Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Po raz kolejny wspieramy młodych inżynierów

Po raz kolejny wspieramy młodych inżynierów

Nasza firma od wielu lat angażuje się w kluczowe inicjatywy branżowe, zwłaszcza te, które wspierają młode talenty. Przykładem tego jest program Builder for Young Engineers (B4YE). To społeczna akcja, która ma na celu wypromowanie i wsparcie młodych inżynierów i architektów. W Blachy Pruszyński, głęboko wierzymy we współprace w ramach rozwoju naszej branży. Zaangażowanie młodych, ambitnych projektantów, inżynierów czy architektów jest kluczowe do powstawania nowych innowacyjnych koncepcji, produktów. Dlatego z wielką przyjemnością zaangażowaliśmy się w ten program podobnie jak w zeszłym roku, o czym pisaliśmy tutaj – B4YE 2021

Formuła programu nie zmieniła się od zeszłego roku, co nie dziwi, zważywszy na popularność jaką on się cieszy. Warto podkreślić, że zaangażowanie jako partner strategiczny, nie ogranicza się tylko do poziomu medialnego. Eksperci z naszej firmy, uczestniczą w prelekcjach, prowadzą wykłady na Uczelniach Technicznych. Organizujemy także Dni Otwarte na uniwersytetach oraz umożliwiamy wizyty w naszych zakładach połączone z wykładami i omówieniem specyfiki procesu produkcyjnego. Mamy nadzieję, że pomoże to młodym adeptom i adeptkom uczelni technicznych zrealizować pełnię swojego potencjału. Trzymamy kciuki za zwycięzców!

certyfikat partnerstwa w programie B4YE2022

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie
Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Rozpoczynamy kolejną inwestycję w Grupie Pruszyński. Tym razem ruszyła budowa hali magazynowej w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
Aktualności