Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

XIV Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej

Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka

Z przyjemnością informujemy, że 29 kwietnia odbyły się XIV Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial”, które powstało, aby pomóc dzieciom z domów dziecka w realizacji ich marzeń i planów.

W turnieju wzięło udział 350 zawodników i zawodniczek z całego kraju, reprezentujących 35 drużyn. Mecze odbyły się na boisku OSiR Bemowo, gdzie po zaciętej rywalizacji i emocjonujących spotkaniach tytuł Mistrza Polski zdobyła drużyna z Sarnowa.

Nasza firma była jednym ze sponsorów tego wydarzenia, którego głównym celem jest inspiracja dzieci do wiary w siebie, we własne możliwości i że nie ma rzeczy niemożliwych. Wiemy, że dla wielu dzieciaków jest to niezwykle ważna szansa na spełnienie swoich marzeń oraz zwiększenie szans na lepszy start w dorosłość. Poprzez spotkanie rówieśników i rywalizację na boisku, dzieci z domów dziecka mogą budować poczucie własnej wartości i godności, co stanowi nieocenione dla nich doświadczenie. Tego typu aktywności doskonale wpisują się w filozofię, która przyświeca też Fundacji Pruszyńscy, skupiającej się na pomocy tym, który tego najbardziej potrzebują.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu turnieju oraz z zaangażowania i determinacji dzieci, które wzięły w nim udział. Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania organizatorom, trenerom, drużynom i zawodnikom XIV Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej za niezapomniane chwile. Wasza determinacja, zaangażowanie i poświęcenie sprawiły, że ten turniej był wyjątkowym wydarzeniem sportowym. Dziękujemy też innym sponsorom i fundatorom nagród, za wsparcie tej wspaniałej inicjatywy – która już kolejny rok z rzędu przynosi tyle radości dzieciakom, którzy jak mało kto potrzebują wsparcia i pozytywnych emocji.

Dziękujemy i gratulujemy wspaniałych wyników!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie
Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Rozpoczynamy kolejną inwestycję w Grupie Pruszyński. Tym razem ruszyła budowa hali magazynowej w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
Aktualności