Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

TVN Turbo Rally Team – pechowo na Rajdzie Polski (Mazurskim)

Rajd Mazurski jest klasykiem rajdów WRC. Z jednej strony to jeden z najstarszych rajdów w Polsce, ma najdłuższą trasę a także zawsze gromadzi bardzo mocną ekipę. Z drugiej strony jest także rozgrywany jako runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Europy FiA ERC, a także Mistrzostw Świata WRC. Nie dziwi zatem, że na mazurskich szutrach spotkają się najlepsze nazwiska w rajdowym światku. W tym gronie nie mogło zabraknąć naszej ekipy z TVN Turbo Rally Team, czyli Łukasza i Daniela. 

Nasi rajdowcy bardzo dobrze przygotowali się do tego rajdu i to było widać już od pierwszych metrów rajdu. Do tras przystąpili z dobrym nastawieniem, ale też i pokorą, bo mazurskie szutry są wymagające i niewiele wybaczają. Od początki jechali szybko i bezbłędnie. Hyundai i29 R5 z logotypem Blachy Pruszyński do 12go odcinka specjalnego zajmował bardzo dobrą 6tą pozycję z dużymi szansami na awans na piątą. Niestety rajdowa fortuna bywa zmienną i na dwa odcinki specjalne przed metą, na OS Mikołajki Max zaliczyli kraksę. Na wąskim leśnym odcinku utworzyły się koleiny, które odkryły leżące pod spodem betonowe płyty. Mimo świadomości tego miejsca – Łukasz znał je z poprzednich lat, sporego wyhamowania i zwolnienia, auto pechowo zahaczyło kołem co spowodowało totalną zniszczenie felgi, a w konsekwencji utratę sterowności i zderzenie z drzewem. Nie było to nic poważnego i Byśkiniewicz oraz Siatkowski wyszli z tego zupełnie bez szwanku. Auto zresztą też nie zostało mocno uszkodzone, nie licząc felgi. Niestety oznaczało to jednak eleminację naszej ekipy z rajdu a co za tym idzie utratę cennej puli punktów i bardzo wysokiej pozycji. 

My jednak wcale nie załamujemy rąk i trzymamy kciuki za Łukasza i Daniela – z pewnością pokażą jeszcze klasę w tym sezonie i odrobią punkty! 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody
Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

32. edycja Targów BUDMA, największych i najważniejszych targów budowlanych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej za nami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało “Zielona Przyszłość Budownictwa”. Wśród innowacyjnych produktów docenionych przez jury konkursu znalazła się wiatrownica panelowa naszej firmy nagrodzona Złotym Medalem Targów.

Czytaj dalej
Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Zakończyliśmy cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński 2024.

Za nami intensywny początek roku jeśli chodzi o szkolenia. Kolejna edycja cieszącego się olbrzymim zainteresowaniem cyklu: ZIMOWE SZKOLENIA Blachy Pruszyński, za nami. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem.

Czytaj dalej
Aktualności