Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Szkolenia, Wydarzenia w firmie

Doroczne Zimowe Szkolenia Dekarskie w Blachy Pruszyński – mistrzowie dekarstwa w Sokołowie

2023 zimowe szkolenia dekarskie_6

W tym roku, po dłuższej przerwie spowodowanej sytuacją pandemiczną, wróciliśmy do organizacji naszych dorocznych Szkoleń Dekarskich. Jest to wyjątkowe wydarzenie skierowane stricte do najlepszych w dekarskim fachu. Szkolenia te mają wyjątkową formułę, bo łączą w sobie elementy szkoleń teoretycznych, praktycznych pokazów, ale przede wszystkim luźniejszej atmosfery, pozwalającej na wymianę wiedzy, technik, ale także rozmowy o sposobach prowadzenia firm dekarskich, wyzwaniach, zagrożeniach czy szansach branży.

Ich uczestnikami są najlepsi dekarze z całego kraju, których zapraszamy do Sokołowa na całodzienne szkolenia połączone z noclegiem. Ułatwia to uczestnictwo także tych mistrzów dekarstwa, którzy działają w odległych od Sokołowa (siedziby naszej firmy), rejonach Polski.

Jako lider branży pokryć dachowych i elewacyjnych w Polsce, przykładamy szczególną wagę do bliskich kontaktów i komunikacji, właśnie z ekspertami dekarskiego rzemiosła, którzy dzień dnia stykają się z naszymi produktami. Co więcej bardzo aktywnie uczestniczymy w rozwoju branży dekarskiej, a także kształceniu nowych pokoleń fachowców dachu. Z jednej strony jest to nasza obecność na imprezach branżowych, jak np. Targi Dach Forum (zapraszamy do relacji z DachForum 2023), z drugiej szkolenia praktyczne, które realizujemy wspólnie z PSD (Polskie Stowarzyszenie Dekarzy), pod marką „Akademia Rzemiosła Blachy Pruszyński”, a z trzeciej są to też takie szkolenia jak te obecnie w Sokołowie.

Co istotne w wypadku tych szkoleń, Blachy Pruszyński występuje jako gospodarz i wsparcie, ale główną osią, jest umożliwienie rozmów, spotkań merytorycznych rozmów między fachowcami z całej Polski. Z tego są podzielone na poszczególne dni, by mieć szansę na spotkanie i zaproszenie jak największej liczby mistrzów dekarstwa. W tym roku, dodatkowo wyszliśmy naprzeciw sygnałom zaproszonych dekarzy i umożliwiliśmy przyjazd uczestnikom z osobami towarzyszącymi. Żony i partnerki dekarzy, które zgłosiły takie zainteresowanie – mają do dyspozycji specjalny program atrakcji w trakcie pobytu, by również mogły spędzić miło czas w Sokołowie.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z pierwszych dni Zimowych Szkoleń Dekarskich w Sokołowie, a przed nami kolejne i mnóstwo pracy, ale także szans na niezapomniane spotkania branżowe.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności