Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Olbrzymi sukces TVN Turbo Rally Team na rajdzie Barbórki

TVN Turbo Rally Team, Blachy Pruszynski sponsor

Cóż to był za wieczór! Podobnie jak wielu innych wiernych fanów Łukasza Byśkiniewicza i TVN Turbo Rally Team, z zapartym tchem oglądaliśmy rywalizację najlepszych polskich rajdowców podczas Rajdu Barbórki. Oczywiście kulminacyjnym momentem, było kryterium Asów, na słynnej pani Karowej. Nie ukrywamy, że każdą sekundę oglądaliśmy z wypiekami na twarzy. Część naszych pracowników miało okazję dopingować Łukasza, bezpośrednio na żywo!
I udało się! Łukasz zajął pierwsze miejsce, osiągając czas 2:13,27, pokonując tym samym drugi w kolejności duet Mikołaj Marczyk – Szymon Gospodarczyk o zaledwie 0,18 sekundy! To najlepiej świadczy o tym, jak bardzo każdy z kierowców walczył o najwyższą nagrodę. Ale to właśnie Łukasz najlepiej wyczuł wszystkie podstępy i możliwości pani Karowej, sprawiając wszystkim fanom, w tym nam w Blachy Pruszyński, fenomenalny prezent! Dziękujemy i gratulujemy! Warto tutaj też wspomnieć, że dzięki temu zwycięstwu, Łukasz dołączył do naprawdę elitarnego grona najlepszych z najlepszych. Dość dodać, że wśród triumfatorów Kryterium Asów, są takie sławy jak: Kuchar, Kajetanowicz, Kulig, Kuzaj czy Hołowczyc. 
Łukasz Byśkiniewicz zadedykował tą wygraną swojej córce Basi oraz wieloletniemu pilotowi i serdecznemu przyjacielowi – Zbyszkowi Cieślarowi, które przedwcześnie opuścił fotel pilota i rajdowe trasy. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności