Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Targi Budma za nami – relacja z wydarzenia

Za nami najważniejsze wydarzenie branży budowlanej w roku – targi Budma, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w samym centrum Poznania. To były szalenie intensywne cztery dni, podczas których nasz zespól cały czas był w gotowości, rozmawialiśmy z klientami, doradzaliśmy, szkoliliśmy i odbyliśmy mnóstwo bardzo inspirujących spotkań z naszymi klientami. Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem klientów, ale także jury, otrzymaliśmy nagrodę Acantus Aureus, za nowoczesną wizję stoiska, połączoną ze strategią marketingową. Dziękujemy!
Podczas targów wręczone zostały nagrody, w tym fundowane przez Blachy Pruszyński, za tytuł Młodzieżowego Mistrza Dekarstwa. Szalenie się cieszymy, że dekarstwo tak dobrze się rozwija i kolejne pokolenie fachowców garnie się do zawodu. Z przyjemnością wspieramy ich wysiłki na rzecz zdobycia jeszcze lepszych kompetencji w zawodzie! Między innymi dlatego też przez całe targi do dyspozycji odwiedzających byli współpracujący z nami mistrzowie dekarstwa, którzy na bieżaco udzielali porad odnośnie montażu rynien, pokryć dachowych, zapewnienia odpowiedniej wentylacji dachowej a także wiele wiele innych. 

Na targach potwierdziło się też stale rosnące zainteresowanie pokryciami blaszanymi u klientów. Odwiedzający najczęsciej pytali o NIAGARĘ kwadratową, panele dachowe na rąbekPŁASKĄ Plus, a także naszą nowość targową – SZAFIR w nowej, odsłonie w wariancie panelowym. 

Równie dużym zainteresowaniem, jak co roku, cieszyli się nasi specjalni goście – sportowi ambasadorzy Blachy Pruszyński. Od lat wspieramy polskich zawodników i zawodniczki sportów kontaktowych. Udało się część z nich zaprosić na targi i Ci, którzy wykazali się cieprliwością, bo kolejki były naprawdę długie, mogli zdobyć kalendarze z osobistym podpisem Mariusza Pudziana, Damiana Janikowskiego, Daniela Rutkowskiego czy Laury Grzyb, gratulujemy! 

Ta wspaniała atmosfera i zainteresowanie klientów dało nam dodatkową porcję motywacji na resztę roku, za co serdecznie dziękujęmy. Zapraszamy też do dzielenia się przez Państwa opiniami odnośnie naszego stoiska, produktów, czy jakichkolwiek innych pytań przez nasz Fanpage na facebooku! Do zobaczenia za rok!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności