Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Szkolenia, Targi

Budma 2023 – za chwilę start największych targów budowlanych. Zapraszamy na nasze stoisko.

Budma 2023 pruszynski

Dopiero co opadły emocje po fenomenalnym wydarzeniu branży dekarskiej – Dach Forum 2023, o którym pisaliśmy w ostatnich aktualnościach, a przed nami kolejna wyśmienita impreza branżowa.

Już 31.01.2023 zaczynają się targi Budma 2023 czyli jedne z największych targów przemysłu budowlanego w Polsce. Pośród wielu wystawców, nie zabraknie także naszego stanowiska, jako lidera branży pokryć i elewacji blaszanych.

Warto wspomnieć, że to jubileuszowa, bo aż 30ta edycja tych targów, które od lat są stale obecne w kalendarzu wszystkich firm z branży budowlanej. To doskonała okazja, by podpatrzeć najnowsze trendy, rozwiązania i nadchodzące innowacyjne pomysły branży. Nie mniej istotne są nagrody, które co roku przy udziale jury, składającego się z profesjonalistów i uznanych nazwisk branży, wyróżnia najlepsze produkty w każdej kategorii. Rywalizacja o Złoty Medal MTP (Międzynarodowych Targów Poznański), co roku jest bardzo zacięta, a my z dumą możemy się pochwalić, że nasze produkty wielokrotnie były odznaczane tym i innymi wyróżnieniami podczas targów. Również w tej edycji zostaliśmy docenieni za nasz innowacyjny trapez – TP26 SUPER.

Szczególnie ciekawymi dla dekarzy mogą być aktywności przygotowane przez przedstawicieli Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy PSD. Opowiedzą oni pracy dekarza oraz jak ważny jest wybór fachowca z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Z kolei my również dołożyliśmy starań, by odwiedzający nasze stoisko na targach (pawilon 6, stoisko 34), zechcieli zatrzymać się na dłużej. Odbędą się u nas pokazy montażu naszych produktów (panele na RĄBEK, blachodachówek modułowych, systemów rynnowych NIAGARA), a także obróbek blacharskich kominów w wykonaniu mistrzów dekarstwa, których zaprosiliśmy specjalnie na to wydarzenie. Będzie można się także zapisać na szkolenia, które realizujemy w osobnych cyklach we współpracy z PSD, a także odebrać drobne upominki. Nie zabraknie także nieco mniej merytorycznych atrakcji – zaproszenie od nas przyjął nasz ambasador, Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, który odwiedzi nas w środę (01.02.2023) i będzie rozdawał podpisy wraz z kalendarzami Pruszynski 2023. Będzie też okazja na jakąś pamiątkową fotkę!

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności