Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Po raz kolejny wspieramy młodych inżynierów

Po raz kolejny wspieramy młodych inżynierów

Nasza firma od wielu lat angażuje się w kluczowe inicjatywy branżowe, zwłaszcza te, które wspierają młode talenty. Przykładem tego jest program Builder for Young Engineers (B4YE). To społeczna akcja, która ma na celu wypromowanie i wsparcie młodych inżynierów i architektów. W Blachy Pruszyński, głęboko wierzymy we współprace w ramach rozwoju naszej branży. Zaangażowanie młodych, ambitnych projektantów, inżynierów czy architektów jest kluczowe do powstawania nowych innowacyjnych koncepcji, produktów. Dlatego z wielką przyjemnością zaangażowaliśmy się w ten program podobnie jak w zeszłym roku, o czym pisaliśmy tutaj – B4YE 2021

Formuła programu nie zmieniła się od zeszłego roku, co nie dziwi, zważywszy na popularność jaką on się cieszy. Warto podkreślić, że zaangażowanie jako partner strategiczny, nie ogranicza się tylko do poziomu medialnego. Eksperci z naszej firmy, uczestniczą w prelekcjach, prowadzą wykłady na Uczelniach Technicznych. Organizujemy także Dni Otwarte na uniwersytetach oraz umożliwiamy wizyty w naszych zakładach połączone z wykładami i omówieniem specyfiki procesu produkcyjnego. Mamy nadzieję, że pomoże to młodym adeptom i adeptkom uczelni technicznych zrealizować pełnię swojego potencjału. Trzymamy kciuki za zwycięzców!

certyfikat partnerstwa w programie B4YE2022

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności