Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Wspieramy siatkówkę dla dużych i małych!

Strefa Multisport Kinder JOM, Baw sie sportem, atrakcje i wydarzenie z okazji mistrzostw w minisiatkówce

W miniony weekend, 07-09 lipca, w Gliwicach miał miejsce Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder joy of moving. To już 29 finał tego największego w Polsce wydarzenia siatkarskiego dla dzieci i młodzieży. Odbywa się ono przy wsparciu Polskiego Związku Piłki Siatkowej a także pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Nauki i Edukacji oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

W Blachy Pruszyński od lat jesteśmy bardzo zaangażowani w różne inicjatywy związane z piłką siatkową, więc z przyjemnością wsparliśmy również ten projekt. Dołączyliśmy do grona partnerów tworzących strefę Kinder Joy of Moving, która towarzyszyła organizowanym Mistrzostwom w Arenie Gliwice.

W czasie, kiedy aż 192 drużyny z całej Polski walczyły o podium, również kibice, najmłodsi fani sportu i rekreacji mieli też szansę na spróbowanie swoich sił w różnych dyscyplinach. Zarówno w samej arenie jak i jej okolicach przygotowane zostało mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Przed obiektem wzniosła się multisportowa strefa, a w niej takie atrakcje jak: siatkówka, koszykówka, teqvoly, pickleball, tenis ziemny i stołowy, symulatory żeglarstwa, curling, boiska panna, ale i stanowiska kreatywne oraz edukacyjne. Dodatkowo w strefach odbywały się ALTERNATYWNE LEKCJE WF, które poprowadzi sama Monika Pyrek, tyczkarka, i Polska olimpijka. Lekcje łączą w sobie sportową zabawę oraz nowe technologie, dzięki czemu angażują i prawdziwie bawią młode pokolenie. Atrakcji było co nie miara i każdy miłośnik ruchu, na pewno znalazł coś dla siebie, zwłaszcza, że atrakcje były przygotowane z myślą o najmłodszych uczestnikach oraz młodzieży. Co więcej pogoda dopisała wyśmienicie, a Blachy Pruszyński wraz z innymi organizatorami zadbali o właściwe nawodnienie uczestników.

Wsparcie tak szczytnych i wartościowych inicjatyw zawsze cieszy, ale satysfakcja i zadowolenie jest jeszcze większe gdy widać roześmiane twarze dzieci i mnóstwo zaangażowanych kibiców i przyszłych sportowców!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności