Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Szkolenia, Wydarzenia w firmie

XXIII Ogólnopolski Dzień Dekarza w Biłgoraju

Dzień Dekarza, 2023, Biłgoraj

Sobota upłynęła pod znakiem pięknej aury i dużej frekwencji rzemieślników i sympatyków dekarstwa.

15 lipca na terenie Biłgorajskiego OSiRu odbył się niezwykły piknik z okazji XXIII Ogólnopolskiego Dnia Dekarza. Zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy PSD wydarzenie miało na celu umożliwienie rzemieślnikom nawiązanie nowych kontaktów, rozwinięcia relacji biznesowych oraz zapoznanie się z najnowszymi technologiami i produktami branży dekarskiej.

Zdecydowanie i nas też nie mogło zabraknąć na tym jakże ważnym wydarzeniu dla całej branży! Frekwencja była doskonała, a mistrzowie fachu dekarskiego przybyli z całego kraju, często w towarzystwie całych rodzin. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Główną atrakcją, przygotowaną przez Blachy Pruszyński, był silnie obłożony drużynami turniej siatkówki. Rozgrywki przeprowadzone zostały na dmuchanym korcie, na którym nie tylko należało wykazać się doskonałymi umiejętnościami siatkarskimi, ale także wykazać się również sprawną koordynacją i równowagą. Zgłosiło się osiem drużyn, czteroosobowych, które reprezentowały naprawdę wysoki poziom gry, dostarczając niezapomnianych emocji. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Biłgoraja – White Power, którym jeszcze raz gratulujemy zwycięstwa. Oprócz siatkówki mieliśmy przygotowane jeszcze inne atrakcje, również te dla młodszych uczestników pikniku. Na symulatorze – mechanicznym byku, nie tylko dzieci podejmowały zabawę, ale też często dekarze sprawdzali się w nowym doświadczeniu, z różnym efektem, często przegrywając z dziećmi w długości utrzymania się na nim. Natomiast pod rozstawionymi namiotami, można było z nami porozmawiać o produktach, wprowadzanych nowościach czy sposobach montażu. Dodatkowo można było sprawdzić się w rzucaniu woreczkami do celu, ale przy założonych alkogoglach, które z zależności od mocy okularów, w różnym stopniu utrudniały to zadanie.

To był doskonały dzień wypełniony niepowtarzalną atmosferą, emocjami związanymi z konkursami, czy samą możliwością spotkania się z dekarzami i merytorycznymi dyskusjami z nimi, zapewniając wszystkim niezapomniane przeżycia! Do zobaczenia za rok!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Dobry występ załogi TVN Turbo Rally Team na rajdzie Koszyc i awans na 5te miejsce w klasyfikacji generalnej.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują 4te miejsce w 50. Rajdzie Koszyc. Trudne trasy, ogromne upały i jeszcze większe emocje. Zapraszamy do relacji z rajdu!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności