Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie

Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław – zapraszamy!

office depot Pruszynski Wroclaw general view

Jeszcze w kwietniu informowaliśmy Państwa o dynamicznym postępie prac nad nową siedzibą oddziału Wrocławskiego i już pół roku później z przyjemnością możemy poinformować, że właśnie dziś 17.11.2023 została oficjalne otworzona nowa siedziba oddziału Wrocław!

Hala pełni funkcje biurowo – magazynowe, dzięki czemu znacząco będziemy mogli poprawić możliwości jakie będziemy oferowali naszym klientom i partnerom z rejonu Dolnego Śląska. Dotyczy to zarówno szerokości oferty naszych produktów dostępnych już na miejscu, ale także samego komfortu pracy. Co więcej hala zostanie włączona w nasz centralny system magazynowy, dzięki czemu możliwy będzie bieżący stan magazynów w odniesieniu do magazynów centralnych, a to przełoży się na szybszą reakcję celem uzupełnienia produktów o mniejszej ilości. Przypominamy, że cała hala została wykonana z naszych własnych produktów, m.in. trapezów T155 czy T135, a także płyt warstwowych, o czym pisaliśmy w tym artykule: „Hala we Wrocławiu w kolejnym etapie budowy

Realizacja tej inwestycji, to kolejny etap strategii działania naszej firmy, zorientowanej na dostarczenie jak najlepszych produktów, w jak najszybszy i jak najbardziej komfortowy dla naszych partnerów sposób. Na uwagę zwraca fakt, że hala powstała w naprawdę dynamicznym tempie, szczególnie zważywszy na położenie i konieczność wykonania dodatkowych prac budowlanych czy przy położeniu mediów. Końcówka prac to był naprawdę wyścig z czasem, by zdążyć przed zdecydowanym pogorszeniem się pogody i pierwszymi opadami śniegu. Z pomocą przyszły tutaj wszystkie zalety stosowania produktów lekkiej zabudowy przemysłowej takich jak płyty warstwowe czy blachy trapezowe. Podsumowaniem całej budowy i finalnego efektu, podzielił się Artur Wydrzycki, kierownik oddziału Wrocław, czyli osoba najbliżej całego procesu inwestycji:

Ostatnie dwa miesiące to był naprawdę intensywny okres. Z jednej strony to rzeczywiście satysfakcjonujący widok, gdy można obserwować powstawanie hali dzień dnia, a z drugiej strony zdajesz sobie sprawę, ze zbliżających się terminów. Na szczęście dzięki profesjonalizmowi firmy wykonawczej, zaangażowaniu całego zespołu – tutaj podziękowania dla wszystkich za włożony trud, udało się dopiąć wszystko na ostatni guzik i na czas. Z prawdziwą przyjemnością mogę zaprosić wszystkich naszych klientów do nowego Biura i magazynu zarazem.
Obie części są naprawdę ergonomicznie rozplanowane i prywatnie powiem, że po prostu ładnie zaprojektowane i mi się podobają! Nie ukrywam też, że możliwość pokazania na żywo tego jak prezentują się nasze produkty w praktyce, też nie zaszkodzi – wystarczy rzucić okiem i widać, że nasze materiały to gwarancja doskonałej jakości i równie dobrego wyglądu, który przykuwa oko.

Artur Wydrzycki, kierownik oddziału Wrocław

Zachęcamy do odwiedzin w naszym oddziale Wrocław, pod adresem:
ul Wrocławska 60
55-040 Domasław

Jak dojechać? (link do map google)

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności