Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie

Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław – zapraszamy!

office depot Pruszynski Wroclaw general view

Jeszcze w kwietniu informowaliśmy Państwa o dynamicznym postępie prac nad nową siedzibą oddziału Wrocławskiego i już pół roku później z przyjemnością możemy poinformować, że właśnie dziś 17.11.2023 została oficjalne otworzona nowa siedziba oddziału Wrocław!

Hala pełni funkcje biurowo – magazynowe, dzięki czemu znacząco będziemy mogli poprawić możliwości jakie będziemy oferowali naszym klientom i partnerom z rejonu Dolnego Śląska. Dotyczy to zarówno szerokości oferty naszych produktów dostępnych już na miejscu, ale także samego komfortu pracy. Co więcej hala zostanie włączona w nasz centralny system magazynowy, dzięki czemu możliwy będzie bieżący stan magazynów w odniesieniu do magazynów centralnych, a to przełoży się na szybszą reakcję celem uzupełnienia produktów o mniejszej ilości. Przypominamy, że cała hala została wykonana z naszych własnych produktów, m.in. trapezów T155 czy T135, a także płyt warstwowych, o czym pisaliśmy w tym artykule: „Hala we Wrocławiu w kolejnym etapie budowy

Realizacja tej inwestycji, to kolejny etap strategii działania naszej firmy, zorientowanej na dostarczenie jak najlepszych produktów, w jak najszybszy i jak najbardziej komfortowy dla naszych partnerów sposób. Na uwagę zwraca fakt, że hala powstała w naprawdę dynamicznym tempie, szczególnie zważywszy na położenie i konieczność wykonania dodatkowych prac budowlanych czy przy położeniu mediów. Końcówka prac to był naprawdę wyścig z czasem, by zdążyć przed zdecydowanym pogorszeniem się pogody i pierwszymi opadami śniegu. Z pomocą przyszły tutaj wszystkie zalety stosowania produktów lekkiej zabudowy przemysłowej takich jak płyty warstwowe czy blachy trapezowe. Podsumowaniem całej budowy i finalnego efektu, podzielił się Artur Wydrzycki, kierownik oddziału Wrocław, czyli osoba najbliżej całego procesu inwestycji:

Ostatnie dwa miesiące to był naprawdę intensywny okres. Z jednej strony to rzeczywiście satysfakcjonujący widok, gdy można obserwować powstawanie hali dzień dnia, a z drugiej strony zdajesz sobie sprawę, ze zbliżających się terminów. Na szczęście dzięki profesjonalizmowi firmy wykonawczej, zaangażowaniu całego zespołu – tutaj podziękowania dla wszystkich za włożony trud, udało się dopiąć wszystko na ostatni guzik i na czas. Z prawdziwą przyjemnością mogę zaprosić wszystkich naszych klientów do nowego Biura i magazynu zarazem.
Obie części są naprawdę ergonomicznie rozplanowane i prywatnie powiem, że po prostu ładnie zaprojektowane i mi się podobają! Nie ukrywam też, że możliwość pokazania na żywo tego jak prezentują się nasze produkty w praktyce, też nie zaszkodzi – wystarczy rzucić okiem i widać, że nasze materiały to gwarancja doskonałej jakości i równie dobrego wyglądu, który przykuwa oko.

Artur Wydrzycki, kierownik oddziału Wrocław

Zachęcamy do odwiedzin w naszym oddziale Wrocław, pod adresem:
ul Wrocławska 60
55-040 Domasław

Jak dojechać? (link do map google)

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności