Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Targi Dach Forum za nami – zapraszamy na relację

Targi Dach Forum za nami - zapraszamy na relację

W dniach 5-6 marca tego roku miała miejsce pierwsza edycja nowego wydarzenia na branżowej mapie wydarzeń – Targi i Kongres Dach Forum. W Kielcach, gdzie miały miejsce targi w jednym miejscu zebrało się ponad 45 wystawców, ale przede wszystkim duże rzesze mistrzów dekarstwa, ciesielstwa, blacharstwa, aby pogłębiać swoją wiedzę, poznać nowe produkty, techniki montażu czy ciekawostki branżowe. Naturalnie nie mogło zabraknąć tam naszej firmy wraz z naszymi ekspertami i ambasadorami. Za nami wiele fantastycznych spotkań, rozmów, szkoleń, prelekcji a także ogromna dawka fachowej wiedzy dzięki licznym wymianom doświadczeń. Niemałe emocje wzbudziła też rywalizacja w konkursie Dach Masters. 

Dla wszystkich tych z Państwa, którzy chcieliby zapoznać się z tym co się działo, przygotowaliśmy krótką relację na naszym kanale na YT: 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności