Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Targi Dach Forum za nami – zapraszamy na relację

Targi Dach Forum za nami - zapraszamy na relację

W dniach 5-6 marca tego roku miała miejsce pierwsza edycja nowego wydarzenia na branżowej mapie wydarzeń – Targi i Kongres Dach Forum. W Kielcach, gdzie miały miejsce targi w jednym miejscu zebrało się ponad 45 wystawców, ale przede wszystkim duże rzesze mistrzów dekarstwa, ciesielstwa, blacharstwa, aby pogłębiać swoją wiedzę, poznać nowe produkty, techniki montażu czy ciekawostki branżowe. Naturalnie nie mogło zabraknąć tam naszej firmy wraz z naszymi ekspertami i ambasadorami. Za nami wiele fantastycznych spotkań, rozmów, szkoleń, prelekcji a także ogromna dawka fachowej wiedzy dzięki licznym wymianom doświadczeń. Niemałe emocje wzbudziła też rywalizacja w konkursie Dach Masters. 

Dla wszystkich tych z Państwa, którzy chcieliby zapoznać się z tym co się działo, przygotowaliśmy krótką relację na naszym kanale na YT: 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności