Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Wydarzenia w firmie

Złombol 2023 – 17 edycja Rajdu Charytatywnego

Złombol 2023, rajd charytatywny

W sobotę 1. lipca rozpoczęła się kolejna edycja Rajdu Złombol 2023. Rajd ten, już po raz 17-ty, odbywa się w szczytnym celu – zbieraniu funduszy dla domów dziecka w Polsce we współpracy z Fundacją Nasz Śląsk im. gen. Jerzego Ziętka w Chorzowie.

Od 16 lat inicjatywa Złombol konsekwentnie dąży do polepszenia standardu życia dzieci z placówek opiekuńczych, jednocześnie rozszerzając ich horyzonty poprzez organizowanie wyjazdów i szkoleń oraz dostarczając niezbędne wyposażenie do domów dziecka. Łączna kwota jaką udało się uzbierać przez 16 edycji Rajdu wyniosła 12 666 194,56 zł, która to w całości została zamieniona w realną pomoc dzieciom.

Od kilku już lat wspieramy tę inicjatywę, a od dwóch lat aktywnie wspomagamy zespół Extral Aluminium, który nie tylko podjął się ogromnego wyzwania, ale również przyczynia się razem z nami do pomocy potrzebującym!
Trasy rajdu prowadziły już w różne strony Europy, obejmując granice Afryki i Azji. W tym roku wybrano nowy kierunek-Portugalię, który dotychczas nie był jeszcze celem wyprawy. Podróżując w jedną stronę na odległość bliską 3000 km, uczestnicy stają przed imponującym wyzwaniem, zarówno dla siebie, jak i dla swoich pojazdów. Jednak w obliczu potrzeby niesienia pomocy, jesteśmy w stanie podjąć wiele wysiłków. Niezależnie od odległości, jaką uczestnicy muszą pokonać, ich motywacja tkwi w chęci niesienia pomocy.

Podczas podróży do Portugalii zostaną odkryte nieznane dotąd tereny, takie jak Andora i wnętrze Hiszpanii oraz portugalskie wybrzeże. Na trasie rajdu znajdą się też takie miejsca jak Wiedeń, Alpy, Wörthersee, Wenecja, Garda, Mediolan, Lazurowe Wybrzeże, Monaco, Nicea, Camargue, Pireneje, Andora, Biskaja, Biarritz, Kraj Basków, wnętrze Hiszpanii, Salamanca, Atlantyk, Porto i Lizbona. Ta niezwykła podróż zapewni niezapomniane wrażenia i będzie prawdziwym sprawdzianem dla wszystkich uczestników.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tej niezapomnianej i zoorganizowanej w szlachetnym celu wyprawy.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności