Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Największe wydarzenie sportów walki za nami – zapraszamy na podsumowanie!

KSW Colloseum 2, Blachy Pruszynski

Trzeciego czerwca, na arenie stadionu PGE Narodowy miało miejsce najważniejsze wydarzenie sportów walki tego roku w Polsce i tej części Europy – Gala KSW Colosseum 2. Nie ulega wątpliwości, że gala przerosła nawet najśmielsze oczekiwania. Wszyscy uczestnicy pokazali najwyższe umiejętności i wolę walki, ale jak to bywa w sportach walki – gdy opuszcza się klatkę, zwycięzca może być tylko jeden.

Podczas tego wydarzenia na ringu pojawiło się aż troje naszych ambasadorów – Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, Daniel „Rutek” Rutkowski i Krzysiek Głowacki. Oczywiście głównym punktem gali była walka Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Niestety mimo oszałamiającego dopingu ze strony kibiców, woli walki i determinacji ze strony „Pudziana”, tym razem górą okazał się Artur Szpilka, nomen omen stając się właśnie gwoździem programu i niemałą sensacją. Już po walce Mariusz sam skomentował pojedynek, wskazując na to, że dał się „ponieść” emocjom i niepotrzebnie próbował pokonać Artura na jego warunkach, wchodząc z nim w pojedynek pięściarski. Tutaj właśnie, Artur, który jest zawodowym boxerem, okazał się górą. Natomiast nikt chyba nie mógł narzekać na brak emocji, bo o ile finalnie Mariusz przegrał przed czasem w drugiej rundzie, pierwsza, gdzie sprowadził walkę głównie do parteru – należała zdecydowanie do niego. Liczymy, że w kolejnej walce Mariuszowi pójdzie zdecydowanie lepiej!

Za to Daniel Rutkowski i Krzysiek Głowacki – pokazali zarówno kunszt jak i ogromne doświadczenie, nie dając większych szans swoim przeciwnikom, zdecydowanie wygrywając swoje pojedynki. Cieszymy się, że możemy wspierać tak wspaniałych sportowców i towarzyszyć im podczas kolejnych sukcesów. Dla wszystkich zainteresowanych, którzy należą do grona fanów „Rutka” – zapraszamy także na ekskluzywny wywiad, którego dla nas udzielił przed walką. Opowiada w nim o swoim podejściu do walk, treningu, a także jak odnajduje ciszę i wewnętrzny spokój, w azylu, jak nazywa swój dom. Film, jest do obejrzenia na naszym kanale na YouTube, pod TYM LINKIEM.

Warto także dodać, że nasi partnerzy handlowi, którzy przystąpili do programu „WSPÓLNE KORZYŚCI” mieli możliwość zdobycia biletów w ramach nagród w programie, a wśród puli były także bilety VIP. Mieli oni możliwość objerzenia samej gali na żywo podobnie jak ponad 50tys. widzów, którzy pojawiali się na PGE Narodowy! Nie jest to pierwszy raz, kiedy dzięki zaangażowaniu naszej firmy w sporty walki, możemy zaoferować naszym partnerom tego typu atrakcje, także zachęcamy do rejestracji i dołączania do programu „WSPÓLNE KORZYŚCI”

Bez wątpienia KSW Colosseum 2 zapisało się w historii polskich i europejskich sztuk walki na długo, zapewniając widzom na stadionie i tym, którzy oglądali galę online, wyjątkowych przeżyć. Mamy nadzieję, że nie jest to ostatnie tego typu wydarzenie i będą kolejne odsłony, które jeszcze przebiją poziomem Colosseum 2.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności