Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Załoga TVN Turbo pnie się w górę w klasyfikacji RSMP 2022.

TVN Turbo Rally team, auto rajdowe na trasie

Zespół TVN Turbo Rally Team, którego sponsorem jesteśmy z werwą i determinacją wrócił na rajdowe trasy, po mało szczęśliwym starcie w rajdzie Mazurskim, gdzie w wyniku słabo przygotowanej trasy stracili koło. Pisaliśmy o tym w naszym wpisie, ale podobnie jak nasza firma, Łukasz i Daniel traktują takie zdarzenia jak wyzwanie i szansę na nauczenie się czegoś nowego. Nie załamując rok, ruszyli na Litwę, by wziąć udział w rajdzie Żmudzi. Spotkały ich tam bardzo trudne i zmienne warunki – każda trasa była w zasadzie inna, co chwilę zmieniła się pogoda, a konkurencja nie odpuszczała. Dzięki dobremu doborowi parametrów i doskonały umiejętnościom udało im się dojechać na solidnym 9tym miejscu w klasyfikacji generalnej, a na jednym z odcinków specjalnych wykręcili 3ci czas w Mistrzostwach Polski. 

TVN Turbo Rally team, auto rajdowe pokonuje wodną przeszkodę

Jeszcze lepiej naszym rajdowcom poszło w rajdzie Rzeszowskim, który miał miejsce w ostatni weekend (04-08.08.2022), gdzie udało im się zająć 5te miejsce! Z każdym kolejną edycją widać, że zarówno Łukasz jak i Daniel coraz lepiej ze sobą współpracują a także są w stanie wycisnąć dodatkowe „sekundy” z auta. Widać też, że asfalt, który jest nieco bardziej przewidywalny niż szutry, daje większe pole do wykazania się naszej ekipie. W trakcie rajdu Rzeszowskiego, Łukasz i Daniel sięgnęli także 2 razy po oesowe podium w próbie miejskiej (centrum Rzeszowa) oraz w najtrudniejszej próbie Wysoka. 

Już na początku września kolejna runda i przed nami Rajd Śląską. Trzymamy kciuki za ekipę sponsorowaną przez Blachy Pruszyński i nie możemy się doczekać kolejnych motorowych emocji!

Byśkiniewicz i Siatkowski, TVN Turbo Rally Team, zdjęcie w lesie

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności