Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Wreszcie upragniony medal! Nasi rajdowcy wicemistrzami Polski RSMP 2023!!!

Rajd Wisly 2023, TVN Turbo Rally Team

To był niesamowity sezon a emocje jakie zapewniła nam ekipa TVN Turbo Rally Team, której jesteśmy sponsorem, długo jeszcze będą nam towarzyszyć. Od początku trzymaliśmy kciuki za Łukasza i Daniela, wiedząc jaką determinacją się wykazują, oni jak również cały zespół. I w końcu po 7 rajdach mamy wspaniały wynik. TVN Turbo Rally Team oficjalnie są Wicemistrzami Polski Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2023. Gratulujemy!!

Trzeba jednak przyznać, że choć kibicowaliśmy z całych sił, była pewna obawa, że na Rajdzie Wisły jednak dogoni ich pech, który można powiedzieć, prześladował naszych rajdowców w ubiegłym sezonie (kraksa, uszkodzenie felgi, dwa zaskakujące kapcie). Na szczęście tym razem liczyły się tylko umiejętności, wysokie tempo od samego startu, dobre szacowanie sił i przyczepności – zwłaszcza na wyjątkowo śliskich i trudnych odcinkach specjalnych Rajdu Wisły. I ta strategia zaowocowała – zdobywając drugie miejsce „Byśki” i Siatkowski, przypieczętowali swoje drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Co równie ważne, aż 4 razy lądowali oni na „pudle” po wyścigu, za każdym razem świetnie sobie radzili na OESach, i nie odpuszczali liderom. Dało im to na koniec sezonu aż 168 punktów, co jest tylko 5 mniej od mistrzowskiej ekipy – Grzyb / Binięda, którzy jednak zapewnili sobie mistrzostwo już podczas poprzedniego rajdu.

Warto tutaj nadmienić, że tytuł ten, jest poprzedzony długą drogą do tytułu w klasyfikacji generalnej krajowego czempionatu. Łukasz Byśkiniewicz zdążył już dopisać na swoim koncie: Wicemistrza Polski Castrol Edge Fiesta Trophy, Wicemistrza Polski w klasie 6 (Ford Fiesta R2, 2013r.), drugiego Wicemistrza Polski w klasyfikacji generalnej 2WD (Renault Clio R3T, 2015r.) czy Mistrza Polski w klasie 3 (Ford Fiesta Rally 3, 2021r.). Dla Daniela Siatkowskiego to drugie Wicemistrzostwo Polski w klasyfikacji generalnej, poprzednie zdobył w 2014r. u boku Grzegorza Grzyba.

Sezon ten jest fenomenalnym uwieńczeniem drogi załogi i całego zespołu TVN Turbo Rally Team, którzy od początku deklarowali apetyt na podium. Nasza załoga dowiodła, że nie brakuje im ani hartu ducha, ani zaangażowania, ani umiejętności, żeby być wśród grona najwybitniejszych polskich rajdowców. Przy tej okazji chcielibyśmy także przekazać gorące podziękowania nie tylko dla Daniela Siatkowskiego oraz Łukasza Byśkiniewicza, ale także dla całego zespołu, który dbał o auto, konfigurował, poprawiał wspólnie zapewnili nam mnóstwo emocji. Chcielibyśmy także pozdrowić pozostałych sponsorów TVN Turbo Rally Team – Auto Partner czy MaxGear, którzy podobnie jak my wspierają od lat TVN Turbo Rally team. Między innymi, dzięki właśnie takiemu długofalowemu zaangażowaniu, mieliśmy niewątpliwą przyjemność świętować wicemistrzostwo Polski RSPM 2023, Łukasza i Daniela wraz z ekipą!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności