Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Świetny start w sezonie naszych Rajdowców. Czwarte miejsce w rajdzie Świdnickim.

Pierwszy rajd w sezonie i ekipa TVN Turbo Rally Team, którego Blachy Pruszyński jest sponsorem, od razu mocno zaakcentowała swoją obecność na trasach. Łukasz i Daniel, trzymali doskonałe tempo w trakcie całego rajdu i finalnie ukończyli cały rajd na czwartej pozycji. Niestety zabrakło trochę do „pudła”, niewiele, bo nieco ponad 8 sekund, ale na pewno nie można powiedzieć, żeby „Byśki” i „Siatkowski”, nie dali z siebie wszystko.

Najlepiej świadczy o tym, że aż 5 razy, spośród wszystkich odcinków, zanotowali czasu w pierwszej trójce. Co więcej, wygrali, kultowy odcinek specjalny Rościuszów-Walim, przez wielu uznawany za „Karową”, Rajdu Świdnickiego.

Jak sam Łukasz Byśkiniewicz stwierdził, czasami trzeba zagrać taktycznie i podjąć pewne ryzyko. W tym wypadku, trochę przeszkoda stanęła na drodze do sukcesu:

Łukasz „Byśki” Byśkiniewicz

(…) Plan na rajd było znaleźć się na podium. Zabrakło do niego nieco ponad 8 sekund po przejechaniu 132 kilometrów odcinków specjalnych. Na ostatnia pętlę przygotowaliśmy się oponiarsko na warunki typowo deszczowe. Niestety wody spadło mało i szybko odparowała.(…)

Mocno trzymamy kciuki, żeby w kolejnych edycjach podium stało się już regułą, zwłaszcza, że załoga wciąż zaznajamia się z w sumie stosunkowo nowym autem. Skoda Fabia Rally2 EVO, to doskonałe auto, które już teraz Łukasz bardzo sobie chwali, niemniej to zupełnie inny pojazd niż Hyundai, którym do tej pory pędziła załoga TVN Turbo Rally Team.

Przed nami kolejne emocje, więc nie zwalniamy tempa. Za chwilę mocno szutrowe imprezy, czyli Rajd Polski i Rajd Podlaski.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności