Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego, Wyróżnienia i nagrody

Wspieramy młodych inżynierów

Wspieramy młodych inżynierów

Mamy wielką przyjemność poinformować Państwa, że nasza firma została oficjalnym partnerem programu Builder for Young Engineers. To społeczny program wsparcia młodych, początkujących inżynierów i architektów. Program ma już swoją kilkuletnią tradycję, jego pierwsza edycja miała miejsce 5 lat temu. Od samego początku jest realizowany przez miesięcznik Builder. 

W ramach programu organizator a także jego partnerzy starają się na wielu polach przybliżyć młodym architektom specyfikę różnych sektorów budownictwa, oczekiwania przyszłych pracodawców a także rynku. Częścią programu jest też konkurs, w którym jego uczestnicy mogą zmierzyć się z dedykowanym zadaniem i wygrać atrakcyjne nagrody. 
Blachy Pruszyński będąc partnerem programu wspiera go nie tylko na poziomie medialnym. Nasi eksperci uczestniczą w prelekacjach, prowadzą wykłady na Wyższych Uczelniach Technicznych w trybie on-line i na żywo, organizujemy indywidulane Dni Branżowe na Wyższych Uczelniach Technicznych, a także, w zależności od sytuacji pandemicznej, organizujemy zajęcia dla studentów na terenie naszego zakładu. Co więcej nasi eksperci są do dyspozycji studentów wskazanych uczelni, służąc im konsultacjami w zakresie wybranych technologii i produktów. 

certyfikat partnerstwa w programie B4YE

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności