Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Wydarzenia w firmie

Złombol 2023 – 17 edycja Rajdu Charytatywnego

Złombol 2023, rajd charytatywny

W sobotę 1. lipca rozpoczęła się kolejna edycja Rajdu Złombol 2023. Rajd ten, już po raz 17-ty, odbywa się w szczytnym celu – zbieraniu funduszy dla domów dziecka w Polsce we współpracy z Fundacją Nasz Śląsk im. gen. Jerzego Ziętka w Chorzowie.

Od 16 lat inicjatywa Złombol konsekwentnie dąży do polepszenia standardu życia dzieci z placówek opiekuńczych, jednocześnie rozszerzając ich horyzonty poprzez organizowanie wyjazdów i szkoleń oraz dostarczając niezbędne wyposażenie do domów dziecka. Łączna kwota jaką udało się uzbierać przez 16 edycji Rajdu wyniosła 12 666 194,56 zł, która to w całości została zamieniona w realną pomoc dzieciom.

Od kilku już lat wspieramy tę inicjatywę, a od dwóch lat aktywnie wspomagamy zespół Extral Aluminium, który nie tylko podjął się ogromnego wyzwania, ale również przyczynia się razem z nami do pomocy potrzebującym!
Trasy rajdu prowadziły już w różne strony Europy, obejmując granice Afryki i Azji. W tym roku wybrano nowy kierunek-Portugalię, który dotychczas nie był jeszcze celem wyprawy. Podróżując w jedną stronę na odległość bliską 3000 km, uczestnicy stają przed imponującym wyzwaniem, zarówno dla siebie, jak i dla swoich pojazdów. Jednak w obliczu potrzeby niesienia pomocy, jesteśmy w stanie podjąć wiele wysiłków. Niezależnie od odległości, jaką uczestnicy muszą pokonać, ich motywacja tkwi w chęci niesienia pomocy.

Podczas podróży do Portugalii zostaną odkryte nieznane dotąd tereny, takie jak Andora i wnętrze Hiszpanii oraz portugalskie wybrzeże. Na trasie rajdu znajdą się też takie miejsca jak Wiedeń, Alpy, Wörthersee, Wenecja, Garda, Mediolan, Lazurowe Wybrzeże, Monaco, Nicea, Camargue, Pireneje, Andora, Biskaja, Biarritz, Kraj Basków, wnętrze Hiszpanii, Salamanca, Atlantyk, Porto i Lizbona. Ta niezwykła podróż zapewni niezapomniane wrażenia i będzie prawdziwym sprawdzianem dla wszystkich uczestników.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tej niezapomnianej i zoorganizowanej w szlachetnym celu wyprawy.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności