Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

TVN Turbo Rally Team na rajdzie ziemi Głubczyckiej

TVN Turbo Rally Team na rajdzie ziemi Głubczyckiej

Począwszy od sezonu 2021 wspieramy aktywnie Łukasza i Zbyszka, a za nimi już pierwszy świetny start. W rajdzie Ziemi Głubczyckiej Fiesta, którą zdobiły także barwy Blachy Pruszyński, dotarł do mety na doskonałej drugiej pozycji. Byśkiniewicz i Cieślar ulegli tylko piekielnie mocnemu Porsche 911 RGT, którego napędza 460konny boxer. Doskonale poradzili sobie na odcinkach specjalnych odrabiając cenne sekundy do mocniejszego konkurenta. Poniżej wrażenia naszych asów po rajdzie:

Łukasz Byśkiniewicz:

„Rajd Ziemi Głubczyckiej był niby treningowym startem, ale tak naprawdę poważnie podchodzimy do każdych zawodów (…). Razem ze Zbyszkiem pokazaliśmy, że Fiestą Rally3, dysponującą mniejszą mocą niż samochody Rally2 (dawne R5), też można bardzo szybko pokonywać odcinki specjalne. Kilka razy uzyskiwaliśmy czasy lepsze od niektórych załóg w mocniejszych R5-tkach, a na prologu osiągnęliśmy nawet 3 rezultat w generalce. Ostatecznie metę osiągnęliśmy na drugim miejscu w naszej klasie. Charakterystyka odcinków specjalnych z dużą liczbą prostych faworyzowała samochody z dużą mocą. Walczyliśmy jak lwy, ale nie udało nam się wyprzedzić kolegów w Porsche 911 RGT. (…) Już nie możemy doczekać się inauguracji sezonu Mistrzostw Polski. Pierwszy rajd odbędzie się na początku czerwca na Litwie i będzie to rajd szutrowy. Dwa tygodnie później wystartujemy w kultowym Rajdzie Polski z bazą w Mikołajkach, a metą w Warszawie i finałowym odcinku na mojej ukochanej ulicy Karowej. Nie mógłbym przekazywać tak dobrych wieści, gdyby nie nasi Partnerzy: Auto Partner, MaXgear, Blachy Pruszyński, Kratki, NOVOL, TEKOM Technologia, Siren7, Michelin Motorsport Polska oraz TVN TURBO”

Zbyszek Cieślar:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego występu w 3. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej. Z całych sił staraliśmy się wygrać i wyprzedzić załogę jadącą w piekielnie mocnym Porsche 911 RGT, ale to się nie udało. Z drugiej też strony odpieraliśmy ataki bardzo szybko jadącego Darka Polońskiego jadącego Abarthem 124 Spider. Drugie miejsce w pełni nas satysfakcjonuje oraz daje nam prowadzenie w punktacji sezonu w klasie PRO1 Marten Tarmac Masters (…). Cieszę się, że już na horyzoncie pojawia się pierwsza runda Profi Auto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Sezon rozpoczniemy od rajdu szutrowego na Litwie”

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności