Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Największe wydarzenie sportów walki za nami – zapraszamy na podsumowanie!

KSW Colloseum 2, Blachy Pruszynski

Trzeciego czerwca, na arenie stadionu PGE Narodowy miało miejsce najważniejsze wydarzenie sportów walki tego roku w Polsce i tej części Europy – Gala KSW Colosseum 2. Nie ulega wątpliwości, że gala przerosła nawet najśmielsze oczekiwania. Wszyscy uczestnicy pokazali najwyższe umiejętności i wolę walki, ale jak to bywa w sportach walki – gdy opuszcza się klatkę, zwycięzca może być tylko jeden.

Podczas tego wydarzenia na ringu pojawiło się aż troje naszych ambasadorów – Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, Daniel „Rutek” Rutkowski i Krzysiek Głowacki. Oczywiście głównym punktem gali była walka Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Niestety mimo oszałamiającego dopingu ze strony kibiców, woli walki i determinacji ze strony „Pudziana”, tym razem górą okazał się Artur Szpilka, nomen omen stając się właśnie gwoździem programu i niemałą sensacją. Już po walce Mariusz sam skomentował pojedynek, wskazując na to, że dał się „ponieść” emocjom i niepotrzebnie próbował pokonać Artura na jego warunkach, wchodząc z nim w pojedynek pięściarski. Tutaj właśnie, Artur, który jest zawodowym boxerem, okazał się górą. Natomiast nikt chyba nie mógł narzekać na brak emocji, bo o ile finalnie Mariusz przegrał przed czasem w drugiej rundzie, pierwsza, gdzie sprowadził walkę głównie do parteru – należała zdecydowanie do niego. Liczymy, że w kolejnej walce Mariuszowi pójdzie zdecydowanie lepiej!

Za to Daniel Rutkowski i Krzysiek Głowacki – pokazali zarówno kunszt jak i ogromne doświadczenie, nie dając większych szans swoim przeciwnikom, zdecydowanie wygrywając swoje pojedynki. Cieszymy się, że możemy wspierać tak wspaniałych sportowców i towarzyszyć im podczas kolejnych sukcesów. Dla wszystkich zainteresowanych, którzy należą do grona fanów „Rutka” – zapraszamy także na ekskluzywny wywiad, którego dla nas udzielił przed walką. Opowiada w nim o swoim podejściu do walk, treningu, a także jak odnajduje ciszę i wewnętrzny spokój, w azylu, jak nazywa swój dom. Film, jest do obejrzenia na naszym kanale na YouTube, pod TYM LINKIEM.

Warto także dodać, że nasi partnerzy handlowi, którzy przystąpili do programu „WSPÓLNE KORZYŚCI” mieli możliwość zdobycia biletów w ramach nagród w programie, a wśród puli były także bilety VIP. Mieli oni możliwość objerzenia samej gali na żywo podobnie jak ponad 50tys. widzów, którzy pojawiali się na PGE Narodowy! Nie jest to pierwszy raz, kiedy dzięki zaangażowaniu naszej firmy w sporty walki, możemy zaoferować naszym partnerom tego typu atrakcje, także zachęcamy do rejestracji i dołączania do programu „WSPÓLNE KORZYŚCI”

Bez wątpienia KSW Colosseum 2 zapisało się w historii polskich i europejskich sztuk walki na długo, zapewniając widzom na stadionie i tym, którzy oglądali galę online, wyjątkowych przeżyć. Mamy nadzieję, że nie jest to ostatnie tego typu wydarzenie i będą kolejne odsłony, które jeszcze przebiją poziomem Colosseum 2.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności