Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Trzy dyplomy Kreator Budownictwa 2021 – jest się czym pochwalić!

Trzy dyplomy Kreator Budownictwa 2021 - jest się czym pochwalić!

W połowie listopada miała miejsce uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Kreator Budownictwa 2021! W imieniu naszej firmy dyplomy miał przyjemność odebrać Pełnomocnik Zarządu d/s Wdrożeń – Piotr O. Korycki. A jest się czym pochwalić! W konkursie tym realizowanym z honorowym patronatem i udziałem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, a także pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju Technologii, a także Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego – otrzymaliśmy aż trzy nagrody. Trzy kategorie w których odebraliśmy dyplomy to Osobistość, Firma oraz Produkt i Inwestycja. W wypadku pierwszej z nich nagroda została przyznana prezesowi zarządu Pruszyński Sp. z o.o. – Krzysztofowi Pruszyńskiemu, za wieloletni wkład w rozwój polskiego sektora budowlanego, a także konsekwentne podejście do rozwoju firmy, uwzględniające ciągły dialog z rynkiem i profesjonalistami oraz nieustające wysiłki na rzecz zwiększenia innowacyjności oferty firmy. Podobnie wyróżniona została nasza firma, którą wspólnie z prezesem stale rozwijamy. W kategorii Produkt i Inwestycje, wyróżniony został nasz innowacyjny i cieszący się dużą popularnością na rynku system rynnnowy NIAGARA kwadratowa. 

Bardzo nam miło z powodu tych wyróżnień i będą one dla nas dodatkową motywacją, by nasi klienci zawsze otrzymywali najlepszy możliwy produkt i usuługę, która zapewni im satysfakcję na lata. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności