Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Targi, Wydarzenia w firmie

Międzynarodowe Targi Roof Expo 2023 – targi dachowe pełne inspiracji i wiedzy

Międzynarodowe Targi Roof Expo 2023

W zeszłym tygodniu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Roof Expo ’23, pierwszej edycji targów, które odbyły się w Ptak Warsaw Expo. Roof Expo to nowe wydarzenie dla branży dachowej, ale biorąc pod uwagę powierzchnię, liczbę wystawców i zainteresowanie odwiedzających, należy liczyć się z tym, że na stałe wpisze się w kalendarz takich imprez na przyszły i kolejne lata. Targi odbyły się w dniach 7-9 grudnia w Nadarzynie. Na powierzchni ponad 20 tys. m2 swoją ofertę zaprezentowało ponad 110 wystawców, wśród których byli producenci dachów, akcesoriów, maszyn i narzędzi wykorzystywanych w tej branży.

Nasi eksperci z Akademii Rzemiosła służyli radą i odpowiedziami na wszystkie pytania dotyczące montażu i wykonania elementów dachu. Na naszym stoisku nie mogło zabraknąć naszych najnowszych rozwiązań dla dachów, jak np. nowa wiatrownica tłoczona wykonywana na linii produkcyjnej. Na stoisku pojawił się nasz Ambasador Mariusz Pudzianowski, który jak zwykle przyciągnął tłumy swoich fanów, którzy mieli okazję zrobić sobie zdjęcie i uzyskać kalendarz z podpisem swojego idola.

Podczas targów odbył się także konkurs Młodzieżowy Mistrz Dekarstwa, w którym młodzi adepci sztuki dachowej mogli wykazać się swoimi umiejętnościami.

Roof Expo ’23 to wydarzenie, które z pewnością zapadnie nam w pamięci. To była doskonała okazja, aby poznać najnowsze trendy w branży dachowej, zdobyć wiedzę i umiejętności oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe. Współorganizatorem merytorycznym targów było Polskie Stowarzyszenie Dekarzy PSD oraz Grupa Dekarska.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Do zobaczenia na kolejnej edycji targów! Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
TVN Turbo Rally Team rozpoczyna sezon rajdowy 2024!

Emocjonujący początek nowego sezonu Rajdowego - RSMP2024. Byśkiniewicz i SIatkowski zakończyli piekielnie szybki 53. Rajd Świdnicki. Zapraszamy do relacji z galerią zdjęć i wideo.

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Początek roku obfitował w nagrody - dziękujemy za wyróżnienia!

Nasza firma została wyróżniona w kilku konkursach. Doceniono nas nie tylko za profesjonalizm i efekty biznesowe, ale także społeczne podejście do prowadzenia biznesu. Jest się czym pochwalić!

Czytaj dalej
Aktualności