Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego, Wyróżnienia i nagrody

Wspieramy młodych inżynierów

Wspieramy młodych inżynierów

Mamy wielką przyjemność poinformować Państwa, że nasza firma została oficjalnym partnerem programu Builder for Young Engineers. To społeczny program wsparcia młodych, początkujących inżynierów i architektów. Program ma już swoją kilkuletnią tradycję, jego pierwsza edycja miała miejsce 5 lat temu. Od samego początku jest realizowany przez miesięcznik Builder. 

W ramach programu organizator a także jego partnerzy starają się na wielu polach przybliżyć młodym architektom specyfikę różnych sektorów budownictwa, oczekiwania przyszłych pracodawców a także rynku. Częścią programu jest też konkurs, w którym jego uczestnicy mogą zmierzyć się z dedykowanym zadaniem i wygrać atrakcyjne nagrody. 
Blachy Pruszyński będąc partnerem programu wspiera go nie tylko na poziomie medialnym. Nasi eksperci uczestniczą w prelekacjach, prowadzą wykłady na Wyższych Uczelniach Technicznych w trybie on-line i na żywo, organizujemy indywidulane Dni Branżowe na Wyższych Uczelniach Technicznych, a także, w zależności od sytuacji pandemicznej, organizujemy zajęcia dla studentów na terenie naszego zakładu. Co więcej nasi eksperci są do dyspozycji studentów wskazanych uczelni, służąc im konsultacjami w zakresie wybranych technologii i produktów. 

certyfikat partnerstwa w programie B4YE

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności