Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Wydarzenia w firmie

Złombol 2023 – 17 edycja Rajdu Charytatywnego

Złombol 2023, rajd charytatywny

W sobotę 1. lipca rozpoczęła się kolejna edycja Rajdu Złombol 2023. Rajd ten, już po raz 17-ty, odbywa się w szczytnym celu – zbieraniu funduszy dla domów dziecka w Polsce we współpracy z Fundacją Nasz Śląsk im. gen. Jerzego Ziętka w Chorzowie.

Od 16 lat inicjatywa Złombol konsekwentnie dąży do polepszenia standardu życia dzieci z placówek opiekuńczych, jednocześnie rozszerzając ich horyzonty poprzez organizowanie wyjazdów i szkoleń oraz dostarczając niezbędne wyposażenie do domów dziecka. Łączna kwota jaką udało się uzbierać przez 16 edycji Rajdu wyniosła 12 666 194,56 zł, która to w całości została zamieniona w realną pomoc dzieciom.

Od kilku już lat wspieramy tę inicjatywę, a od dwóch lat aktywnie wspomagamy zespół Extral Aluminium, który nie tylko podjął się ogromnego wyzwania, ale również przyczynia się razem z nami do pomocy potrzebującym!
Trasy rajdu prowadziły już w różne strony Europy, obejmując granice Afryki i Azji. W tym roku wybrano nowy kierunek-Portugalię, który dotychczas nie był jeszcze celem wyprawy. Podróżując w jedną stronę na odległość bliską 3000 km, uczestnicy stają przed imponującym wyzwaniem, zarówno dla siebie, jak i dla swoich pojazdów. Jednak w obliczu potrzeby niesienia pomocy, jesteśmy w stanie podjąć wiele wysiłków. Niezależnie od odległości, jaką uczestnicy muszą pokonać, ich motywacja tkwi w chęci niesienia pomocy.

Podczas podróży do Portugalii zostaną odkryte nieznane dotąd tereny, takie jak Andora i wnętrze Hiszpanii oraz portugalskie wybrzeże. Na trasie rajdu znajdą się też takie miejsca jak Wiedeń, Alpy, Wörthersee, Wenecja, Garda, Mediolan, Lazurowe Wybrzeże, Monaco, Nicea, Camargue, Pireneje, Andora, Biskaja, Biarritz, Kraj Basków, wnętrze Hiszpanii, Salamanca, Atlantyk, Porto i Lizbona. Ta niezwykła podróż zapewni niezapomniane wrażenia i będzie prawdziwym sprawdzianem dla wszystkich uczestników.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tej niezapomnianej i zoorganizowanej w szlachetnym celu wyprawy.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności