Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Szkolenia, Targi

TARGI BUDMA 2023 – relacja z wydarzenia

Targi BUDMA 2023

Za nami największe targi w branży budowlanej w Polsce – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2023, które odbywają się w Poznaniu i organizowane są przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Targi trwały cztery dni, od wtorku do piątku i był to bardzo aktywny czas dla naszego zespołu, który w tym roku przybył w większym składzie – dołączyli do nas dekarze z Akademii Rzemiosła. Przez całą imprezę targową przeprowadziliśmy bardzo dużo inspirujących rozmów z odwiedzającymi nas gromadnie gośćmi. Sporym zainteresowaniem cieszyła się część stoiska, gdzie prowadziliśmy szkolenia dla dekarzy. Można było podpatrzeć, jak mistrzowie montują nasze produkty, wykonują skomplikowane obróbki dachu czy nawet samodzielnie pod ich okiem wykonać dany element. Przygotowane przez nas stoisko targowe nie umknęło uwadze jury konkursowego, które przyznało nagrodę Acanthus Aureus, za nowoczesną wizję stoiska, połączoną ze strategią marketingową. Dziękujemy! W czasie trwania targów BUDMA odbywały się również zawody Młodzieżowy Mistrz Dekarstwa, podczas których wręczane były nagrody dla najlepszych młodych adeptów dekarstwa fundowane również przez Blachy Pruszyński. Dekarzy aktualnie brakuje, dlatego wspieramy każdą inicjatywę, gdzie młodzi ludzie chcą się szkolić i bardzo nas cieszy, że coraz więcej młodych ludzi garnie się do tego zawodu.

Przygotowane przez nas ekspozytory, gdzie prezentowaliśmy poszczególne produkty, gromadziły wiele osób, które mogły dokładnie je obejrzeć. Nieustającym zainteresowaniem cieszą się nasze blachodachówki płaskie, systemy rynnowe NIAGARA, które w tym roku wzbogaciły się o nową wersję rynny półokrągłej z maskownicą – OKRĄGŁA do KWADRATU oraz nasz najnowszy produkt blacha trapezowa TP26 SUPER, która przypomina blachy na rąbek, ale jest szybsza i prostsza w montażu.
TP26 SUPER doceniła również kapituła konkursu, przyznając mu ZŁOTY MEDAL targów.

Tradycją każdych targów jest obecność naszych ambasadorów sportowych, których wspieramy od wielu już lat. W tym roku pojawił się u nas Mariusz PUDZIAN Pudzianowski, który zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie. Chętni na zrobienie sobie zdjęcia czy uzyskania kalendarza z podpisem pojawiali się już na długo przed jego wizytą.

BUDMA 2023 to była wyjątkowo udana impreza targowa, która dzięki dużemu zainteresowaniu, dała nam ogromną motywację na resztę roku, oraz poczucie, że to co robimy, ma naprawdę sens. Dziękujemy, za Waszą obecność. Jeśli macie jakieś uwagi, chcecie się podzielić spostrzeżeniami dotyczącymi naszego stoiska, produktów lub macie inne pytania, zapraszamy do komentowania na fanpage’u Blachy Pruszyński na Facebooku lub wysłania nam wiadomości.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie
Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Rozpoczynamy kolejną inwestycję w Grupie Pruszyński. Tym razem ruszyła budowa hali magazynowej w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
Aktualności