Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

TVN Turbo Rally Team rozpoczyna sezon rajdowy 2024!

TVN Turbo Rally Team, Rajd Swidnicki, na trasie, wyscig

W ostatni weekend kwietnia nastąpiło wielkie otwarcie kolejnego sezonu RSMP 2024 na trasach słynnego Rajdu Świdnickiego. Na starcie pierwszego etapu mistrzostw nie mogło oczywiście zabraknąć „naszych” rajdowców – Łukasza Byśkiniewicza i Daniela Siatkowskiego wraz z zespołem! Już wcześniej drużyna TVN Turbo Rally Team, której sponsorem jest także nasza firma, zapowiedziała udział we wszystkich odsłonach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Warto wspomnieć, że w ramach przygotowań i rozgrzewki, już tydzień wcześniej Łukasz i Daniel wzięli udział w pierwszej edycji rajdu Tech Mol Rally 2024, odbywanego w ramach cyklu Tarmac Masters. Głównym celem załogi było obeznanie się z samochodem po dłuższej przerwie od rajdowych emocji, a dogranie się z nowym zespołem warsztatowym z firmy K Rally Team. Choć pogoda nie dopisała – było bardzo deszczowo a chwilami deszczowo i śniegowo – był to bardzo owocny test i próba zarówno auta jak i dla załogi po zimowej przerwie. Jak wskazywał Daniel Siatkowski w swojej wypowiedzi – wyścig ten przypomniał wszystkim czym są prawdziwe rajdy samochodowe, kiedy na mocno mokrej nawierzchni pędzi się między drzewami nierzadko po 150 czy 180km/h. Finalnie w rajdzie Tech Mol Rally TVN Turbo Team zajęli 4te miejsce, ale przede wszystkim zrealizowali swój główny cel – jakim była solidna rozgrzewka i obeznanie się w nowych warunkach, a dodatkowo obyło się bez żadnych awarii czy niespodzianek.

Z kolei już tydzień później, 27.04.2024 Łukasz i Daniel ruszyli do głównego boju w 53. Rajdzie Świdnickim. Po kilku dniach rywalizacji i przejechaniu ponad 170 km i 13 odcinków specjalnych, duet z Olsztyna zajął 5te miejsce. Choć tym razem poza „pudłem” najważniejsza były same emocje i walka o każdą sekundę do samego końca. O poziomie rywalizacji i wysokiej poprzeczce jaką ustawili tegoroczni pretendenci do tytułu Mistrza Polski, najlepiej świadczy fakt, że nasi rajdowcy byli niecałe 0,5 sec. na kilometrze od zwycięskiej załogi Miko Marczyk – Szymon Gospodarczyk. Fragmenty tej walki o każdy łuk, przedstawiamy w materiale wideo poniżej:

Kluczowe jest to, że nasza załoga cały rajd pojechała bardzo szybko i równo, bez żadnych technicznych potknięć. Jak ocenił to sam Łukasz Byśkiniewicz:

„To był najbardziej sprinterski, najdłuższy i najszybszy Rajd Świdnicki w jakim startowałem (…). Cała stawka jechała bardzo szybko dając kibicom sporo emocji. Uważam, że pierwszy rajd sezonu pokazał, że w tym roku poziom w RSMP będzie jeszcze wyższy niż rok temu.”

Łukasz Byśkiniewicz

To zdecydowanie zapowiada prawdziwą ucztę dla wszystkich fanów sportów motorowych. My ze swojej strony, podobnie jak w ubiegłych latach, trzymamy niezmiennie kciuki za nasz rajdowy duet i cały zespół. Poprzednie sezony i wyścigi pokazały, że sumienność, wytrwałość i determinacja to jedne z największych atutów drużyny TVN Turbo Rally Team – co najczęściej przynosi owoce w długim okresie, a to dopiero pierwszy z rajdów w tym roku. Nie ulega wątpliwości, że zarówno Daniel jak i Łukasz, z pewnością myślą o ścisłej czołówce jeśli chodzi o wyniki, a udowodnili nie raz, że z pewnością prezentują umiejętności i przygotowanie, żeby tam się znaleźć.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia galerii z obu wydarzeń, a także przede wszystkim do krótkiego clipu podsumowującego emocjonujące chwile podczas rajdu w Świdnicy. A my z niecierpliwością czekamy na kolejną rundę – Rajd Wisły!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Dobry występ załogi TVN Turbo Rally Team na rajdzie Koszyc i awans na 5te miejsce w klasyfikacji generalnej.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują 4te miejsce w 50. Rajdzie Koszyc. Trudne trasy, ogromne upały i jeszcze większe emocje. Zapraszamy do relacji z rajdu!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności