Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Szkolenia, Wydarzenia w firmie

Doroczne Zimowe Szkolenia Dekarskie w Blachy Pruszyński – mistrzowie dekarstwa w Sokołowie

2023 zimowe szkolenia dekarskie_6

W tym roku, po dłuższej przerwie spowodowanej sytuacją pandemiczną, wróciliśmy do organizacji naszych dorocznych Szkoleń Dekarskich. Jest to wyjątkowe wydarzenie skierowane stricte do najlepszych w dekarskim fachu. Szkolenia te mają wyjątkową formułę, bo łączą w sobie elementy szkoleń teoretycznych, praktycznych pokazów, ale przede wszystkim luźniejszej atmosfery, pozwalającej na wymianę wiedzy, technik, ale także rozmowy o sposobach prowadzenia firm dekarskich, wyzwaniach, zagrożeniach czy szansach branży.

Ich uczestnikami są najlepsi dekarze z całego kraju, których zapraszamy do Sokołowa na całodzienne szkolenia połączone z noclegiem. Ułatwia to uczestnictwo także tych mistrzów dekarstwa, którzy działają w odległych od Sokołowa (siedziby naszej firmy), rejonach Polski.

Jako lider branży pokryć dachowych i elewacyjnych w Polsce, przykładamy szczególną wagę do bliskich kontaktów i komunikacji, właśnie z ekspertami dekarskiego rzemiosła, którzy dzień dnia stykają się z naszymi produktami. Co więcej bardzo aktywnie uczestniczymy w rozwoju branży dekarskiej, a także kształceniu nowych pokoleń fachowców dachu. Z jednej strony jest to nasza obecność na imprezach branżowych, jak np. Targi Dach Forum (zapraszamy do relacji z DachForum 2023), z drugiej szkolenia praktyczne, które realizujemy wspólnie z PSD (Polskie Stowarzyszenie Dekarzy), pod marką „Akademia Rzemiosła Blachy Pruszyński”, a z trzeciej są to też takie szkolenia jak te obecnie w Sokołowie.

Co istotne w wypadku tych szkoleń, Blachy Pruszyński występuje jako gospodarz i wsparcie, ale główną osią, jest umożliwienie rozmów, spotkań merytorycznych rozmów między fachowcami z całej Polski. Z tego są podzielone na poszczególne dni, by mieć szansę na spotkanie i zaproszenie jak największej liczby mistrzów dekarstwa. W tym roku, dodatkowo wyszliśmy naprzeciw sygnałom zaproszonych dekarzy i umożliwiliśmy przyjazd uczestnikom z osobami towarzyszącymi. Żony i partnerki dekarzy, które zgłosiły takie zainteresowanie – mają do dyspozycji specjalny program atrakcji w trakcie pobytu, by również mogły spędzić miło czas w Sokołowie.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z pierwszych dni Zimowych Szkoleń Dekarskich w Sokołowie, a przed nami kolejne i mnóstwo pracy, ale także szans na niezapomniane spotkania branżowe.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Dobry występ załogi TVN Turbo Rally Team na rajdzie Koszyc i awans na 5te miejsce w klasyfikacji generalnej.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują 4te miejsce w 50. Rajdzie Koszyc. Trudne trasy, ogromne upały i jeszcze większe emocje. Zapraszamy do relacji z rajdu!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności