Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Targi, Wydarzenia w firmie

Międzynarodowe Targi Roof Expo 2023 – targi dachowe pełne inspiracji i wiedzy

Międzynarodowe Targi Roof Expo 2023

W zeszłym tygodniu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Roof Expo ’23, pierwszej edycji targów, które odbyły się w Ptak Warsaw Expo. Roof Expo to nowe wydarzenie dla branży dachowej, ale biorąc pod uwagę powierzchnię, liczbę wystawców i zainteresowanie odwiedzających, należy liczyć się z tym, że na stałe wpisze się w kalendarz takich imprez na przyszły i kolejne lata. Targi odbyły się w dniach 7-9 grudnia w Nadarzynie. Na powierzchni ponad 20 tys. m2 swoją ofertę zaprezentowało ponad 110 wystawców, wśród których byli producenci dachów, akcesoriów, maszyn i narzędzi wykorzystywanych w tej branży.

Nasi eksperci z Akademii Rzemiosła służyli radą i odpowiedziami na wszystkie pytania dotyczące montażu i wykonania elementów dachu. Na naszym stoisku nie mogło zabraknąć naszych najnowszych rozwiązań dla dachów, jak np. nowa wiatrownica tłoczona wykonywana na linii produkcyjnej. Na stoisku pojawił się nasz Ambasador Mariusz Pudzianowski, który jak zwykle przyciągnął tłumy swoich fanów, którzy mieli okazję zrobić sobie zdjęcie i uzyskać kalendarz z podpisem swojego idola.

Podczas targów odbył się także konkurs Młodzieżowy Mistrz Dekarstwa, w którym młodzi adepci sztuki dachowej mogli wykazać się swoimi umiejętnościami.

Roof Expo ’23 to wydarzenie, które z pewnością zapadnie nam w pamięci. To była doskonała okazja, aby poznać najnowsze trendy w branży dachowej, zdobyć wiedzę i umiejętności oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe. Współorganizatorem merytorycznym targów było Polskie Stowarzyszenie Dekarzy PSD oraz Grupa Dekarska.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Do zobaczenia na kolejnej edycji targów! Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody
Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

32. edycja Targów BUDMA, największych i najważniejszych targów budowlanych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej za nami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało “Zielona Przyszłość Budownictwa”. Wśród innowacyjnych produktów docenionych przez jury konkursu znalazła się wiatrownica panelowa naszej firmy nagrodzona Złotym Medalem Targów.

Czytaj dalej
Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Zakończyliśmy cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński 2024.

Właśnie trwają SZKOLENIA ZIMIOWE Blachy Pruszyński w naszej siedzibie głównej w Sokołowie. Za nami, zakończone w zeszłym tygodniu szkolenia dekarskie, a trwają obecnie szkolenia handlowe.

Czytaj dalej
Aktualności