Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Targi Budma 30, wideo relacja

Targi Budma 30, wideo relacja i wycieczka 3D

Nie ulega wątpliwości, że targ Budma, to najważniejsze wydarzenie branży budowlanej w całym roku. Nic dziwnego, że wszyscy podchodzą do niego ze szczególną atencją, w tym oczywiście również my. Takie spotkania, zwłaszcza teraz, kiedy powoli zaczynamy wracać do normalnego funkcjonowania, są wyjątkową okazją do spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń dekarskich, poznania nowych technik i technologii przekryć dachowych, a także wiele innych. 

Nie inaczej było w naszym wypadku i by oddać nietuzinkową atmosferę oraz klimat tego wydarzenia, przygotowaliśmy dla tych z Państwa, którzy nie mieli okazji, albo nie mogliby być krótką relację wideo z targów.

Zapraszamy też na nasze media społecznościowe, gdzie na bieżąco jesteśmy dostępni dla Państwa i staramy się niemniej profesjonalnie i z niemniejszym zaangażowaniem odpowiadać na Państwa pytania, oferty, potrzeby. 

Profil na Facebooku: @blachypruszynski

Profil na Instagramie:  #BlachyPruszynski

Kanał na YT: Blachy Pruszyński_vlog

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności