Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Załoga TVN Turbo pnie się w górę w klasyfikacji RSMP 2022.

TVN Turbo Rally team, auto rajdowe na trasie

Zespół TVN Turbo Rally Team, którego sponsorem jesteśmy z werwą i determinacją wrócił na rajdowe trasy, po mało szczęśliwym starcie w rajdzie Mazurskim, gdzie w wyniku słabo przygotowanej trasy stracili koło. Pisaliśmy o tym w naszym wpisie, ale podobnie jak nasza firma, Łukasz i Daniel traktują takie zdarzenia jak wyzwanie i szansę na nauczenie się czegoś nowego. Nie załamując rok, ruszyli na Litwę, by wziąć udział w rajdzie Żmudzi. Spotkały ich tam bardzo trudne i zmienne warunki – każda trasa była w zasadzie inna, co chwilę zmieniła się pogoda, a konkurencja nie odpuszczała. Dzięki dobremu doborowi parametrów i doskonały umiejętnościom udało im się dojechać na solidnym 9tym miejscu w klasyfikacji generalnej, a na jednym z odcinków specjalnych wykręcili 3ci czas w Mistrzostwach Polski. 

TVN Turbo Rally team, auto rajdowe pokonuje wodną przeszkodę

Jeszcze lepiej naszym rajdowcom poszło w rajdzie Rzeszowskim, który miał miejsce w ostatni weekend (04-08.08.2022), gdzie udało im się zająć 5te miejsce! Z każdym kolejną edycją widać, że zarówno Łukasz jak i Daniel coraz lepiej ze sobą współpracują a także są w stanie wycisnąć dodatkowe „sekundy” z auta. Widać też, że asfalt, który jest nieco bardziej przewidywalny niż szutry, daje większe pole do wykazania się naszej ekipie. W trakcie rajdu Rzeszowskiego, Łukasz i Daniel sięgnęli także 2 razy po oesowe podium w próbie miejskiej (centrum Rzeszowa) oraz w najtrudniejszej próbie Wysoka. 

Już na początku września kolejna runda i przed nami Rajd Śląską. Trzymamy kciuki za ekipę sponsorowaną przez Blachy Pruszyński i nie możemy się doczekać kolejnych motorowych emocji!

Byśkiniewicz i Siatkowski, TVN Turbo Rally Team, zdjęcie w lesie

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności