Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes, Wydarzenia w firmie

Zmiany w FincoStal

Fincostal sidziba

Marka FINCO STAL funkcjonowała na rynku krajowym jako producent stalowych pokryć dachowych od 1992 roku. W roku 2009 firma stała się częścią Grupy PRUSZYŃSKI, zachowując swoją niezależność jako oddzielny podmiot. Przez ten czas produkty z jej oferty zdobyły sobie grono wiernych klientów i cieszyły się zasłużonym zaufaniem odbiorców. Przez ten czas współpraca między FincoStal a spółką matką zacieśniała się, w wielu obszarach doprowadzając do ujednolicenia oferty. W wyniku analizy rynkowej, a także potrzeb zgłaszanych przez klientów oraz kontrahentów decyzją Zarządu Pruszyński Sp. z o.o. nastąpi pełne ujednolicenie oferty FincoStal i Blachy Pruszyński.

Proces jest już w trakcie realizacji a finalnie zostanie on zakończony 01.03.2023. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie w sekcji Informacje z Grupy.

Zarząd w imieniu Grupy Pruszyński, jak również wszyscy pracownicy chcieliby bardzo podziękować naszym partnerom handlowym za zaufanie i pomoc przy przeprowadzeniu procesu integracji obu marek. Jednocześnie zapewniamy pełną ciągłość tej współpracy w ramach nowej struktury. Firma Pruszyński Sp. z o.o. jako właściciel obu marek jest gwarantem  utrzymania najwyższych standardów realizacji warunków współpracy, ciągłość dostaw, kwestie gwarancji oraz jakości dostarczanych wyrobów. Naszym głównym celem jest uczynienie tej zmiany, która jest naturalną ewolucją w kierunku potrzeb rynkowych, jak najmniej odczuwalną zarówno dla klientów jak i partnerów handlowych.

Zachęcamy także do kontaktu z nami, jeśli pojawią się dodatkowe pytania odnośnie tego procesu, korzystając z:

Mogę też się Państwo kontaktować z nami w tej sprawie bezpośrednio z naszymi oddziałami lub przez formularz kontaktowy:

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności