Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Targi Budma za nami – relacja z wydarzenia

Za nami najważniejsze wydarzenie branży budowlanej w roku – targi Budma, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w samym centrum Poznania. To były szalenie intensywne cztery dni, podczas których nasz zespól cały czas był w gotowości, rozmawialiśmy z klientami, doradzaliśmy, szkoliliśmy i odbyliśmy mnóstwo bardzo inspirujących spotkań z naszymi klientami. Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem klientów, ale także jury, otrzymaliśmy nagrodę Acantus Aureus, za nowoczesną wizję stoiska, połączoną ze strategią marketingową. Dziękujemy!
Podczas targów wręczone zostały nagrody, w tym fundowane przez Blachy Pruszyński, za tytuł Młodzieżowego Mistrza Dekarstwa. Szalenie się cieszymy, że dekarstwo tak dobrze się rozwija i kolejne pokolenie fachowców garnie się do zawodu. Z przyjemnością wspieramy ich wysiłki na rzecz zdobycia jeszcze lepszych kompetencji w zawodzie! Między innymi dlatego też przez całe targi do dyspozycji odwiedzających byli współpracujący z nami mistrzowie dekarstwa, którzy na bieżaco udzielali porad odnośnie montażu rynien, pokryć dachowych, zapewnienia odpowiedniej wentylacji dachowej a także wiele wiele innych. 

Na targach potwierdziło się też stale rosnące zainteresowanie pokryciami blaszanymi u klientów. Odwiedzający najczęsciej pytali o NIAGARĘ kwadratową, panele dachowe na rąbekPŁASKĄ Plus, a także naszą nowość targową – SZAFIR w nowej, odsłonie w wariancie panelowym. 

Równie dużym zainteresowaniem, jak co roku, cieszyli się nasi specjalni goście – sportowi ambasadorzy Blachy Pruszyński. Od lat wspieramy polskich zawodników i zawodniczki sportów kontaktowych. Udało się część z nich zaprosić na targi i Ci, którzy wykazali się cieprliwością, bo kolejki były naprawdę długie, mogli zdobyć kalendarze z osobistym podpisem Mariusza Pudziana, Damiana Janikowskiego, Daniela Rutkowskiego czy Laury Grzyb, gratulujemy! 

Ta wspaniała atmosfera i zainteresowanie klientów dało nam dodatkową porcję motywacji na resztę roku, za co serdecznie dziękujęmy. Zapraszamy też do dzielenia się przez Państwa opiniami odnośnie naszego stoiska, produktów, czy jakichkolwiek innych pytań przez nasz Fanpage na facebooku! Do zobaczenia za rok!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności