Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Załoga TVN Turbo pnie się w górę w klasyfikacji RSMP 2022.

TVN Turbo Rally team, auto rajdowe na trasie

Zespół TVN Turbo Rally Team, którego sponsorem jesteśmy z werwą i determinacją wrócił na rajdowe trasy, po mało szczęśliwym starcie w rajdzie Mazurskim, gdzie w wyniku słabo przygotowanej trasy stracili koło. Pisaliśmy o tym w naszym wpisie, ale podobnie jak nasza firma, Łukasz i Daniel traktują takie zdarzenia jak wyzwanie i szansę na nauczenie się czegoś nowego. Nie załamując rok, ruszyli na Litwę, by wziąć udział w rajdzie Żmudzi. Spotkały ich tam bardzo trudne i zmienne warunki – każda trasa była w zasadzie inna, co chwilę zmieniła się pogoda, a konkurencja nie odpuszczała. Dzięki dobremu doborowi parametrów i doskonały umiejętnościom udało im się dojechać na solidnym 9tym miejscu w klasyfikacji generalnej, a na jednym z odcinków specjalnych wykręcili 3ci czas w Mistrzostwach Polski. 

TVN Turbo Rally team, auto rajdowe pokonuje wodną przeszkodę

Jeszcze lepiej naszym rajdowcom poszło w rajdzie Rzeszowskim, który miał miejsce w ostatni weekend (04-08.08.2022), gdzie udało im się zająć 5te miejsce! Z każdym kolejną edycją widać, że zarówno Łukasz jak i Daniel coraz lepiej ze sobą współpracują a także są w stanie wycisnąć dodatkowe „sekundy” z auta. Widać też, że asfalt, który jest nieco bardziej przewidywalny niż szutry, daje większe pole do wykazania się naszej ekipie. W trakcie rajdu Rzeszowskiego, Łukasz i Daniel sięgnęli także 2 razy po oesowe podium w próbie miejskiej (centrum Rzeszowa) oraz w najtrudniejszej próbie Wysoka. 

Już na początku września kolejna runda i przed nami Rajd Śląską. Trzymamy kciuki za ekipę sponsorowaną przez Blachy Pruszyński i nie możemy się doczekać kolejnych motorowych emocji!

Byśkiniewicz i Siatkowski, TVN Turbo Rally Team, zdjęcie w lesie

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności