Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Wspieramy siatkówkę dla dużych i małych!

Strefa Multisport Kinder JOM, Baw sie sportem, atrakcje i wydarzenie z okazji mistrzostw w minisiatkówce

W miniony weekend, 07-09 lipca, w Gliwicach miał miejsce Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder joy of moving. To już 29 finał tego największego w Polsce wydarzenia siatkarskiego dla dzieci i młodzieży. Odbywa się ono przy wsparciu Polskiego Związku Piłki Siatkowej a także pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Nauki i Edukacji oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

W Blachy Pruszyński od lat jesteśmy bardzo zaangażowani w różne inicjatywy związane z piłką siatkową, więc z przyjemnością wsparliśmy również ten projekt. Dołączyliśmy do grona partnerów tworzących strefę Kinder Joy of Moving, która towarzyszyła organizowanym Mistrzostwom w Arenie Gliwice.

W czasie, kiedy aż 192 drużyny z całej Polski walczyły o podium, również kibice, najmłodsi fani sportu i rekreacji mieli też szansę na spróbowanie swoich sił w różnych dyscyplinach. Zarówno w samej arenie jak i jej okolicach przygotowane zostało mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Przed obiektem wzniosła się multisportowa strefa, a w niej takie atrakcje jak: siatkówka, koszykówka, teqvoly, pickleball, tenis ziemny i stołowy, symulatory żeglarstwa, curling, boiska panna, ale i stanowiska kreatywne oraz edukacyjne. Dodatkowo w strefach odbywały się ALTERNATYWNE LEKCJE WF, które poprowadzi sama Monika Pyrek, tyczkarka, i Polska olimpijka. Lekcje łączą w sobie sportową zabawę oraz nowe technologie, dzięki czemu angażują i prawdziwie bawią młode pokolenie. Atrakcji było co nie miara i każdy miłośnik ruchu, na pewno znalazł coś dla siebie, zwłaszcza, że atrakcje były przygotowane z myślą o najmłodszych uczestnikach oraz młodzieży. Co więcej pogoda dopisała wyśmienicie, a Blachy Pruszyński wraz z innymi organizatorami zadbali o właściwe nawodnienie uczestników.

Wsparcie tak szczytnych i wartościowych inicjatyw zawsze cieszy, ale satysfakcja i zadowolenie jest jeszcze większe gdy widać roześmiane twarze dzieci i mnóstwo zaangażowanych kibiców i przyszłych sportowców!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności