
W dniach 5-6 marca tego roku miała miejsce pierwsza edycja nowego wydarzenia na branżowej mapie wydarzeń – Targi i Kongres Dach Forum. W Kielcach, gdzie miały miejsce targi w jednym miejscu zebrało się ponad 45 wystawców, ale przede wszystkim duże rzesze mistrzów dekarstwa, ciesielstwa, blacharstwa, aby pogłębiać swoją wiedzę, poznać nowe produkty, techniki montażu czy ciekawostki branżowe. Naturalnie nie mogło zabraknąć tam naszej firmy wraz z naszymi ekspertami i ambasadorami. Za nami wiele fantastycznych spotkań, rozmów, szkoleń, prelekcji a także ogromna dawka fachowej wiedzy dzięki licznym wymianom doświadczeń. Niemałe emocje wzbudziła też rywalizacja w konkursie Dach Masters.
Dla wszystkich tych z Państwa, którzy chcieliby zapoznać się z tym co się działo, przygotowaliśmy krótką relację na naszym kanale na YT:
Rok 2025 był dla Akademii Rzemiosła czasem wyjątkowego rozwoju i intensywnej pracy na rzecz podnoszenia kompetencji w branży dekarskiej. Przez 12 miesięcy przeszkoliliśmy ponad 14 000 uczestników w całej Polsce i za granicą. Nasze stacjonarne Centrum Szkoleniowe zrealizowało 44 spotkania z 1 564 uczestnikami, a Mobilne Centrum Szkoleniowe odwiedziło 87 lokalizacji, docierając do około 12 500 osób. Sprawdź szczegóły naszych działań i poznaj imponujące liczby, które stoją za sukcesem polskiego rzemiosła dekarskiego.
Czytaj dalejŚwietne tempo, ogromne emocje i pechowa kara. Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zakończyli sezon Rajdem Barbórka 2025. Fenomenalny drugi czas na Karowej dał nadzieję na podium, jednak muśnięcie beczki odebrało wymarzony wynik.
Czytaj dalejTrzecia edycja Roof EXPO (2–4 grudnia 2025 r.) ponownie potwierdziła, że jest ważnym wydarzeniem branży dachowej. Blachy Pruszyński aktywnie uczestniczyły w targach, prezentując Mobilne Centrum Szkoleniowe oraz pełną ofertę pokryć i systemów rynnowych oraz organizując strefę konkursową i pokazową.
Czytaj dalej