Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Świetny start w sezonie naszych Rajdowców. Czwarte miejsce w rajdzie Świdnickim.

Pierwszy rajd w sezonie i ekipa TVN Turbo Rally Team, którego Blachy Pruszyński jest sponsorem, od razu mocno zaakcentowała swoją obecność na trasach. Łukasz i Daniel, trzymali doskonałe tempo w trakcie całego rajdu i finalnie ukończyli cały rajd na czwartej pozycji. Niestety zabrakło trochę do „pudła”, niewiele, bo nieco ponad 8 sekund, ale na pewno nie można powiedzieć, żeby „Byśki” i „Siatkowski”, nie dali z siebie wszystko.

Najlepiej świadczy o tym, że aż 5 razy, spośród wszystkich odcinków, zanotowali czasu w pierwszej trójce. Co więcej, wygrali, kultowy odcinek specjalny Rościuszów-Walim, przez wielu uznawany za „Karową”, Rajdu Świdnickiego.

Jak sam Łukasz Byśkiniewicz stwierdził, czasami trzeba zagrać taktycznie i podjąć pewne ryzyko. W tym wypadku, trochę przeszkoda stanęła na drodze do sukcesu:

Łukasz „Byśki” Byśkiniewicz

(…) Plan na rajd było znaleźć się na podium. Zabrakło do niego nieco ponad 8 sekund po przejechaniu 132 kilometrów odcinków specjalnych. Na ostatnia pętlę przygotowaliśmy się oponiarsko na warunki typowo deszczowe. Niestety wody spadło mało i szybko odparowała.(…)

Mocno trzymamy kciuki, żeby w kolejnych edycjach podium stało się już regułą, zwłaszcza, że załoga wciąż zaznajamia się z w sumie stosunkowo nowym autem. Skoda Fabia Rally2 EVO, to doskonałe auto, które już teraz Łukasz bardzo sobie chwali, niemniej to zupełnie inny pojazd niż Hyundai, którym do tej pory pędziła załoga TVN Turbo Rally Team.

Przed nami kolejne emocje, więc nie zwalniamy tempa. Za chwilę mocno szutrowe imprezy, czyli Rajd Polski i Rajd Podlaski.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności