Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Olbrzymi sukces TVN Turbo Rally Team na rajdzie Barbórki

TVN Turbo Rally Team, Blachy Pruszynski sponsor

Cóż to był za wieczór! Podobnie jak wielu innych wiernych fanów Łukasza Byśkiniewicza i TVN Turbo Rally Team, z zapartym tchem oglądaliśmy rywalizację najlepszych polskich rajdowców podczas Rajdu Barbórki. Oczywiście kulminacyjnym momentem, było kryterium Asów, na słynnej pani Karowej. Nie ukrywamy, że każdą sekundę oglądaliśmy z wypiekami na twarzy. Część naszych pracowników miało okazję dopingować Łukasza, bezpośrednio na żywo!
I udało się! Łukasz zajął pierwsze miejsce, osiągając czas 2:13,27, pokonując tym samym drugi w kolejności duet Mikołaj Marczyk – Szymon Gospodarczyk o zaledwie 0,18 sekundy! To najlepiej świadczy o tym, jak bardzo każdy z kierowców walczył o najwyższą nagrodę. Ale to właśnie Łukasz najlepiej wyczuł wszystkie podstępy i możliwości pani Karowej, sprawiając wszystkim fanom, w tym nam w Blachy Pruszyński, fenomenalny prezent! Dziękujemy i gratulujemy! Warto tutaj też wspomnieć, że dzięki temu zwycięstwu, Łukasz dołączył do naprawdę elitarnego grona najlepszych z najlepszych. Dość dodać, że wśród triumfatorów Kryterium Asów, są takie sławy jak: Kuchar, Kajetanowicz, Kulig, Kuzaj czy Hołowczyc. 
Łukasz Byśkiniewicz zadedykował tą wygraną swojej córce Basi oraz wieloletniemu pilotowi i serdecznemu przyjacielowi – Zbyszkowi Cieślarowi, które przedwcześnie opuścił fotel pilota i rajdowe trasy. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności