Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Wydarzenia w firmie

XXII Bal Charytatywny w Blachy Pruszyński

Bal Charytatywny 2023 Pruszynski

W minioną sobotę, po dwuletniej przerwie, odbył się XXII Bal Charytatywny organizowany na rzecz dzieci z niepełnosprawnością intelektualną z Zespołu Szkół Specjalnych im. Ks. Jana Twardowskiego w Pruszkowie. Tradycją Balu jest jego organizacja na terenie naszej firmy.

Na balu zorganizowana została aukcja charytatywna z której cały dochód przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom. Najbardziej cieszy to, że w aukcji wzięło dużo z zaproszonych gości, którzy z ogromnym zaangażowaniem licytowali wystawione przedmioty. Dzięki temu udało się w tym roku zebrać pokaźną kwotę 133 050 zł. Zostanie ona w całości przekazana na potrzeby Zespołu Szkół Specjalnych im. Ks. Jana Twardowskiego.

Przy tej okazji dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom balu i darczyńcom, że wsparli tą szczytną ideę.

Zebrane środki umożliwią podopiecznym skorzystanie z różnych form rehabilitacji i form aktywności wspomagających ich codzienną terapię.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności