Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Szkolenia, Wydarzenia w firmie

XXIII Ogólnopolski Dzień Dekarza w Biłgoraju

Dzień Dekarza, 2023, Biłgoraj

Sobota upłynęła pod znakiem pięknej aury i dużej frekwencji rzemieślników i sympatyków dekarstwa.

15 lipca na terenie Biłgorajskiego OSiRu odbył się niezwykły piknik z okazji XXIII Ogólnopolskiego Dnia Dekarza. Zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy PSD wydarzenie miało na celu umożliwienie rzemieślnikom nawiązanie nowych kontaktów, rozwinięcia relacji biznesowych oraz zapoznanie się z najnowszymi technologiami i produktami branży dekarskiej.

Zdecydowanie i nas też nie mogło zabraknąć na tym jakże ważnym wydarzeniu dla całej branży! Frekwencja była doskonała, a mistrzowie fachu dekarskiego przybyli z całego kraju, często w towarzystwie całych rodzin. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Główną atrakcją, przygotowaną przez Blachy Pruszyński, był silnie obłożony drużynami turniej siatkówki. Rozgrywki przeprowadzone zostały na dmuchanym korcie, na którym nie tylko należało wykazać się doskonałymi umiejętnościami siatkarskimi, ale także wykazać się również sprawną koordynacją i równowagą. Zgłosiło się osiem drużyn, czteroosobowych, które reprezentowały naprawdę wysoki poziom gry, dostarczając niezapomnianych emocji. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Biłgoraja – White Power, którym jeszcze raz gratulujemy zwycięstwa. Oprócz siatkówki mieliśmy przygotowane jeszcze inne atrakcje, również te dla młodszych uczestników pikniku. Na symulatorze – mechanicznym byku, nie tylko dzieci podejmowały zabawę, ale też często dekarze sprawdzali się w nowym doświadczeniu, z różnym efektem, często przegrywając z dziećmi w długości utrzymania się na nim. Natomiast pod rozstawionymi namiotami, można było z nami porozmawiać o produktach, wprowadzanych nowościach czy sposobach montażu. Dodatkowo można było sprawdzić się w rzucaniu woreczkami do celu, ale przy założonych alkogoglach, które z zależności od mocy okularów, w różnym stopniu utrudniały to zadanie.

To był doskonały dzień wypełniony niepowtarzalną atmosferą, emocjami związanymi z konkursami, czy samą możliwością spotkania się z dekarzami i merytorycznymi dyskusjami z nimi, zapewniając wszystkim niezapomniane przeżycia! Do zobaczenia za rok!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności