Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

TVN Turbo Rally Team na rajdzie ziemi Głubczyckiej

TVN Turbo Rally Team na rajdzie ziemi Głubczyckiej

Począwszy od sezonu 2021 wspieramy aktywnie Łukasza i Zbyszka, a za nimi już pierwszy świetny start. W rajdzie Ziemi Głubczyckiej Fiesta, którą zdobiły także barwy Blachy Pruszyński, dotarł do mety na doskonałej drugiej pozycji. Byśkiniewicz i Cieślar ulegli tylko piekielnie mocnemu Porsche 911 RGT, którego napędza 460konny boxer. Doskonale poradzili sobie na odcinkach specjalnych odrabiając cenne sekundy do mocniejszego konkurenta. Poniżej wrażenia naszych asów po rajdzie:

Łukasz Byśkiniewicz:

„Rajd Ziemi Głubczyckiej był niby treningowym startem, ale tak naprawdę poważnie podchodzimy do każdych zawodów (…). Razem ze Zbyszkiem pokazaliśmy, że Fiestą Rally3, dysponującą mniejszą mocą niż samochody Rally2 (dawne R5), też można bardzo szybko pokonywać odcinki specjalne. Kilka razy uzyskiwaliśmy czasy lepsze od niektórych załóg w mocniejszych R5-tkach, a na prologu osiągnęliśmy nawet 3 rezultat w generalce. Ostatecznie metę osiągnęliśmy na drugim miejscu w naszej klasie. Charakterystyka odcinków specjalnych z dużą liczbą prostych faworyzowała samochody z dużą mocą. Walczyliśmy jak lwy, ale nie udało nam się wyprzedzić kolegów w Porsche 911 RGT. (…) Już nie możemy doczekać się inauguracji sezonu Mistrzostw Polski. Pierwszy rajd odbędzie się na początku czerwca na Litwie i będzie to rajd szutrowy. Dwa tygodnie później wystartujemy w kultowym Rajdzie Polski z bazą w Mikołajkach, a metą w Warszawie i finałowym odcinku na mojej ukochanej ulicy Karowej. Nie mógłbym przekazywać tak dobrych wieści, gdyby nie nasi Partnerzy: Auto Partner, MaXgear, Blachy Pruszyński, Kratki, NOVOL, TEKOM Technologia, Siren7, Michelin Motorsport Polska oraz TVN TURBO”

Zbyszek Cieślar:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego występu w 3. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej. Z całych sił staraliśmy się wygrać i wyprzedzić załogę jadącą w piekielnie mocnym Porsche 911 RGT, ale to się nie udało. Z drugiej też strony odpieraliśmy ataki bardzo szybko jadącego Darka Polońskiego jadącego Abarthem 124 Spider. Drugie miejsce w pełni nas satysfakcjonuje oraz daje nam prowadzenie w punktacji sezonu w klasie PRO1 Marten Tarmac Masters (…). Cieszę się, że już na horyzoncie pojawia się pierwsza runda Profi Auto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Sezon rozpoczniemy od rajdu szutrowego na Litwie”

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie
Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Rozpoczynamy kolejną inwestycję w Grupie Pruszyński. Tym razem ruszyła budowa hali magazynowej w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
Aktualności