Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Olbrzymi sukces TVN Turbo Rally Team na rajdzie Barbórki

TVN Turbo Rally Team, Blachy Pruszynski sponsor

Cóż to był za wieczór! Podobnie jak wielu innych wiernych fanów Łukasza Byśkiniewicza i TVN Turbo Rally Team, z zapartym tchem oglądaliśmy rywalizację najlepszych polskich rajdowców podczas Rajdu Barbórki. Oczywiście kulminacyjnym momentem, było kryterium Asów, na słynnej pani Karowej. Nie ukrywamy, że każdą sekundę oglądaliśmy z wypiekami na twarzy. Część naszych pracowników miało okazję dopingować Łukasza, bezpośrednio na żywo!
I udało się! Łukasz zajął pierwsze miejsce, osiągając czas 2:13,27, pokonując tym samym drugi w kolejności duet Mikołaj Marczyk – Szymon Gospodarczyk o zaledwie 0,18 sekundy! To najlepiej świadczy o tym, jak bardzo każdy z kierowców walczył o najwyższą nagrodę. Ale to właśnie Łukasz najlepiej wyczuł wszystkie podstępy i możliwości pani Karowej, sprawiając wszystkim fanom, w tym nam w Blachy Pruszyński, fenomenalny prezent! Dziękujemy i gratulujemy! Warto tutaj też wspomnieć, że dzięki temu zwycięstwu, Łukasz dołączył do naprawdę elitarnego grona najlepszych z najlepszych. Dość dodać, że wśród triumfatorów Kryterium Asów, są takie sławy jak: Kuchar, Kajetanowicz, Kulig, Kuzaj czy Hołowczyc. 
Łukasz Byśkiniewicz zadedykował tą wygraną swojej córce Basi oraz wieloletniemu pilotowi i serdecznemu przyjacielowi – Zbyszkowi Cieślarowi, które przedwcześnie opuścił fotel pilota i rajdowe trasy. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Dobry występ załogi TVN Turbo Rally Team na rajdzie Koszyc i awans na 5te miejsce w klasyfikacji generalnej.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują 4te miejsce w 50. Rajdzie Koszyc. Trudne trasy, ogromne upały i jeszcze większe emocje. Zapraszamy do relacji z rajdu!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności