Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

TopBuilder 2022 dla kasetonów Blachy Pruszyński!

TopBuilder 2022 dla kasetonów Blachy Pruszyński!

Top Builder to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień branży budowalnej w Polsce i już kilka naszych produktów zostało wyróżnionych tym cennym tytułem. Za każdym razem taka statuetka, to dla nas powód do dumy i potwierdzenie, że zaangażowanie, podejście pro-klienckie, orientacja na trendy rynkowe oraz jakość produktu są solidnymi fundamentami budowania pozycji w naszej branży.


W tegorocznej edycji zostaliśmy wyróżnieni za produkt, który wcale nie jest nowością. Chodzi o kategorię produktów zweryfikowanych rynkowo, niezawodnych, jako rekomendowane rozwiązanie, sprawdzone po latach eksploatacji. Wlaśnie tym tytułem i statuetką TopBuilder 2022 zostały nagrodzone nasze Kasetony Elewacyjne . Kasetony są przeznaczone głównie do inwestycji komercyjnych, choć zdarza się także ich wykorzystanie w budownictwie indywidualnym. Co więcej, dużą zaletą kasetonów oferowanych przez Blachy Pruszyński jest systemowe podejście. Oznacza to, że w ramach oferty proponujemy także rozwiązania podkonstrukcji nośnej, co ogranicza konieczność dodatkowej komplementacji elementów umożliwiających montaż. Na koniec, dodatkowo dysponując solidnym zespołem ekspertów, pomagamy inwestorom dobrać odpowiednie rozwiązania i świadczymy szerokie wsparcie kupującym na etapie planowania inwestycji i procesu zakupu materiałów. Takie, pro klienckie, podejście jest najlepszą receptą na długofalowe i obopulnie korzystne relacje biznesowe. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności