Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Szkolenia, Targi

TARGI BUDMA 2023 – relacja z wydarzenia

Targi BUDMA 2023

Za nami największe targi w branży budowlanej w Polsce – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2023, które odbywają się w Poznaniu i organizowane są przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Targi trwały cztery dni, od wtorku do piątku i był to bardzo aktywny czas dla naszego zespołu, który w tym roku przybył w większym składzie – dołączyli do nas dekarze z Akademii Rzemiosła. Przez całą imprezę targową przeprowadziliśmy bardzo dużo inspirujących rozmów z odwiedzającymi nas gromadnie gośćmi. Sporym zainteresowaniem cieszyła się część stoiska, gdzie prowadziliśmy szkolenia dla dekarzy. Można było podpatrzeć, jak mistrzowie montują nasze produkty, wykonują skomplikowane obróbki dachu czy nawet samodzielnie pod ich okiem wykonać dany element. Przygotowane przez nas stoisko targowe nie umknęło uwadze jury konkursowego, które przyznało nagrodę Acanthus Aureus, za nowoczesną wizję stoiska, połączoną ze strategią marketingową. Dziękujemy! W czasie trwania targów BUDMA odbywały się również zawody Młodzieżowy Mistrz Dekarstwa, podczas których wręczane były nagrody dla najlepszych młodych adeptów dekarstwa fundowane również przez Blachy Pruszyński. Dekarzy aktualnie brakuje, dlatego wspieramy każdą inicjatywę, gdzie młodzi ludzie chcą się szkolić i bardzo nas cieszy, że coraz więcej młodych ludzi garnie się do tego zawodu.

Przygotowane przez nas ekspozytory, gdzie prezentowaliśmy poszczególne produkty, gromadziły wiele osób, które mogły dokładnie je obejrzeć. Nieustającym zainteresowaniem cieszą się nasze blachodachówki płaskie, systemy rynnowe NIAGARA, które w tym roku wzbogaciły się o nową wersję rynny półokrągłej z maskownicą – OKRĄGŁA do KWADRATU oraz nasz najnowszy produkt blacha trapezowa TP26 SUPER, która przypomina blachy na rąbek, ale jest szybsza i prostsza w montażu.
TP26 SUPER doceniła również kapituła konkursu, przyznając mu ZŁOTY MEDAL targów.

Tradycją każdych targów jest obecność naszych ambasadorów sportowych, których wspieramy od wielu już lat. W tym roku pojawił się u nas Mariusz PUDZIAN Pudzianowski, który zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie. Chętni na zrobienie sobie zdjęcia czy uzyskania kalendarza z podpisem pojawiali się już na długo przed jego wizytą.

BUDMA 2023 to była wyjątkowo udana impreza targowa, która dzięki dużemu zainteresowaniu, dała nam ogromną motywację na resztę roku, oraz poczucie, że to co robimy, ma naprawdę sens. Dziękujemy, za Waszą obecność. Jeśli macie jakieś uwagi, chcecie się podzielić spostrzeżeniami dotyczącymi naszego stoiska, produktów lub macie inne pytania, zapraszamy do komentowania na fanpage’u Blachy Pruszyński na Facebooku lub wysłania nam wiadomości.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności