wyjątkową szansę poznania najnowszych produktów, rozwiązań i technik dekarskich, zapoznanie się z nowymi narzędziami, technologiami, a także praktycznego ich przetestowania.

  • Gdzie: ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce, nasze stoiska w halach E oraz G
  • Kiedy: 12-13 stycznia 2024

Targi odbędą się w dniach 12-13 stycznia 2024 i szansa na spotkanie się z dekarzami, mistrzami dekarstwa, ale także tymi, którzy dopiero próbują swych sił w fachu, jest dla naszej firmy najważniejszym aspektem tej imprezy. W codziennej gonitwie, natłoku zadań, często brakuje chwili na spokojną rozmowę, wymianę doświadczeń i podzielenie się pomysłami, a wiemy już z poprzednich edycji, że właśnie brać dekarska jest nieocenionym źródłem informacji w jaki sposób nasze produkty mogą stać się jeszcze lepsze i jeszcze bardziej dopasowane do potrzeb wykonawców. Oczywiście nie samą pracą człowiek żyje i podobnie jak w poprzednich latach przygotowaliśmy sporo niespodzianek dla odwiedzających, którzy zdecydują się nas odwiedzić.

Nasze atrakcje można podzielić na grupy – Strefa Fachowca (E6) i Strefa Fun (G3). Pierwsza ze stref, połączona z naszym stoiskiem, znajdować się będzie w hali głównej Targów Kielce, czyli E6. Wszyscy dekarze znajdą tam okazję do zadania pytań naszym ekspertom, sprawdzenia narzędzi itd. Obok tego, dużą część tej strefy poświęcimy na praktyczne podejście do tematu – przewidzieliśmy makiety i modele wraz z produktem, przy których na bieżąco dyżury będą pełnili nasi eksperci oraz ambasadorzy marki. Będzie to doskonała okazja do uzupełnienia wiedzy, sprawdzenia technik, przetestowania „nowych sztuczek”.

Z kolei Strefa FUN będzie się mieściła w zupełnie innej hali – G3, gdzie przygotujemy mnóstwo atrakcji dla tych, którzy będą chcieli chwilę odpocząć i się zrelaksować. Co ważne przewidziana została w ramach tej strefy sekcja „najmłodszych”, którzy pojawią się ewentualnie na targach wraz z rodzicami, gdzie z pewnością nie będą się nudzić! Również tutaj będzie sekcja dla płci pięknej, która będzie chciała się zrelaksować czy odpocząć, gdy ciężko będzie oderwać partnera od jeszcze jednej próby wykonania nietypowej obróbki komina ;-). Jednym słowem mamy wszystko przygotowane.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla wszystkich odwiedzających nie lada niespodziankę. Na naszym stoisku pojawią się nasi ambasadorzy sportu! Wśród nich oczywiście Mariusz „Pudzian” Pudzianowski! Dla wszystkich, którzy chcieliby „zbić piątkę”, zgarnąć plakat z autografem, czy choćby zamienić kilka zdań z nimi, serdecznie zapraszamy zarówno w piątek jak i sobotę. Poniżej godziny, kiedy będzie można spotkać „naszych” sportowców:

  • Mariusz Pudzianowski – w piątek (12.01.2024) od godziny 12:00
  • Damian Janikowski – w sobotę (13.01.2024) od godziny 12:00
  • Michał Cieślak – w sobotę (13.01.2024) od godziny 12:00

Dla tych z Państwa, którzy jeszcze nie kupili biletu – można je nabyć tutaj:

DACH FORUM – BILETY

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników do naszych Stref – do zobaczenia na Dach Forum 2024!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności