Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

TopBuilder 2022 dla kasetonów Blachy Pruszyński!

TopBuilder 2022 dla kasetonów Blachy Pruszyński!

Top Builder to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień branży budowalnej w Polsce i już kilka naszych produktów zostało wyróżnionych tym cennym tytułem. Za każdym razem taka statuetka, to dla nas powód do dumy i potwierdzenie, że zaangażowanie, podejście pro-klienckie, orientacja na trendy rynkowe oraz jakość produktu są solidnymi fundamentami budowania pozycji w naszej branży.


W tegorocznej edycji zostaliśmy wyróżnieni za produkt, który wcale nie jest nowością. Chodzi o kategorię produktów zweryfikowanych rynkowo, niezawodnych, jako rekomendowane rozwiązanie, sprawdzone po latach eksploatacji. Wlaśnie tym tytułem i statuetką TopBuilder 2022 zostały nagrodzone nasze Kasetony Elewacyjne . Kasetony są przeznaczone głównie do inwestycji komercyjnych, choć zdarza się także ich wykorzystanie w budownictwie indywidualnym. Co więcej, dużą zaletą kasetonów oferowanych przez Blachy Pruszyński jest systemowe podejście. Oznacza to, że w ramach oferty proponujemy także rozwiązania podkonstrukcji nośnej, co ogranicza konieczność dodatkowej komplementacji elementów umożliwiających montaż. Na koniec, dodatkowo dysponując solidnym zespołem ekspertów, pomagamy inwestorom dobrać odpowiednie rozwiązania i świadczymy szerokie wsparcie kupującym na etapie planowania inwestycji i procesu zakupu materiałów. Takie, pro klienckie, podejście jest najlepszą receptą na długofalowe i obopulnie korzystne relacje biznesowe. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności