Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Wreszcie upragniony medal! Nasi rajdowcy wicemistrzami Polski RSMP 2023!!!

Rajd Wisly 2023, TVN Turbo Rally Team

To był niesamowity sezon a emocje jakie zapewniła nam ekipa TVN Turbo Rally Team, której jesteśmy sponsorem, długo jeszcze będą nam towarzyszyć. Od początku trzymaliśmy kciuki za Łukasza i Daniela, wiedząc jaką determinacją się wykazują, oni jak również cały zespół. I w końcu po 7 rajdach mamy wspaniały wynik. TVN Turbo Rally Team oficjalnie są Wicemistrzami Polski Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2023. Gratulujemy!!

Trzeba jednak przyznać, że choć kibicowaliśmy z całych sił, była pewna obawa, że na Rajdzie Wisły jednak dogoni ich pech, który można powiedzieć, prześladował naszych rajdowców w ubiegłym sezonie (kraksa, uszkodzenie felgi, dwa zaskakujące kapcie). Na szczęście tym razem liczyły się tylko umiejętności, wysokie tempo od samego startu, dobre szacowanie sił i przyczepności – zwłaszcza na wyjątkowo śliskich i trudnych odcinkach specjalnych Rajdu Wisły. I ta strategia zaowocowała – zdobywając drugie miejsce „Byśki” i Siatkowski, przypieczętowali swoje drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Co równie ważne, aż 4 razy lądowali oni na „pudle” po wyścigu, za każdym razem świetnie sobie radzili na OESach, i nie odpuszczali liderom. Dało im to na koniec sezonu aż 168 punktów, co jest tylko 5 mniej od mistrzowskiej ekipy – Grzyb / Binięda, którzy jednak zapewnili sobie mistrzostwo już podczas poprzedniego rajdu.

Warto tutaj nadmienić, że tytuł ten, jest poprzedzony długą drogą do tytułu w klasyfikacji generalnej krajowego czempionatu. Łukasz Byśkiniewicz zdążył już dopisać na swoim koncie: Wicemistrza Polski Castrol Edge Fiesta Trophy, Wicemistrza Polski w klasie 6 (Ford Fiesta R2, 2013r.), drugiego Wicemistrza Polski w klasyfikacji generalnej 2WD (Renault Clio R3T, 2015r.) czy Mistrza Polski w klasie 3 (Ford Fiesta Rally 3, 2021r.). Dla Daniela Siatkowskiego to drugie Wicemistrzostwo Polski w klasyfikacji generalnej, poprzednie zdobył w 2014r. u boku Grzegorza Grzyba.

Sezon ten jest fenomenalnym uwieńczeniem drogi załogi i całego zespołu TVN Turbo Rally Team, którzy od początku deklarowali apetyt na podium. Nasza załoga dowiodła, że nie brakuje im ani hartu ducha, ani zaangażowania, ani umiejętności, żeby być wśród grona najwybitniejszych polskich rajdowców. Przy tej okazji chcielibyśmy także przekazać gorące podziękowania nie tylko dla Daniela Siatkowskiego oraz Łukasza Byśkiniewicza, ale także dla całego zespołu, który dbał o auto, konfigurował, poprawiał wspólnie zapewnili nam mnóstwo emocji. Chcielibyśmy także pozdrowić pozostałych sponsorów TVN Turbo Rally Team – Auto Partner czy MaxGear, którzy podobnie jak my wspierają od lat TVN Turbo Rally team. Między innymi, dzięki właśnie takiemu długofalowemu zaangażowaniu, mieliśmy niewątpliwą przyjemność świętować wicemistrzostwo Polski RSPM 2023, Łukasza i Daniela wraz z ekipą!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności