Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Szkolenia, Targi

Budma 2023 – za chwilę start największych targów budowlanych. Zapraszamy na nasze stoisko.

Budma 2023 pruszynski

Dopiero co opadły emocje po fenomenalnym wydarzeniu branży dekarskiej – Dach Forum 2023, o którym pisaliśmy w ostatnich aktualnościach, a przed nami kolejna wyśmienita impreza branżowa.

Już 31.01.2023 zaczynają się targi Budma 2023 czyli jedne z największych targów przemysłu budowlanego w Polsce. Pośród wielu wystawców, nie zabraknie także naszego stanowiska, jako lidera branży pokryć i elewacji blaszanych.

Warto wspomnieć, że to jubileuszowa, bo aż 30ta edycja tych targów, które od lat są stale obecne w kalendarzu wszystkich firm z branży budowlanej. To doskonała okazja, by podpatrzeć najnowsze trendy, rozwiązania i nadchodzące innowacyjne pomysły branży. Nie mniej istotne są nagrody, które co roku przy udziale jury, składającego się z profesjonalistów i uznanych nazwisk branży, wyróżnia najlepsze produkty w każdej kategorii. Rywalizacja o Złoty Medal MTP (Międzynarodowych Targów Poznański), co roku jest bardzo zacięta, a my z dumą możemy się pochwalić, że nasze produkty wielokrotnie były odznaczane tym i innymi wyróżnieniami podczas targów. Również w tej edycji zostaliśmy docenieni za nasz innowacyjny trapez – TP26 SUPER.

Szczególnie ciekawymi dla dekarzy mogą być aktywności przygotowane przez przedstawicieli Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy PSD. Opowiedzą oni pracy dekarza oraz jak ważny jest wybór fachowca z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Z kolei my również dołożyliśmy starań, by odwiedzający nasze stoisko na targach (pawilon 6, stoisko 34), zechcieli zatrzymać się na dłużej. Odbędą się u nas pokazy montażu naszych produktów (panele na RĄBEK, blachodachówek modułowych, systemów rynnowych NIAGARA), a także obróbek blacharskich kominów w wykonaniu mistrzów dekarstwa, których zaprosiliśmy specjalnie na to wydarzenie. Będzie można się także zapisać na szkolenia, które realizujemy w osobnych cyklach we współpracy z PSD, a także odebrać drobne upominki. Nie zabraknie także nieco mniej merytorycznych atrakcji – zaproszenie od nas przyjął nasz ambasador, Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, który odwiedzi nas w środę (01.02.2023) i będzie rozdawał podpisy wraz z kalendarzami Pruszynski 2023. Będzie też okazja na jakąś pamiątkową fotkę!

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności