Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes, Wydarzenia w firmie

Zmiany w FincoStal

Fincostal sidziba

Marka FINCO STAL funkcjonowała na rynku krajowym jako producent stalowych pokryć dachowych od 1992 roku. W roku 2009 firma stała się częścią Grupy PRUSZYŃSKI, zachowując swoją niezależność jako oddzielny podmiot. Przez ten czas produkty z jej oferty zdobyły sobie grono wiernych klientów i cieszyły się zasłużonym zaufaniem odbiorców. Przez ten czas współpraca między FincoStal a spółką matką zacieśniała się, w wielu obszarach doprowadzając do ujednolicenia oferty. W wyniku analizy rynkowej, a także potrzeb zgłaszanych przez klientów oraz kontrahentów decyzją Zarządu Pruszyński Sp. z o.o. nastąpi pełne ujednolicenie oferty FincoStal i Blachy Pruszyński.

Proces jest już w trakcie realizacji a finalnie zostanie on zakończony 01.03.2023. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie w sekcji Informacje z Grupy.

Zarząd w imieniu Grupy Pruszyński, jak również wszyscy pracownicy chcieliby bardzo podziękować naszym partnerom handlowym za zaufanie i pomoc przy przeprowadzeniu procesu integracji obu marek. Jednocześnie zapewniamy pełną ciągłość tej współpracy w ramach nowej struktury. Firma Pruszyński Sp. z o.o. jako właściciel obu marek jest gwarantem  utrzymania najwyższych standardów realizacji warunków współpracy, ciągłość dostaw, kwestie gwarancji oraz jakości dostarczanych wyrobów. Naszym głównym celem jest uczynienie tej zmiany, która jest naturalną ewolucją w kierunku potrzeb rynkowych, jak najmniej odczuwalną zarówno dla klientów jak i partnerów handlowych.

Zachęcamy także do kontaktu z nami, jeśli pojawią się dodatkowe pytania odnośnie tego procesu, korzystając z:

Mogę też się Państwo kontaktować z nami w tej sprawie bezpośrednio z naszymi oddziałami lub przez formularz kontaktowy:

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności