Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Szkolenia, Targi

Targi DachFORUM w Kielcach – relacja z najważniejszej imprezy branżowej.

targi dekarskie Dach Forum 2023

Niedawno zapraszaliśmy Państwa na spotkanie z nami podczas najważniejszej imprezy branży dekarskiej – targi Dach Forum w Kielcach. W miniony weekend, tj. 14-15 stycznia właśnie miała miejsce edycja roku 2023.

Nie będzie w tym żadnej przesady, jeśli podsumowaniem tej imprezy będzie stwierdzenie, że udała się ona wyjątkowo. Takich rzesz ekspertów, mistrzów dekarstwa, firm i ludzi z branży, tylu osób żądnych wiedzy z obszaru dekarstwa i ciesielki, dawno nie było na żadnym wydarzeniu. Atmosfera była niesamowita, spotkanie goniło spotkanie, a nasza ekipa szkoleniowa miała pełne ręce roboty. Nie będziemy ukrywać – nawet nas zaskoczyło zainteresowanie naszymi stoiskami, ilość pytań, merytorycznych rozmów na temat dachów blaszanych, systemów rynnowych i wszystkich innych niuansów związanych z dachami.

W specjalnej strefie można było zobaczyć nasze najnowsze produkty, takie jak TP26 SUPER, czyli nowy rodzaj trapezu dachowego, nasze nowe typowe obróbki dachowe, ale także podpatrzeć triki montażowe, naszych znanych i popularnych produktów spośród blachodachówek panelowych czy paneli dachowych na rąbek.

Bardzo też się cieszymy, że nasze wyjście naprzeciw potrzebom klientom, spotkało się z tak ciepłym przyjęciem. Jako jedyny wystawca na targach pomyśleliśmy o najmłodszych – czyli jeszcze nieletniemu pokoleniu nowych dekarzy, które pojawiło się razem z rodzicami na Targach. Specjalnie z myślą o nich właśnie przygotowaliśmy Fun Strefę, z animatorami, którzy zapewnili moc atrakcji dzieciom. Najlepiej chyba podsumowuje to jedna z wielu wiadomości, którą otrzymaliśmy po Dach Forum, na naszym profilu facebookowym:

Witam. Chcę Wam bardzo podziękować za waszą obecność na Dach Forum eleganckie stoiska i fachowa pomoc, a w szczególności za stworzenie strefy zabawy gdzie moje dwie córeczki spędziły świetnie czas i co najważniejsze było tam bardzo bezpiecznie.”

To i wiele innych wiadomości, które otrzymaliśmy to najlepsze podziękowania jakie mogliśmy otrzymać!

Na koniec warto też wspomnieć, że znając naszych klientów postaraliśmy o wizytę gości specjalnych. Oprócz naszych ambasadorów – mistrzów dekarstwa, na naszym stoisku pojawił się ktoś, kogo nikomu w Polsce nie trzeba chyba przedstawiać – Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, który ma olbrzymią rzeszę fanów wśród naszych klientów. Ci, którzy wykazali się cierpliwością, a także krzepą, bo tłum był naprawdę olbrzymi, mogli otrzymać nasz specjalny kalendarz ze zdjęciami Mariusza, a także zdobyć jego własnoręczny podpis na kalendarzu!

Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękujemy za te dwa wspaniałe dni! Do zobaczenia za rok!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody
Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

32. edycja Targów BUDMA, największych i najważniejszych targów budowlanych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej za nami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało “Zielona Przyszłość Budownictwa”. Wśród innowacyjnych produktów docenionych przez jury konkursu znalazła się wiatrownica panelowa naszej firmy nagrodzona Złotym Medalem Targów.

Czytaj dalej
Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Zakończyliśmy cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński 2024.

Za nami intensywny początek roku jeśli chodzi o szkolenia. Kolejna edycja cieszącego się olbrzymim zainteresowaniem cyklu: ZIMOWE SZKOLENIA Blachy Pruszyński, za nami. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem.

Czytaj dalej
Aktualności