Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

XIV Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej

Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka

Z przyjemnością informujemy, że 29 kwietnia odbyły się XIV Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial”, które powstało, aby pomóc dzieciom z domów dziecka w realizacji ich marzeń i planów.

W turnieju wzięło udział 350 zawodników i zawodniczek z całego kraju, reprezentujących 35 drużyn. Mecze odbyły się na boisku OSiR Bemowo, gdzie po zaciętej rywalizacji i emocjonujących spotkaniach tytuł Mistrza Polski zdobyła drużyna z Sarnowa.

Nasza firma była jednym ze sponsorów tego wydarzenia, którego głównym celem jest inspiracja dzieci do wiary w siebie, we własne możliwości i że nie ma rzeczy niemożliwych. Wiemy, że dla wielu dzieciaków jest to niezwykle ważna szansa na spełnienie swoich marzeń oraz zwiększenie szans na lepszy start w dorosłość. Poprzez spotkanie rówieśników i rywalizację na boisku, dzieci z domów dziecka mogą budować poczucie własnej wartości i godności, co stanowi nieocenione dla nich doświadczenie. Tego typu aktywności doskonale wpisują się w filozofię, która przyświeca też Fundacji Pruszyńscy, skupiającej się na pomocy tym, który tego najbardziej potrzebują.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu turnieju oraz z zaangażowania i determinacji dzieci, które wzięły w nim udział. Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania organizatorom, trenerom, drużynom i zawodnikom XIV Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej za niezapomniane chwile. Wasza determinacja, zaangażowanie i poświęcenie sprawiły, że ten turniej był wyjątkowym wydarzeniem sportowym. Dziękujemy też innym sponsorom i fundatorom nagród, za wsparcie tej wspaniałej inicjatywy – która już kolejny rok z rzędu przynosi tyle radości dzieciakom, którzy jak mało kto potrzebują wsparcia i pozytywnych emocji.

Dziękujemy i gratulujemy wspaniałych wyników!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności