Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Szkolenia, Targi

Targi DachFORUM w Kielcach – relacja z najważniejszej imprezy branżowej.

targi dekarskie Dach Forum 2023

Niedawno zapraszaliśmy Państwa na spotkanie z nami podczas najważniejszej imprezy branży dekarskiej – targi Dach Forum w Kielcach. W miniony weekend, tj. 14-15 stycznia właśnie miała miejsce edycja roku 2023.

Nie będzie w tym żadnej przesady, jeśli podsumowaniem tej imprezy będzie stwierdzenie, że udała się ona wyjątkowo. Takich rzesz ekspertów, mistrzów dekarstwa, firm i ludzi z branży, tylu osób żądnych wiedzy z obszaru dekarstwa i ciesielki, dawno nie było na żadnym wydarzeniu. Atmosfera była niesamowita, spotkanie goniło spotkanie, a nasza ekipa szkoleniowa miała pełne ręce roboty. Nie będziemy ukrywać – nawet nas zaskoczyło zainteresowanie naszymi stoiskami, ilość pytań, merytorycznych rozmów na temat dachów blaszanych, systemów rynnowych i wszystkich innych niuansów związanych z dachami.

W specjalnej strefie można było zobaczyć nasze najnowsze produkty, takie jak TP26 SUPER, czyli nowy rodzaj trapezu dachowego, nasze nowe typowe obróbki dachowe, ale także podpatrzeć triki montażowe, naszych znanych i popularnych produktów spośród blachodachówek panelowych czy paneli dachowych na rąbek.

Bardzo też się cieszymy, że nasze wyjście naprzeciw potrzebom klientom, spotkało się z tak ciepłym przyjęciem. Jako jedyny wystawca na targach pomyśleliśmy o najmłodszych – czyli jeszcze nieletniemu pokoleniu nowych dekarzy, które pojawiło się razem z rodzicami na Targach. Specjalnie z myślą o nich właśnie przygotowaliśmy Fun Strefę, z animatorami, którzy zapewnili moc atrakcji dzieciom. Najlepiej chyba podsumowuje to jedna z wielu wiadomości, którą otrzymaliśmy po Dach Forum, na naszym profilu facebookowym:

Witam. Chcę Wam bardzo podziękować za waszą obecność na Dach Forum eleganckie stoiska i fachowa pomoc, a w szczególności za stworzenie strefy zabawy gdzie moje dwie córeczki spędziły świetnie czas i co najważniejsze było tam bardzo bezpiecznie.”

To i wiele innych wiadomości, które otrzymaliśmy to najlepsze podziękowania jakie mogliśmy otrzymać!

Na koniec warto też wspomnieć, że znając naszych klientów postaraliśmy o wizytę gości specjalnych. Oprócz naszych ambasadorów – mistrzów dekarstwa, na naszym stoisku pojawił się ktoś, kogo nikomu w Polsce nie trzeba chyba przedstawiać – Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, który ma olbrzymią rzeszę fanów wśród naszych klientów. Ci, którzy wykazali się cierpliwością, a także krzepą, bo tłum był naprawdę olbrzymi, mogli otrzymać nasz specjalny kalendarz ze zdjęciami Mariusza, a także zdobyć jego własnoręczny podpis na kalendarzu!

Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękujemy za te dwa wspaniałe dni! Do zobaczenia za rok!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności