Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Trzy dyplomy Kreator Budownictwa 2021 – jest się czym pochwalić!

Trzy dyplomy Kreator Budownictwa 2021 - jest się czym pochwalić!

W połowie listopada miała miejsce uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Kreator Budownictwa 2021! W imieniu naszej firmy dyplomy miał przyjemność odebrać Pełnomocnik Zarządu d/s Wdrożeń – Piotr O. Korycki. A jest się czym pochwalić! W konkursie tym realizowanym z honorowym patronatem i udziałem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, a także pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju Technologii, a także Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego – otrzymaliśmy aż trzy nagrody. Trzy kategorie w których odebraliśmy dyplomy to Osobistość, Firma oraz Produkt i Inwestycja. W wypadku pierwszej z nich nagroda została przyznana prezesowi zarządu Pruszyński Sp. z o.o. – Krzysztofowi Pruszyńskiemu, za wieloletni wkład w rozwój polskiego sektora budowlanego, a także konsekwentne podejście do rozwoju firmy, uwzględniające ciągły dialog z rynkiem i profesjonalistami oraz nieustające wysiłki na rzecz zwiększenia innowacyjności oferty firmy. Podobnie wyróżniona została nasza firma, którą wspólnie z prezesem stale rozwijamy. W kategorii Produkt i Inwestycje, wyróżniony został nasz innowacyjny i cieszący się dużą popularnością na rynku system rynnnowy NIAGARA kwadratowa. 

Bardzo nam miło z powodu tych wyróżnień i będą one dla nas dodatkową motywacją, by nasi klienci zawsze otrzymywali najlepszy możliwy produkt i usuługę, która zapewni im satysfakcję na lata. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności