Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego, Targi, Wydarzenia w firmie

Dach Forum 2024. Z impetem zaczynamy nowy rok i zapraszamy na nasze stoisko!

h Forum 2024, wejscie glowne, wide

To już trzeci raz, jak mamy przyjemność zaprosić wszystkie osoby zainteresowane sztuką dekarską, ciesielską na zbliżający się Kongres i Targi: Dach Forum w Kielcach. Nasza firma od początku tej imprezy wspiera to wydarzenie, które cieszy się dużą i rosnącą popularnością wśród dekarzy z całej Polski.

Najnowsza, trzecia już edycja Targów, ponownie będzie miała miejsce na terenie Targów Kielce, w centralnym miejscu Polski, na przecięciu DK74 i S7, oferując niezwykle dogodny dojazd dla uczestników z całej Polski. Nie ulega wątpliwości, że DachForum cieszy się zasłużoną opinią najważniejszego wydarzenia branży pokryć dachowych, które oferuje odwiedzającym wyjątkową szansę poznania najnowszych produktów, rozwiązań i technik dekarskich, zapoznanie się z nowymi narzędziami, technologiami, a także praktycznego ich przetestowania.

  • Gdzie: ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce, nasze stoiska w halach E oraz G
  • Kiedy: 12-13 stycznia 2024

Targi odbędą się w dniach 12-13 stycznia 2024 i szansa na spotkanie się z dekarzami, mistrzami dekarstwa, ale także tymi, którzy dopiero próbują swych sił w fachu, jest dla naszej firmy najważniejszym aspektem tej imprezy. W codziennej gonitwie, natłoku zadań, często brakuje chwili na spokojną rozmowę, wymianę doświadczeń i podzielenie się pomysłami, a wiemy już z poprzednich edycji, że właśnie brać dekarska jest nieocenionym źródłem informacji w jaki sposób nasze produkty mogą stać się jeszcze lepsze i jeszcze bardziej dopasowane do potrzeb wykonawców. Oczywiście nie samą pracą człowiek żyje i podobnie jak w poprzednich latach przygotowaliśmy sporo niespodzianek dla odwiedzających, którzy zdecydują się nas odwiedzić.

Nasze atrakcje można podzielić na grupy – Strefa Fachowca (E6) i Strefa Fun (G3). Pierwsza ze stref, połączona z naszym stoiskiem, znajdować się będzie w hali głównej Targów Kielce, czyli E6. Wszyscy dekarze znajdą tam okazję do zadania pytań naszym ekspertom, sprawdzenia narzędzi itd. Obok tego, dużą część tej strefy poświęcimy na praktyczne podejście do tematu – przewidzieliśmy makiety i modele wraz z produktem, przy których na bieżąco dyżury będą pełnili nasi eksperci oraz ambasadorzy marki. Będzie to doskonała okazja do uzupełnienia wiedzy, sprawdzenia technik, przetestowania „nowych sztuczek”.

Z kolei Strefa FUN będzie się mieściła w zupełnie innej hali – G3, gdzie przygotujemy mnóstwo atrakcji dla tych, którzy będą chcieli chwilę odpocząć i się zrelaksować. Co ważne przewidziana została w ramach tej strefy sekcja „najmłodszych”, którzy pojawią się ewentualnie na targach wraz z rodzicami, gdzie z pewnością nie będą się nudzić! Również tutaj będzie sekcja dla płci pięknej, która będzie chciała się zrelaksować czy odpocząć, gdy ciężko będzie oderwać partnera od jeszcze jednej próby wykonania nietypowej obróbki komina ;-). Jednym słowem mamy wszystko przygotowane.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla wszystkich odwiedzających nie lada niespodziankę. Na naszym stoisku pojawią się nasi ambasadorzy sportu! Wśród nich oczywiście Mariusz „Pudzian” Pudzianowski! Dla wszystkich, którzy chcieliby „zbić piątkę”, zgarnąć plakat z autografem, czy choćby zamienić kilka zdań z nimi, serdecznie zapraszamy zarówno w piątek jak i sobotę. Poniżej godziny, kiedy będzie można spotkać „naszych” sportowców:

  • Mariusz Pudzianowski – w piątek (12.01.2024) od godziny 12:00
  • Damian Janikowski – w sobotę (13.01.2024) od godziny 12:00
  • Michał Cieślak – w sobotę (13.01.2024) od godziny 12:00

Dla tych z Państwa, którzy jeszcze nie kupili biletu – można je nabyć tutaj:

DACH FORUM – BILETY

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników do naszych Stref – do zobaczenia na Dach Forum 2024!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody
Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

32. edycja Targów BUDMA, największych i najważniejszych targów budowlanych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej za nami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało “Zielona Przyszłość Budownictwa”. Wśród innowacyjnych produktów docenionych przez jury konkursu znalazła się wiatrownica panelowa naszej firmy nagrodzona Złotym Medalem Targów.

Czytaj dalej
Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Zakończyliśmy cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński 2024.

Właśnie trwają SZKOLENIA ZIMIOWE Blachy Pruszyński w naszej siedzibie głównej w Sokołowie. Za nami, zakończone w zeszłym tygodniu szkolenia dekarskie, a trwają obecnie szkolenia handlowe.

Czytaj dalej
Aktualności